Бирата

  • 1 351
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Интересно, мислех, че им е едва ли не вродено на дребните да захапват и ареолата, а не само зърното. Thinking
Питай мамите-експерти тук. сигурна съм, че ще помогнат  Wink Успех! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 249
Цитат на: 6o6i
А според мен най-добрият вариант е безалкохолната биричка-става и за наздравици newsm24
Каква етази безалкохолна биричка, че да пробвам с нея? Вече се побърках с чайове на "Хип" , "Хумана" и разни билкови отвари.

# 17
  • Мнения: 2 567
Ина, тук пия немска-Erdinger или Paulaner. В България разбрах, че има безалкохолна Каменица и нямам търпение да я пробвам след месец  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 323
А как се отразява бирената мая на фигурата?

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Цитат на: new_mama
А как се отразява бирената мая на фигурата?

В смисъл дали се дебелее ли? Аз не дебелея от нея; май никой не е съобщил подобен ефект тук?

# 20
  • Мнения: 249
Цитат на: 6o6i
Ина, тук пия немска-Erdinger или Paulaner. В България разбрах, че има безалкохолна Каменица и нямам търпение да я пробвам след месец  Grinning


Благодаря, но не вярвам да намеря такава бира у нас. А за безалкохолна Каменица - не съм чувала....Ще потърся...пък ще видим дали има ефект.

# 21
  • Мнения: 2 784
Цитат на: boo

А иначе - бирена мая е по-добрият вариант според мен за лактогонно средство - хем хмел, хем витамини, хем няма алкохол.
Не е ли в изпотена чаша и гарнирана с пържени картофки и цаца-хич не ми я хвали Laughing  Laughing  Laughing Оооох,как си мечтая аз да се оцацам Embarassed ,ама туй лято няма да стане.А иначе биричка си пийвам по една чашка вечер,няма и 200 милилитра сигурно,ама много ми се услажда Laughing

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Е аз пийвам малцова бира (не знам дали така се казва и на български, безалкохолна е и сладни леко) Та снощи се преборих с една и тази сутрин се чудех на коя гърда да слагам хищника по-напред.

# 23
  • Мнения: 436
Да така е бирата стимулира образуването на кърма. Но съм забелязала че  всякакви течности приети от майката увеличават кърмата.
И аз бях на малцова, още си я пия че ми е страшно вкусна...нали тука и викат бира за бременни и кърмачки. Синът ми и той я обожава.Stuck Out Tongue

# 24
  • Мнения: 2 567
И на мен ми е адкси вкусна и имам чувството, че и след кърменето ще си я пия  Grinning
Пепеляшке, и аз бях така в началото. Вечер избягвах да пия, но после нещата се регулираха  Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Хмммм аз се моря с лактогонно чайче, а вие тука биричка... Grinning Ама то и чайчето ми мирише на мастика (явно е от анасона)....а аз така да мразя миризма на мастика...ще взема да пратя мъжо за биричка  Grinning Ха наздраве  cheers

Общи условия

Активация на акаунт