''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''

  • 15 922
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 25
Честит рожден ден на Дарин!Да ти е жив и здрав Мише много да те слуша и много да ти помага!А на проходилите бебоци,късмет и успех в прохождането!Да ви кажа мацки нямам нет почти цял ден,нещо е проблемен незнам защо и за това минавам чак сега на бързичко.Вчера имах гостенка от Шумен и снощи до късно на маса,днес малкият ни събуди рано и така.За това ще чезвам,че тази нощ поне да поспя.Лека и спокойна нощ!А на празнуващите,весел празник и наздраве!

# 286
  • Мнения: 227
Добър вечер.
Да ви се похваля Мишо почва ясла другия месец и аз си продължавам учението.
Разбрах,че няма работа в нашия град без да имаш вишо вече не ми се работи за чест и слава.Надявам се като завърша да си намеря по заплатена и по сериозна работа.Благодаря на всички за хубавите пожелания.Лека вечер

# 287
  • Разград
  • Мнения: 518
Добро утро мацки!!!
За ранобудните като мен кафе и още нещо.
Слънчево настроение през цялата седмица и никакви болести.

# 288
  • Мнения: 256
Добро утро на всички на последък мнооого хартисвам от темите ooooh!Справяте се чубесно.Добре дошли на многото нови мамиЛек и изпълнен ден с усмивки  bouquet

# 289
Добро утро и от мен  Hug
Успешна седмица на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 290
  • Мнения: 500
Добро да е!  bouquet
Иленке,ти ли си? Mr. Green

# 291
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро ,мацки!
 Как сте тази сутрина?Насявам се Елица да ми се обади все пак,защото иначе като си дойдем в Разград  #Cussing out #Cussing out #2gunfire.
 Каквоси правихте през почивните дни,кой къде мързелува?

# 292
Добро утро и от мен.
Ето нещо и от мен към кафето  кексче
Лека и успешна седмица ви желая Hug

# 293
# 294
Здравейте и от мен,бих искала да се присаединя към вас.Казвам се Янислава,родена сам на 06.06.1984г.Имам момиченце казва се Елисия и е родена на 23.07.2007г.

Общи условия

Активация на акаунт