Хайде пак да се видим!

  • 7 784
  • 141
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 921
Що така, бе Мата!? Ела си и ти за срещата, а?
Нали сме набори (децата, де), та ще ми липсваш, ако те няма..

# 46
  • Мнения: 2 722
Ами хайде да не напъваме за 17-ти а да изчакаме 40 дни на Божидара.

Мата, не завиждай, ще те черпим по една снимка.

# 47
  • София
  • Мнения: 533
Ani_M, хайде наистина провери дали има свободни часове за 23ти, за да може и Фоксче да дойде?

Иначе за менюто - без претенции Simple Smile Каквото решите.

# 48
  • Мнения: 273
много съжалявам но аз на 23 съм заета и за това не проверих датата (егоистично, но човешко), ако вие решите ще съдействам, но без да присъстваме

# 49
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ако датата е 23 и ние с Марти се включваме с 2 бройки. Няма значение какво е менюто но едва ли ще можем да успеем за 15:00. Все още Марти не пропуска следобедния сън и е крив ако го пропусне или не си е доспал (нещо го тресе първият пубертет).

# 50
  • Мнения: 1 652
2 броя - и от нас  за 23. Шофьор съм- без пиене. За яденето без претенции.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 324
много съжалявам но аз на 23 съм заета и за това не проверих датата (егоистично, но човешко), ако вие решите ще съдействам, но без да присъстваме

Да го оставим за март тогава? Или сега и през март пак?

# 52
  • Мнения: 273
ако искате да го оставим за март - първата седмица е с дълъг уикенд и може би не е подходящо, следващата възможна е осми март - какъв по-хубав ден от денят на мама за среща на толкова много щастливи МАМИ?!

# 53
  • Мнения: 341
След две седмици мога да дойда и аз  Sunglasses Кико е болен от шарка та две седмици не можем да мърдаме никъде,ама после...... Simple Smile

Не че ми пречи и сама да дойда де  Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 9 517
И март е супер според мен, дори ще минат и грипните епидемии, ако и за другите е добре.

# 55
  • Мнения: 2 722
Може и най-нетърпеливите на 17-ти и после пак за 8-ми март.
Това също е вариант.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 324
Може и най-нетърпеливите на 17-ти и после пак за 8-ми март.
Това също е вариант.
Аз съм за този вариант.

# 57
  • Мнения: 2 722
Ами Ани ако може да ни запази Мики Маус за 17-ти че наближава и да казва какво се иска от нас като пари, бройки, поръчки и така нататък, а за март можем да продължим да предъвкваме темата междувременно.

Което значи - за 17-ти от 18,30 в Мики Маус бройте мен + 2 деца - тате ще е правоседящ ако има време да ни уважи сбирката.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 324
Броя за 17-ти, в случай, че Ани не е отказала резервацията:

Мама:                Големи:              Малки:
Галя                      2                          2
Дар                       2                          2
Аз                          1                         1
Каримона              1                         1
Маня                      ?                         ?
Теа                        1                         1
Ани                        2                         2
Бонита                  ?                          ?
Дива                      ?                          ?
Озко                      ?                          ?
Креми                    ?                          ? 

Някой може ли да свирне на Шони, Миленка и Зойчето?
До тук при всички случаи са повече от 10 деца, така че няма проблем да запазим целия клуб. Ако съм изпуснала някой ще ме извини, ама чета на пресекулки.       
А Кудкудяка къде зачезна, миналия път се "спаси".  

# 59
  • Мнения: 273
Предложението ми е следното - ще ядете каквото аз ви избера smile3532.
Хайде да се смиля и да ви загатна - ще поръчам една голяма пица (те я режат на малки парчета) за децата, за нас (не, че няма да даваме от нашто и на отрочетата, ама да го наречем така) примерно едно плато с хапки асорти (те са по около 40 бр.), едно с банички и едно със сладки. Последно плата бяха на цени от порядъка на 15-20 лв. Това прави към 80 лв с пицата. Останалото се плаща и поръчва на място - престоя на дете  - по 3 лв. на час (ако има промяна ще кажа) и питиетата, както има и  от най- здравословните храни -чипс, зрънчо и подобни. Няма проблем за предварително плащане, аз ще поема капарото, ще смятаме и делим на финала.
Ако се преброим и сте твърдо за ще действам, ама да не си останем две или три самотни мами.................

Общи условия

Активация на акаунт