Спрягат Нина Чилова за Министър на образованието!

  • 4 526
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 494
 Току-що чух по новините на БТВ, че спрягат Нина Чилова за Министър на образованието! Ей това, ако не е вече подигравка, не знам кое е...Предвид "качествата", които прояви като Министър на културата, какви ли бисери "ще роди" като Министър на образованието, а? Горкото ни образование, горките ни деца... Rolling Eyes Съвсем ще го закопае...По мое скромно мнение, Даниел Вълчев ще ни се види като ангел небесен... Thinking

# 1
  • Мнения: 2 401
Боже, боже  Laughing Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Предвид "качествата", които прояви като Министър на културата, какви ли бисери "ще роди" като Министър на образованието, а?

К,во се чудите, явно други качества и умения има жената...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Това друга интерпретация на съседната тема ли е?!

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Егати #Crazy

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
 #Crazy ето сега вече я вапцахме

# 6
  • Мнения: 47 981
е, да не предпочитате масларова?

# 7
  • Мнения: 7 263
Олееееееее
Не е истина ................
Е беше то каквото беше Българското образование ...........
Сега или добро или нищо ........

# 8
  • Мнения: 4 585
Учителят песимист след стачката казал:
  - От това по-лошо не може да стане!
Учителят оптимист казал:
  - Може, можееее!
То стана де.

# 9
  • Мнения: 3 036
Не беше ли тая дето каза че
Владимир Димитров -  Майстора бил композитор?
После като я поправиха каза че не знае негова картина?

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Не беше ли тая дето каза че
Владимир Димитров -  Майстора бил композитор?
После като я поправиха каза че не знае негова картина?

Същата, само че по мои спомени беше ръсила мозък за Панчо Владигеров /а може и да греша/.

# 11
  • Мнения: 7 110
Да живее самообразованието!  Banghead

# 12
  • Мнения: 3 036
Нати,
Маи си права.
Знам че беше някакъв изключителен гаф.
Е сега вече я докарахме до..  00.

# 13
  • Мнения: 6 992
Е, сега Нина ще изтрие всички помисли от главата ми да ставам учител. Shocked Малкото пари щях да преглътна, ама Нина не мога.

# 14
  • Мнения: 8 461
Защо сте такива песимисти, все пак е запозната с картините на Панчо Владигеров?
Учила е жената.

# 15
  • Мнения: 4 585

"Наместо да каже кое произведение на Панчо Владигеров (композитор) харесва, Чилова смело и бързо отвърна, че предпочита Златю Бояджиев (художник). После със същата непринуденост пък каза, че обича Оскар Уайлд и най вече пиесата му "И най-мъдрият си е малко прост" (авторът на тази пиеса е Александър Островски). Венецът на дейността по културния ресор й бе турен онзи ден, когато забрани на директорите на държавните театри, галерии и библиотеки и музеи да правят публични изявления без разрешението на пресаташето на министерството. (И това не трябваше да е изненада - по същия начин бе забранила и на клана Зрънкови да говорят с медиите). А венецът на делото й в туристическия ресор е внасянето на проекта "Супер Боровец" в Министерския съвет. Според този проект пистите на бъдещата зимна перла ще минат през горите на "Негово величество"." това е от Новинар.

# 16
  • Мнения: 25 600
Е, сега Нина ще изтрие всички помисли от главата ми да ставам учител. Shocked Малкото пари щях да преглътна, ама Нина не мога.

Ео, Ео, колко си младо и зелено...   Mr. Green
Нина ще дойде и ще си отиде, а парите на учителите винаги ще са малко.

# 17
  • Мнения: 22 036
Ужас ще настане. Аз работя в МОН и ако ни се случи това щастие ще си търся нова работа. Вълчев е едно от малкото изключения в списъка на министри от последно време, но Чилова ....... И без това образованието е от сверите, които най-трудно се променят, а и като сложиш отгоре и безмозъчен става съвсем зле.

# 18
  • Мнения: 1 114
В
Ужас ще настане. Аз работя в МОН и ако ни се случи това щастие ще си търся нова работа. Вълчев е едно от малкото изключения в списъка на министри от последно време, но Чилова ....... И без това образованието е от сверите, които най-трудно се променят, а и като сложиш отгоре и безмозъчен става съвсем зле.

Ти също си отгоре, бай дъ уей.  Laughing
А какво по-точно изключение е Вълчев? Thinking
 

# 19
  • Мнения: 25 600
Ужас ще настане. Аз работя в МОН и ако ни се случи това щастие ще си търся нова работа. Вълчев е едно от малкото изключения в списъка на министри от последно време, но Чилова ....... И без това образованието е от сверите, които най-трудно се променят, а и като сложиш отгоре и безмозъчен става съвсем зле.

Кажи, че се шегуваш!  Shocked

# 20
  • Мнения: 6 992
Е, сега Нина ще изтрие всички помисли от главата ми да ставам учител. Shocked Малкото пари щях да преглътна, ама Нина не мога.

Ео, Ео, колко си младо и зелено...   Mr. Green
Нина ще дойде и ще си отиде, а парите на учителите винаги ще са малко.
Аз съм идеалистка. А и ми казаха да отслабна.

# 21
  • Мнения: 3 423
Не искам да си губя времето с решерши.
Обяснете ми с две думи каква е тая мацка.ъ

# 22
  • Мнения: 3 405
Може Даниел Вълчев да е пожелавал на тези, които са против него : Нина да ви се падне, дано!  Mr. Green

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 22 036
Кажи, че се шегуваш!  Shocked
[/quote]
Ами май се шегувам със себе си  Laughing, но пък ми е интересна работата. За съжаление на всякъде има много читави хора, но и много, които доста се покриват и или нищо не вършат или ако свършат нещо то е  ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 479
Ужас ще настане. Аз работя в МОН и ако ни се случи това щастие ще си търся нова работа. Вълчев е едно от малкото изключения в списъка на министри от последно време, но Чилова ....... И без това образованието е от сверите, които най-трудно се променят, а и като сложиш отгоре и безмозъчен става съвсем зле.

Ха-ха, ти да не си от имиджмейкърите на господин министъра. Sick
Други ми са сведенията относно дейността и компетентността му и то от човек от министерството дето доста е работил с него. newsm78
Добре, че беше стачката, че да го разбера що за стока е, иначе бяхте успяли да ме заблудите, че е голяма работа Embarassed
А за г-ца ЧИлова какво да кажа ..., тя сама говори за себе си hahaha

# 27
  • Мнения: 118
Това не е сериозно нали ?
Тя нали ще откаже , за да докаже , че не е съвсем т...а ? Praynig

# 28
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Бог да прости българското образование

# 29
  • Мнения: 698
Трагично. - би казало магаренцето Йори - Просто трагично. Crossing Arms

 #Cussing out

# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
Всички специалистки от темата за любовната валута, можем само да се учим от тази .....

# 31
  • Мнения: 503
Всички специалистки от темата за любовната валута, можем само да се учим от тази .....
Когато видях заглавието на темата (валутната), реших, че става дума за Чилова.

# 32
  • Мнения: 2 005
След тежко и продължително боледуване, Българското образование е на път да почине съвсем...

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ще ми бъде интересно да се намери отговор на въпроса "Как точно се става министър?" newsm78

# 34
  • Мнения: 4 585




Явно не е трудно, щом видинска фризьорка,
при това блондинка, ще става за втори път.

# 35
# 36
  • Мнения: 3 405
Защо се опитват да сринат образованието? През Възраждането то е било свещено. Може би не искат в страната ни да има умни, образовани, мислещи личности  Thinking

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Ужас ще настане. Аз работя в МОН и ако ни се случи това щастие ще си търся нова работа. Вълчев е едно от малкото изключения в списъка на министри от последно време, но Чилова ....... И без това образованието е от сверите, които най-трудно се променят, а и като сложиш отгоре и безмозъчен става съвсем зле.

наистина ли работиш в МОН?

# 38
  • Мнения: 3 200
Прост народ по-лесно се управлява... Sad

# 39
  • Мнения: 1 114
Защо се опитват да сринат образованието? През Възраждането то е било свещено. Може би не искат в страната ни да има умни, образовани, мислещи личности  Thinking

Явно е точно така. Много отдавна си го мисля и аз.  Confused

# 40
  • Мнения: 2 829
След тежко и продължително боледуване, Българското образование е на път да почине съвсем...


Прост народ по-лесно се управлява... Sad


 Peace Peace Peace Peace

# 41
  • Мнения: 6 992
Намерих си магистратура Лидерство в образованието (на кратко, истинското заглавие беше доста по-дълго). Ще взема да я запиша и ще взема да стана министър на образованието. Дори съм брюнетка и от малка ми е набивано в главата, че образованието е висша ценност. Имам ли шанс, а? Crazy

# 42
  • Мнения: 3 200
Нямаш.
Трябва да се изрусиш и да се постараеш главата ти прилично да олекне и тогава евентуално...

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 09:38 от cool_witch

# 43
  • Мнения: 14 489
не мога да разбера обзелия ви песимизъм...като знам кой беше човека чрез когото се издигна до тези висоти, все пак я уважавам макар и много малко Crazy

# 44
  • Мнения: 212
Малеййй таз да може да ми падне няма да й простя.  Twisted Evil  Определено става за всякакъв министър. Като я гледам така където и да я сложиш все ще си пасне. И отпред и отзад...

# 45
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Цитат на: Уикицитат
„Нина Чилова е много тъпа. И да не го махнеш това от интервюто. Нито е моя позната, нито съм лобирал да стане министър. Чилова е най-вредният досега министър на българската култура, може би по-вредна и от Абрашев.“ — бизнесменът Васил Божков, пред в. „Труд“

Ще плюете Вълчев а?  Twisted Evil Twisted Evil

# 46
# 47
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Волф, кафе ли не си пил или си решил да се издигнеш до класата на Чилова?

# 48
  • Мнения: 6 167
Четох вчера. Нина Чилова министър на образованието.... Нямам коментар, бих искала да приложа снимка. Според вас Нина Чилова разписва ли се в темата " Коя е попфолк певицата с най... излъчване?"


# 49
  • Мнения: 6 992
Лени,  Joy Има нещо вярно в асоциацията ти.
На мен лично ми напомня за една приятелка на моя приятелка, същата коса, същото излъчване...А с онази хич не се дишаме. Rolling Eyes

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не знам за фолк певица ... , но определено, както казаха по-горе е на ти с любовната валута.
Според мен, ако издаде книга на тази тема, примерно "Как от тъпа блондинка се става министър"  ще влезе в класиката Wink

# 51
  • Мнения: 6 167

„Може да не разбирам много от култура ,но на драго сърце приемам длъжността министър на културата.„


При това положение аз на драго сърце си избирам Министерството на Здравеопазването.

# 52
  • Мнения: 6 992

„Може да не разбирам много от култура ,но на драго сърце приемам длъжността министър на културата.„


При това положение аз на драго сърце си избирам Министерството на Здравеопазването.

Аз на образованието.
Или трябва да си избера нещо, от което съвсем не вдявам?
Нека да бъде на правосъдието. Е сега ще цъфне и върже България под моята ръчица Mr. Green.

# 53
  • Мнения: 4 585
Волф, кафе ли не си пил или си решил да се издигнеш до класата на Чилова?
Ян Бибиян, какво искаш от мен?
Да, плюх Вълчев. Прогнозите ми бяха, че няма да устиска като министър до нова година.
Корав излезе, устиска, че и месец отгоре.
Кафе пих, едно войнишко канче.
Не съм се издигнал, и не съм решил да се издигам до класата на Чилова,
но и не ми спрягат името за министър, все пак. Знам си гьола.

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Нищо не искам бе Волф. Нито пък харесвам Вълчев. Да не останеш с грешно впечатление. /това не ми пречи да отчета, че си свърши перфектно работата .../
Интересна ми беше що се прозяваш - това е Wink

# 55
  • Мнения: 4 585
Ами стори ми се, че реве, той се прозявал, смених го, пък ти се оказа по-бърза.

# 56
  • Мнения: 494

„Може да не разбирам много от култура ,но на драго сърце приемам длъжността министър на културата.„


При това положение аз на драго сърце си избирам Министерството на Здравеопазването.

 
  Пък аз да взема Министерството на отбраната, смятам! На драго сърце приемам!

# 57
  • Мнения: 2 336
Какъв ли е критерия по който избират Министър на образованието?  newsm12

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какъв ли е критерия по който избират Министър на образованието?  newsm12

Съдейки по последните министри - колкото може по-тъп, да няма нищо общо с образованието, да не е стъпвал в училище....

# 59
  • Мнения: 2 336
Даааааааааа, май и следващия ще е същия, измислящ си негови си правила , не се интересуващ нито от учители нито от ученици #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт