Любовната валута

  • 10 349
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Ние, форумките, сме същества чисти, романтични и немеркантилни, то е ясно.
И все пак... случвало ли ви се е да използвате секса като валута? Награден секс, поощрителен секс? Една свирка за спа уикенд, десет за екскурзия в Европа? Говорим за мъжете си, разбира се, не за проституция  Simple Smile
Та... използвате ли секса, за да постигнете своето? И какъв е курса на любовната валута при вас? По-малко сериозност, повече петъчност, моля  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 029
Ама разбира се! Понякога една свирка прави чудеса. Е, спа уикенд чак не, но пък после чисти къщата или мие чинии. Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Разбира се.
Стигаме дори до бартер от типа "Ако ти ми....хм...подариш френски ласки докато гледам мач, аз ще ти го върна докато седиш във форума".

# 3
  • Мнения: 5 940
Никога не правя секс без да ми се прави, но рядко ми се случва да нямам желание Laughing. В този смисъл измислам друга "валута", например някаква специална, любима вечеря, подарък, с който ще го изненадам, нещо, което обича... И после ми се връща жеста.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс. За да не се случи някоя да подбие цената и срещу една свирка да получи седмица в Будапеща, а аз - уикенд в Горно Нанадолнище.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Като го лиша от секс, въпросната енергията се трансформира в чисти плотове и плочки + каталясало от игри дете! Е, как да му пуснеш?

# 6
  • Мнения: 3 459
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс. За да не се случи някоя да подбие цената и срещу една свирка да получи седмица в Будапеща, а аз - уикенд в Горно Нанадолнище.
Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 447
Като го лиша от секс, въпросната енергията се трансформира в чисти плотове и плочки + каталясало от игри дете! Е, как да му пуснеш?
Ето тук изниква въпросът кое е по-ефективно - морковът или тоягата? Лишаваш го от секс, докато не купи нова пералня, или му даваш да разбере, че ще го скъсаш от секс, щом я купи, и го правиш?

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тъй като повечето мъже не разбират от намеци, по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.

# 9
  • Мнения: 3 459
по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
еее, точно за пералня ли бе  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 072
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс.

И излизаме засега на софийската борса, после и в други градове.

... случвало ли ви се е да използвате секса като валута? .....

.....случвало се е и за удоволствие......
Все пак знаем къде е контрол-панелът на мъжете ни, нали?

# 11
  • Мнения: 3 423
Разбира се.
Стигаме дори до бартер от типа "Ако ти ми....хм...подариш френски ласки докато гледам мач, аз ще ти го върна докато седиш във форума".
Ох, това много досадно.

# 12
  • Мнения: 516
Хмм- всъщност е достатъчно, докато се разхождаме по магазините да подхвърля " ох, тази рокля толкова ме възбуждааа". И да го погледна с влажен поглед.  Flutter

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
еее, точно за пералня ли бе  Thinking

Говорим за пералня с всички екстри, не за такава от 300лв, все пак. Хубава пералня или малка кола втора ръка - цената е една.

# 14
  • София
  • Мнения: 266
Е да, не е честно, спрямо мъжете де, удоволствието е за сметка и на двамата все пак... Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се? Не че не ми харесва идеята, ама моя няма да поддаде на подобна манипулация, защото си знае, че и да го прави и да не го прави, секс ще си има... Май не съм добър манипулатор  Tired
Обаче като се замисля, той си е получавал своето, но не със секс, а с масаж... мале какъв масаж беше това,  Blush

# 15
  • Мнения: 3 423
какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс?
Не ми казвай, че вариантът
"скъпи, ако не ме заведеш
на Таити, никакви свирки"
действа по-мотивиращо.

# 16
  • Мнения: 4 585
Добре де, до колко свирки мота да се простирам, без да бъда нагъл,
за уйкенд при тъщата, с една нощувка. Докато чета у форума, обаче.
Например  темата за джаза ще е добре.

# 17
  • Мнения: 6 029
3, Вълчо.

# 18
  • Мнения: 274
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс.

И излизаме засега на софийската борса, после и в други градове.


При тази свирепа кУрекция и паника на БФБ е много рисковано да  правите ИПО (initial public offer) точно в този момент, въпреки, че предвид спецификата на основната дейност на Компанията, очаквам голям интерес и презаписване...Дори по-голямо от рекордното на Трейс наскоро....Всъщност, като се замисля, за мен е по-изгодно да го направите сега защото може да се очаква, че цената на компанията Ви "СВИРКА" ще се срине след борсовия дебют под всеобщия натиск на загорели спекуланти и липсата на ликвидни средства, съответно, аз ще мога да си напазарувам мнооооого "СВИРКИ" на ниски цени и  при едно добро съотношение Цена /Печалба (p/e ratio)....Абе тази компания "СВИРКА" си е с гарантиран добър фундамент, и въпреки евтиния внос от Русия и Далечния Изток, перспективите за развитие са добри, основаващи се най-вече на гарантираното качество според Евростандартите и сертификацията по ISO 900069. Т.е. моята long term прогноза е за стабилен растеж, гарантиран и от едни много примамливи дивиденти, които надявам се УС ще предложи за гласуване на ОСА (общо събрание на акционерите).
С нетърпение очаквам да изберете и ДВИ (Директор за връзки с инвеститорите) Така е по закон, така е и в цял свят.

Ако имате нужда от помощ, може да се обърнете  към председателя на комисията по Финансова Еротика и Надзор на Качеството на Играчите, съкратено ФЕНКИ, моя милост.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245290.600

БЪдете кУректни, за да не вадя Голямата Глоба Simple Smile





# 19
  • София
  • Мнения: 266
какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс?
Не ми казвай, че вариантът
"скъпи, ако не ме заведеш
на Таити, никакви свирки"
действа по-мотивиращо.


Хахаха, естествено че не, и това няма да мине... пред никой май?

# 20
  • Мнения: X
не произвеждам такова нещо като поощрителен секс Naughty

# 21
  • Мнения: 408
Или пък:
- Дали ще е приятно, да правим секс, върху тази пералня, докато тя центрофугира ?  Joy

# 22
  • Мнения: 2 196
Днес ще го водя в магазина на Адидас.Мисля да погледам с влажен поглед един определен модел анцуг.После ще кажа на каква цена съм го получила. Flutter

# 23
  • Мнения: 2 631
Dona, абе и аз за същата такава тема си мислех, че трябва да има тук  Mr. Green   bouquet
По темата - да, използвам секса, за да получа това или онова, което искам да притежавам....  Twisted Evil
Но пък и знам как да въздействам на срещуположния пол, без много да се напиням!!!  Crazy Съответно повечето неща ги получавам и само с прелюдия към секс  Whistling Или само с влажен поглед на млада кошута  Flutter
 Joy

# 24
  • Мнения: 3 447
Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се?
Не, говорим за това, да направиш нещо специално, само за него, като израз на благодарност. Нещо като цветята и бонбоните за гинеколога.

# 25
  • Мнения: 3 521
Чудя се как би изглеждал индекса на тази валута на Борсата?

# 26
# 27
  • Мнения: 1 533
Време е май да извадя прашасалия портфейл, че да потръгне търговийката, стига съм карала на вересии.

# 28
  • Мнения: 1 113
Разбира се, че използвам секса като поощрение, като обещание, рядко, но ми се е случвало преди години и като наказание да го използвам (пфу, някои му викат изневяра на наказанието). Няма нищо по-хубаво да получиш нещо докато си/ти доставят удоволствие.

Предложението на Де Ваня ми хареса. Колко ли струва един уикенд в Прага?

# 29
  • Мнения: 516
Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се?
Не, говорим за това, да направиш нещо специално, само за него, като израз на благодарност. Нещо като цветята и бонбоните за гинеколога.
От друга страна висше майсторство е да накараш някой да си плаща за секса, който ти желаеш. Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 266
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс.

И излизаме засега на софийската борса, после и в други градове.


При тази свирепа кУрекция и паника на БФБ е много рисковано да  правите ИПО (initial public offer) точно в този момент, въпреки, че предвид спецификата на основната дейност на Компанията, очаквам голям интерес и презаписване...Дори по-голямо от рекордното на Трейс наскоро....Всъщност, като се замисля, за мен е по-изгодно да го направите сега защото може да се очаква, че цената на компанията Ви "СВИРКА" ще се срине след борсовия дебют под всеобщия натиск на загорели спекуланти и липсата на ликвидни средства, съответно, аз ще мога да си напазарувам мнооооого "СВИРКИ" на ниски цени и  при едно добро съотношение Цена /Печалба (p/e ratio)...



А това имах предвид, ако му предоставям нещо от секса срещу нещо друго, ми какво му пречи да си иде в една дискотека, да почерпи една мадама (толкова им трябва на някои жени) и да си получи нещото срещу доста по-ниска цена, плюс изживяване с непозната, плюс тръпки и прочие бонуси...  newsm78

# 31
  • Мнения: 3 447

От друга страна висше майсторство е да накараш някой да си плаща за секса, който ти желаеш. Mr. Green
Еее, ти вече изнагля  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 266
Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се?
Не, говорим за това, да направиш нещо специално, само за него, като израз на благодарност. Нещо като цветята и бонбоните за гинеколога.
От друга страна висше майсторство е да накараш някой да си плаща за секса, който ти желаеш. Mr. Green

А, ето този момент аз изпуснах от нашата връзка, ама тъпа съм, какво да правя  Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 266
Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се?
Не, говорим за това, да направиш нещо специално, само за него, като израз на благодарност. Нещо като цветята и бонбоните за гинеколога.

Ми аз си го правя това по принцип, с повод и без повод  Banghead

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Мръснички Twisted Evil Аз май съм най-големия загубеняк, щото като не съм го виждала милото 5-6 седмици, ни пералня ми требва, ни уикенд, нищо. Гащите падат самички Embarassed
Ще взема да се понауча от каките на туй онуй, да види той кон боб яде ли Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 2 161
Аз редовно играя такива игрички.Харесва ми да го правя,на него му харесва,и после се гледаме някак особено и изобщо на всичко се отразява благотворно.

# 36
  • Мнения: 2 196

А това имах предвид, ако му предоставям нещо от секса срещу нещо друго, ми какво му пречи да си иде в една дискотека, да почерпи една мадама (толкова им трябва на някои жени) и да си получи нещото срещу доста по-ниска цена, плюс изживяване с непозната, плюс тръпки и прочие бонуси...  newsm78
Повече самочувствие, момиче.Кой знае по-добре от теб какво би било неустоимо изкусително за собсвения ти мъж? Sunglasses

# 37
  • Мнения: 2 792
 Аз не съм лакома, намирам за разумно да се подхожда като към дългосрочна инвестиция, а не като към моментна покупка, така че не залагам на дребното търгашество от днес за утре. Цената е ясна, но при редовно изпълнение на услугите и толкова, ако услугите са нередовни и некачествени и цената се променя или плащането се забавя, та така.

# 38
  • Мнения: 1 533
Разбира се, че използвам секса като поощрение, като обещание, рядко, но ми се е случвало преди години и като наказание да го използвам (пфу, някои му викат изневяра на наказанието). Няма нищо по-хубаво да получиш нещо докато си/ти доставят удоволствие.

Предложението на Де Ваня ми хареса. Колко ли струва един уикенд в Прага?

Уикенд в Арбанаси - 1 свирка, уикенд в Прага - 2. 1 евро е 2 кинта, все пак.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 405
Е, аз, ако не използвам такива методи гладна и жадна ще си остана.
Моят мъж на силови методи не поддава.

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И така:

Нова пералня, среден клас                              стриптийз
Същото, но от висок клас                                свирка 1 брой
Уикенд в страната с 2 нощувки                      свирка 1 брой
Уикенд в съседна страна                                 свирка 1 брой с бонус - еротичен масаж
Седмица на морето, ол инклузив                    свирка, 3 броя
Седмица извън страната, Европа                   тук вече - едноседмичен абонамент?

Продължете, моля...
                        

# 41
  • София
  • Мнения: 266

А това имах предвид, ако му предоставям нещо от секса срещу нещо друго, ми какво му пречи да си иде в една дискотека, да почерпи една мадама (толкова им трябва на някои жени) и да си получи нещото срещу доста по-ниска цена, плюс изживяване с непозната, плюс тръпки и прочие бонуси...  newsm78
Повече самочувствие, момиче.Кой знае по-добре от теб какво би било неустоимо изкусително за собсвения ти мъж? Sunglasses

О, самочувствие не ми липсва, но за жалост и на много жени не им липсва... на такива истории съм се нагледала, че да ти кажа, самочувствие само не стига, трябва и акъл  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 274
Отказване от цигарите - ежедневен секс по избор за три месеца.

# 43
  • Мнения: 2 196
Кафе машина - обещание за свирка. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 447
Еее, много сте стиснати, бе  Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 3 423
Хора, струва ми се, че яко се минавам.
Често ми предлагат отскоци до България.
При условие, че имаме рода в Австралия,
Таити, Реюнион. Този комунизъм може би
ме е повредил. Не, колкото е повредил
малката маймунка, но все пак. Мисля да
обърна целите и да подсиля валутата.
Някак.

# 46
  • Мнения: 2 196
Ми за семейни придобивки,дето ще се ползват от всички - толкова.Когато е за изцяло лични нужди,ставам по-щедра. Flutter

# 47
  • Мнения: 3 423
Кафе машина - обещание за свирка. Mr. Green
Само обещание, хм.
Три обещания - изпълнение.
Кафемашина, тостер и бързовар.
Свирка.

# 48
  • Мнения: 2 161
За домакински уреди ако някоя прави свирки,тя е позор за женското общество.

# 49
  • Мнения: 3 423
Шанел, пералня Мииле е хилядарка.
Толкова е и бричка на старо все пак.
Уикенд в Прага навярно същата цена.
Говорим в евро.

Какъв е курсът свирка към евро, впрочем?

# 50
  • Мнения: 274
1 : 2 в период на прИмоции.

# 51
  • Мнения: 2 196
За домакински уреди ако някоя прави свирки,тя е позор за женското общество.
Така си е.И освен това има опасност да започнат да очакват свирки за щяло и нещяло.И секса ще се обезцени.

# 52
  • Мнения: 1 072
Индексът свирфикс ще бъде хит от международно равнище. Селинджър анализът ти е объркан, но съдържа доста новаторски идеи. Мисля, че французите бързо ще поемата инициативата и това ще се отрази много оздравително на финансовата им система след скандала със Сосиете Женерал.

Има и рискове от социално-демографско естество. В смисъл на повишеният свирко-оборот, може да се намали раждаемостта плод на естествено забременяване. За да се предотврати тази опастност, редно е част от стимулите да бъдат предлагани под формата на стандартен секс с бонус - раждане.

# 53
  • Мнения: 6 029
1 : 2 в период на прИмоции.


Ъъъъъъъъъъъх 1 свирка за 2 евро?
И за хиляда евровия викенд 500 свирки? Аз ще си разчекна устата бе, къф е тоя курс бе.

# 54
  • Мнения: 8 999
Аз съм голяма скръндза и обичам да получавам всичко безплатно!
А секс правя за собствено удоволствие.

# 55
  • Мнения: 2 631
ДЕ ВАня, много ти харесват тези свирки, бе  Crazy
Дай малко секс, тва - онова...
Уинекд в страната може ли да значи селски туризъм и нщувка от 20лв. на човек?  Crazy  newsm78 Трябва да завишиш това - онова в свиркоразписа   Mr. Green

Аз предлагам секс в асансьор, секс на стълбите, секс в хотел, зад хотел, в кола... пералня имам, залагам на уикенди, шопинг и романтика  Flutter

# 56
  • Мнения: 274
След първата цената нараства в геометрична прогресия.

# 57
  • Мнения: 2 161
Свирката е най-добрият приятел на жената.но не водиш най-добрият си приятел навсякъде със себе си,нали така?

# 58
  • Мнения: 1 533
Индексът свирфикс ще бъде хит от международно равнище. Селинджър анализът ти е объркан, но съдържа доста новаторски идеи. Мисля, че французите бързо ще поемата инициативата и това ще се отрази много оздравително на финансовата им система след скандала със Сосиете Женерал.

Има и рискове от социално-демографско естество. В смисъл на повишеният свирко-оборот, може да се намали раждаемостта плод на естествено забременяване. За да се предотврати тази опастност, редно е част от стимулите да бъдат предлагани под формата на стандартен секс с бонус - раждане.

От друга страна погледнато - чудесен начин за контрацепция. Ако приемем, че от гълтане не се забременява.

# 59
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз съм голяма скръндза и обичам да получавам всичко безплатно!
А секс правя за собствено удоволствие.
Мда, нали си теле  Mr. Green Ние сме си стиснати по природа  Mr. Green

# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Отказване от цигарите - ежедневен секс по избор за три месеца.
Ооо, то ако ставаше така:?

# 61
  • Мнения: 3 521
Аз ще изчакам да се разберете за свирките и ще се включа, когато се отвори дума за аналния - там са големите печалби, Френска Полинезия, уикенди на Лаго ди Комо, якенце от Кавали....хахаха Прага и Миле, романтики - аматьори!

# 62
  • Мнения: 2 891
Моля, за невежите като мен, да направите кратък курС и да на ни въведете в тайнството на любовния бизнес  Laughing

# 63
  • Мнения: 274
Отказване от цигарите - ежедневен секс по избор за три месеца.
Ооо, то ако ставаше така:?
Не става. Обмислям включване на бонуси към гореспоменатата оферта и нови преговори.

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ВАня, много ти харесват тези свирки, бе  Crazy
Дай малко секс, тва - онова...

А, секс, как ли пък не Crossing Arms
Контрацептивите са скъпи, а планът за демографското развитие на семейството ми е изпълнен.
Хубу де, за околосветско пътешествие може да му пусна. Ама не обещавам.

# 65
  • Мнения: 2 161
Анален секс,за да отидеш до езерото Комо?Странно.Може би не владееш добре свирките.

# 66
  • Мнения: 1 533
Индианката, риспект!

# 67
  • Мнения: 1 072
Колеги, в Еврозоната сме. Има квоти за внос. Забравете каргото от източна Азия и Русия. Този път митническите власти ще бъдат строги и акуратни. Стоката ще се конфискува в полза на Държавата / или на държавните служители /.

Целта е да се повиши стандарта на живот на семейната българска жена. Всеки, който си позволи да върти некоректен бизнес, ще получи бан.

# 68
  • Мнения: 1 165


Уикенд в Арбанаси - 1 свирка, уикенд в Прага - 2. 1 евро е 2 кинта, все пак.
Оооо, моят мъж трябва да ме води на околосветско пътешествие...
Защо не пуснахте темата по-рано? `Глей как съм се набутвала...

# 69
  • Мнения: 274
Чудя се как би изглеждал индекса на тази валута на Борсата?


Така...Измислих ви Индекса Simple Smile Да уточня - борсовите индекси показват (обобщават) представянето на група компании на борсата. СОФИКС е основния на БФБ, DJIA  - Дау Джоунс Индъстриал Евъридж е един от тези на NYSE.....
Най-добре е да се листвате на борсата самостоятелно, за да има конкуренция. НА тази база ще се направи и новия ИНДЕКС, който ще се казва:

Секси Ентърпрайзес на Меркантилни Мами - Евъридж или сакратено  - СЕММЕ Simple Smile

Колко по интересен ще е от СОФИКС...Мммммммммм...А графиката му - ерекция, кУрекция, ерекция, кУрекция, ерекция........надърви ми се вратовръзката само като си помися Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 072
Аталанта, аватарът ти е невероятно описателен за качеството на продукцията ти.  baby_neutral

Селинджър, конкурентната основа е абсолютно нежелателна в новия бизнес. Тук точно се опитваме да се уговорим за цени, само да не ни надуши КЗК.

# 71
  • Мнения: 2 891
Добре, де, научете ме да водя такива сделки! Стисли  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 274
Индексът свирфикс ще бъде хит от международно равнище. Селинджър анализът ти е объркан, но съдържа доста новаторски идеи. Мисля, че французите бързо ще поемата инициативата и това ще се отрази много оздравително на финансовата им система след скандала със Сосиете Женерал.


Simple Smile

Ако има нещо неясно - веднага обяснявам....И товя индекс е готин...Нищо не пречи единия да е по широк...както BG40...

# 73
  • Мнения: 2 631
ДЕ ВАня, много ти харесват тези свирки, бе  Crazy
Дай малко секс, тва - онова...

А, секс, как ли пък не Crossing Arms
Контрацептивите са скъпи, а планът за демографското развитие на семейството ми е изпълнен.
Хубу де, за околосветско пътешествие може да му пусна. Ама не обещавам.

Ами ако той трябва да ти пусне ти какво му купуваш? Къде го водиш??  Crazy Или след изпълнението на семейния план вече сте спрели секса  Crazy

# 74
  • Мнения: 3 521
Анален секс,за да отидеш до езерото Комо?Странно.Може би не владееш добре свирките.

Не, мадмоазел, не за да отида на езерото Комо, а да отида във вилата на Клуни на езерото Комо...примерно.

Селинджър, добре се справяш, само не затъвай толкова дълбоко в науките!

# 75
  • Мнения: 1 165
Аталанта, аватарът ти е невероятно описателен за качеството на продукцията ти.  baby_neutral
Така е. Embarassed Отвътре ли ми идва, учителят ли ми е добър..., но усещам далеч `моа да стигна Whistling. Особенно сега като си актуализирам ценоразписа.

# 76
  • Мнения: 1 113
Седмица на морето, ол инклузив                    свирка, 3 броя


Хм, много малко ми се види. Или аз съм случила на много скъп мъж, или не мога да се усетя, че живея на морето ол инклузив.

# 77
  • Мнения: 3 447
Добре, де, научете ме да водя такива сделки! Стисли  Crossing Arms
Най-важното е да създадеш условен рефлекс. Лампа-храна. Уикенд-свирка.

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Kafe, удивляваш ме. Нима не знаеш, че семейните не правят секс, освен в случаите, когато целта е поколение?

# 79
  • Мнения: 274
Не се чувствам достатъчно квалифицирана, за да излизам на международния пазар. А и в родното семейство все още има дефицит в предлагането, така че цената се държи на подходящо ниво.

# 80
  • Мнения: 2 161
Анален секс,за да отидеш до езерото Комо?Странно.Може би не владееш добре свирките.

Не, мадмоазел, не за да отида на езерото Комо, а да отида във вилата на Клуни на езерото Комо...примерно.

Селинджър, добре се справяш, само не затъвай толкова дълбоко в науките!
Ако си видяла и Клуни,заслужавало си е аналното...аналният секс.Разбирам защо не ми се е налагало да прибягвам до тежката артилерия.

# 81
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сафо, ама нали затова сме се събрали - да определим курса.
Той зависи както от майсторлъка, така и от физическите дадености на отсрещната страна. Сега, ако трябва да се боря с питон, нормално е цената да е висока. Ако ще е палец, ехеее Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 447
Ако си видяла и Клуни,заслужавало си е аналното...аналният секс.
Ако пък е бил и с Клуни...

# 83
  • Мнения: 6 029
Ако си видяла и Клуни,заслужавало си е аналното...аналният секс.
Ако пък е бил и с Клуни...

Еееех, мечти...

# 84
  • Мнения: 2 161
Ама кой да е бил с Клуни?

# 85
  • Мнения: 3 447
Сафо, ама нали затова сме се събрали - да определим курса.
Той зависи както от майсторлъка, така и от физическите дадености на отсрещната страна. Сега, ако трябва да се боря с питон, нормално е цената да е висока. Ако ще е палец, ехеее Mr. Green
Така е. Напредналата възраст и големият размер качват цената почти двойно.

# 86
  • Мнения: 674
А ако ме предложим тройка с друга дама която има нов голям силиконов бюст поне мезонет в Париж или Лондон!! Laughing Laughing

# 87
  • Мнения: 3 447
Ама кой да е бил с Клуни?
Е тя, как кой... Ако хвана мъжа ми на калъп с Клуни, любовен депозит трябва да ми открие, за да ме умилостиви.

# 88
  • Мнения: 2 631
ДЕ ВАня, ми не съм семейна, засега  Whistling

Една съфорумка беше сложила в подписа си фраза, която чух в един сериал (в оригиналдъ беше на писател, мисля): Един мъж винаги плаща, за да спи с жена. Може би не точно с пари, но винаги си плаща! (перефразирах по спомен)

Та така, няма значение кой какви курсове ще определи на мъжа си, важното е да си платИ според джЕба  Mr. Green

# 89
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама кой да е бил с Клуни?
Е тя, как кой... Ако хвана мъжа ми на калъп с Клуни, любовен депозит трябва да ми открие, за да ме умилостиви.

Е то в такъв случай какъв е кяра на мъжа и, че не разбрах?

# 90
  • Мнения: 5 647
А ако ме предложим тройка с друга дама която има нов голям силиконов бюст поне мезонет в Париж или Лондон!! Laughing Laughing

Абе не знам дали ще се прежаля да спя с друга жена, че дори и за мезонет в Париж. Виж с друг мъж си е вече различно.  Crazy

# 91
  • Мнения: 2 161
Сексът с жена е за предпочитане при изневяра.Някак си по-красива изневяра,по-оправдана,по-разбираема.

# 92
  • Мнения: 3 447

Абе не знам дали ще се прежаля да спя с друга жена, че дори и за мезонет в Париж. Виж с друг мъж си е вече различно.  Crazy
За мезонет в Париж бих спала и с куче, простете.

# 93
  • Мнения: 2 161
Така си е.

# 94
  • Мнения: 5 647
Сексът с жена е за предпочитане при изневяра.Някак си по-красива изневяра,по-оправдана,по-разбираема.

Сигурно е така, но тук ставаше въпрос за тройка с друга жена. Няма да ми е никак приятно да гледам мъжа ми с друга....

# 95
  • Мнения: 1 533

Така е. Напредналата възраст и големият размер качват цената почти двойно.

Има си особености. Има свирка и свирка. Едно е да олигавиш слепока набързо, друго е да му изпиеш соса. Едно е румънската лея, съвсем друго е кипърската лира.

# 96
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Абе не знам дали ще се прежаля да спя с друга жена, че дори и за мезонет в Париж. Виж с друг мъж си е вече различно.  Crazy
За мезонет в Париж бих спала и с куче, простете.
Дами? Увличате се във фантазии. Говорим за по-прозаични неща.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 783
От друга страна висше майсторство е да накараш някой да си плаща за секса, който ти желаеш. Mr. Green
Тъкмо мислех да не се хваля...

Няма какво да прощаваме, Дона, права сте. За  една дупка и поредица смешни движения толкова престорено втелясване. А резултатът си струва.

# 98
  • Мнения: 274


Една съфорумка беше сложила в подписа си фраза, която чух в един сериал (в оригиналдъ беше на писател, мисля): Един мъж винаги плаща, за да спи с жена. Може би не точно с пари, но винаги си плаща! (перефразирах по спомен)


Хахахаха, това е Дамата, която по друг повод писа, че никога нищо не ми разбира....Simple Smile Със хубавата уста и зелените очи...Simple Smile Сладурана Simple Smile

# 99
  • Мнения: 2 161
Няма да ми е никак приятно да гледам мъжа ми с друга....
А ти гледай да си с гръб към тях.

# 100
  • Мнения: 1 072
За мезонет в Париж бих спала и с куче, простете.

Предлагам предупреждение в първи пост за бременните, че сега ще започната да падат като круши. Не им е лесно, да знаете. Така да ти се иска нов Джи-си-ем, а като лапнеш нещо и ти се повдига.  Sad

# 101
  • Мнения: 1 113
Сафо, ама нали затова сме се събрали - да определим курса.
Той зависи както от майсторлъка, така и от физическите дадености на отсрещната страна. Сега, ако трябва да се боря с питон, нормално е цената да е висока. Ако ще е палец, ехеее Mr. Green
Така е. Напредналата възраст и големият размер качват цената почти двойно.
Аз пък мислех, че с напредване на възрастта ищахът намалява и цената ще падне. Щом не е така, значи до Комо няма да стигна ... дори и след време.
Пък за размера - не знам аз, малък -голям, всеки свирка (свирка = глагол).

# 102
  • Мнения: 3 447
Няма да ми е никак приятно да гледам мъжа ми с друга....
А ти гледай да си с гръб към тях.
Да, можеш да посетиш езерото Комо като бонус  Grinning

# 103
  • Мнения: 274
А ако ме предложим тройка с друга дама която има нов голям силиконов бюст поне мезонет в Париж или Лондон!! Laughing Laughing

Абе не знам дали ще се прежаля да спя с друга жена, че дори и за мезонет в Париж.

МУУУУАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХА


Много ясно , Дона Simple Smile Някои го правят за доза кока и за кефа на другите...Simple Smile

# 104
  • Мнения: 2 161
Не се заблуждавайте.До езерото Комо се стига само със свирки.Ей го къде е.С повече късмет Клуни ще го видите и в някое ресторантче.Не питайте старило,а питайте патило.

# 105
  • София
  • Мнения: 1 783
Предлагам предупреждение в първи пост за бременните, че сега ще започната да падат като круши. Не им е лесно, да знаете. Така да ти се иска нов Джи-си-ем, а като лапнеш нещо и ти се повдига.  Sad
Вие, пък пЛетяща. Джи ЕсЕм и с ръка се изкарва. Не говорим са семки, все пак.

# 106
  • Мнения: 1 072
Виждам, че без профсъюз няма да стане.  Thinking
Една голяма гилдия не е организирана, не е поставила общи цели, няма законен представител.

# 107
  • Мнения: 2 161
Профсъюз на ангажираните свиркаджийки.

# 108
  • Мнения: 2 891
Аз се записвам за първия проведен курс, за повишаване на квалификацията  Whistling

# 109
  • Мнения: 183
Ми, те при нас нещата са  с обратен знак- на въпроса "довечера лют секс, ли ще правим, или ще ми дадеш пари за нови сандали"- той вади...парите.
Или , това май беше за ДиС?

# 110
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аууу, Ел, ще трябва да помислим и по твоя въпрос. С пари всеки може.

# 111
  • Мнения: 1 072
Ми, те при нас нещата са  с обратен знак- на въпроса "довечера лют секс, ли ще правим, или ще ми дадеш пари за нови сандали"- той вади...парите.
Или , това май беше за ДиС?

Изнасяй продукция. Така от една стока ще спечелиш веднъж, за да не я продадеш и веднаж за да я продадеш. Дубъл на приходите. Честито.

# 112
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, пЛетяща, това се казва пазарно мислене, браво!

# 113
  • Мнения: 183
Зарових се от сандали и вече нямаше питане, а камшик.

# 114
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Международна Инициатива за Нетрадиционен Ексклузивен Туризъм.
Хем обяснява и целта на занятието bowuu

# 115
  • Мнения: 2 161
Последното е впечатляващо.

# 116
  • Мнения: 1 072
Домакини за Устойчиво Художествено - Артистично Извличане на Големи Инвестиции - съкр. ДУХАИГИ.


О, на ДеВаня е по-хубаво.  Grinning

# 117
  • Мнения: 189
Малий, изчислявам си загубите...
Знаех си, че бъркам някъде.
Моля, някой спешно да ме консултира: За да ме вземе с него в Солун утре, за свирка ли да се прежаля или и с ръка ще мине Thinking

# 118
  • София
  • Мнения: 1 783
Де Ваня  - моите уважения! Елегантно, но и конкретно.

# 119
  • Мнения: 1 072
За да ме вземе с него Солун утре, за свирка ли да се прежаля или и с ръка ще мине Thinking

Зависи с какво ще пътувате......

# 120
  • Мнения: 393
  Хубаво де,свирки та свирки-само така ли работите?А "миските"за кво ги пазите newsm78
 Верно ,че понякога и аз като не мога да го гледам,по-добре да го лапна,...ама ако се направи прочит на предишното ,то само свирката ли е валута???

# 121
  • Мнения: 2 161
Малий, изчислявам си загубите...
Знаех си, че бъркам някъде.
Моля, някой спешно да ме консултира: За да ме вземе с него Солун утре, за свирка ли да се прежаля или и с ръка ще мине Thinking
За Солун ти трябват само двете-три мръсни думички в ухото.Много близка дестинация,няма да подбивате другите.

# 122
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Но пък става дума за последния момент. Нали знаете, колкото по-рано направиш резервацията, толкова по-тънка е тарифата.

# 123
  • София
  • Мнения: 1 783
Заплащането в Солун, до тогава -  Шанел е права.

# 124
  • Мнения: 189
Близо е Солун, ама е на разноски на неговата фирма.  Ще трябва поне две изречения да спретна.
Може с обещание за повече за по-далече.

# 125
  • Мнения: 2 196
Но пък става дума за последния момент. Нали знаете, колкото по-рано направиш резервацията, толкова по-тънка е тарифата.
Добре де,може и да го изгледа мръснишки.

# 126
  • София
  • Мнения: 1 783
Оле, той даже няма и да плаща лично. За какви изречения става въпрос, моля?

# 127
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy
Не мога повече, махам се, защото съм на работа.

# 128
  • Мнения: 3 521
Съюз на Либералните Изкусителки за Валута и Аналози

муахахаха.


А ти вадиш едно черешово клонче и започваш да дялкаш флейта...ех в един идеален свят...

До Солун - като за Приморско>тарифата на Шанел...И дръж печено-не се оставяй да ти бърка под сутиена!

# 129
  • Мнения: 274
Ларла, най-веорятно местата вече са заети...Не си прави труда....Та колко време няма да го има и кога точно тръгва....?

# 130
  • Мнения: 2 161
Близо е Солун, ама е на разноски на неговата фирма.  Ще трябва поне две изречения да спретна.
Може с обещание за повече за по-далече.

Можеш да минеш и без изречение,ако владееш техниката на духане в ухото.

# 131
  • Мнения: 189
Оле, той даже няма и да плаща лично. За какви изречения става въпрос, моля?

Страх ме е да не се мина за свирката, може да си я запазя за по-далечна дестинация.
Ама моя е стиснат, с две-три думи няма да стане.
Но пък става дума за последния момент. Нали знаете, колкото по-рано направиш резервацията, толкова по-тънка е тарифата.
Добре де,може и да го изгледа мръснишки.

Може и това..

# 132
  • Мнения: 2 161
Той даже няма да плаща???Ааа,тогава само му духай в ушите.Абе направо ги проглуши-едно и също,едно и също.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 099
Ларла, най-веорятно местата вече са заети...Не си прави труда....Та колко време няма да го има и кога точно тръгва....?

Твоята оферта к'ва е? Да пращам и моя...

# 134
  • Мнения: 189
Той даже няма да плаща???Ааа,тогава само му духай в ушите.Абе направо ги проглуши-едно и също,едно и също.

Ох, не мога да отговоря Joy

# 135
  • Мнения: 274
Международна Инициатива за Нетрадиционен Ексклузивен Туризъм.
Хем обяснява и целта на занятието bowuu

Ваня, браво. Готино. Simple Smile Браво.
Звучи по-скоро като програма....инициатива.....приоритет...основна цел...Идеално би паснало МИНЕТ да е първия глобален проект на СЛИВА (Съюз на Либералните Изкусителки за Валута и Аналози) Simple Smile



Трабва да се провери няма ли финансиране за подобни неправителствени организации от еврофондовете.... КОфти е само, че Вашата няма да е с ИДЕАЛНА ЦЕЛ!!!! Simple Smile хахахахахахахах

# 136
  • Мнения: 2 196
Larla,я вземи го целуни силно и звучно по ухото.
Ще го е страх да ти откаже,да не вземеш да повториш. Mr. Green

# 137
  • Мнения: 189
Реших да не се хабя, че идва пролет и нов гардероб ще ми трябва...

Ся ще сметна и почвам да тренирам и да гледам телевизия след 12, че предлагането трябва да съответства на търсенето, все пак.

# 138
  • Мнения: 281
Аз събирам сили за Великия Светивалентински Минет и се надявам да не ме наградят с Дългоочаквания Анален Секс.

# 139
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кх, Мери Лу, а ти за Клуни каза ли му? Може да се откаже от "наградата".

# 140
  • Мнения: 4 733
 Обичам друг да вдига масата след вечеря, което ще рече всеки ден. Плащам за това с два часа от времето си Mr. Green

# 141
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Два часа всеки ден? Мерси, сама ще си отсервирам.

# 142
  • Мнения: 3 447
Организация за Любовни Изпълнения, Гарантиращи Автоматично Валутно-Икономически
Сделки, Лични Екстри, Пътувания, Обиколки и Квалитетна Акомодация

# 143
# 144
  • Мнения: 2 196
Обичам друг да вдига масата след вечеря, което ще рече всеки ден. Плащам за това с два часа от времето си Mr. Green
За една маса два часа?Изключително съм възмутена от теб. Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 3 423
Другарки, показах темата на един мой
много добър приятел и голям разбирач.

Човекът каза следното, буквално:

"Баси завишените представи имате за пазара!
Щото не знам каква ще е тая свирка за пералня!
На мен ще ми трябва двуседмичен абонамент,
за да се замисля въобще. Ама две седмици свирки
по желание - в метрото, на гарата, в асансьора.
Все пак, ако сметна по пазарния курс колко ще
получа на свободния пазар... много работа ще видите."


Другарки. Трябва за всичко да помислим.
За скритата конкуренция и Ambush-Маркетинга.

# 146
  • Мнения: 4 733
Аз всъщност умишлено оставям да се вдига масата...не от мен. Кефи ме да си плащам дълговете, с лихвите  Laughing

# 147
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доне, евалла!

# 148
  • Мнения: 3 447
Прав е човекът, Лисо. Цяла пералня за свирка... айде де.

# 149
  • Мнения: 2 196
Аз всъщност умишлено оставям да се вдига масата...не от мен. Кефи ме да си плащам дълговете, с лихвите  Laughing
Задлъжнявай по на едро,хем може и с  по-голям кеф да се разплащаш. Grinning

# 150
  • Мнения: 3 521
Прав е човекът, Лисо. Цяла пералня за свирка... айде де.

Предусещам, че ще дойде френският аромат да ви каже, че не ги правите като хората.

# 151
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Една бърза сметка му ударих аз. Тази струва 360 свирки на Околовръстното в периоди на промоция. Обаче:
- дали за 5 лева коя да е от пеперудите ще му пипне чорапите?
- дали после няма да му трябват дизинфектанти на стойност 1/4 от цената на пералната?

Има известен риск да гледам с по-голямо обожание пералнята, отколкото него, но пък може и да не е така.

# 152
  • Мнения: 3 447
Една бърза сметка му ударих аз. Тази струва 360 свирки на Околовръстното в периоди на промоция. Обаче:
- дали за 5 лева коя да е от пеперудите ще му пипне чорапите?
- дали после няма да му трябват дизинфектанти на стойност 1/4 от цената на пералната?
И трето - защо пък трябва да купува пералня на непозната мургава кака?

# 153
  • Мнения: 1 533
Направо не е за вярване как никой не се е сетил да пусне тази тема досега. Години наред едни са минавали метър и са били заливани с матриялни благини, а други са се прецаквали и са си хвърляли валутата на вятъра. Да се закове!

# 154
  • Мнения: 3 423
А помислихме ли за Организация за защита
и опазване на битовата свирка в борбата й
с безмилостната външна конкуренция на т.нар.
Майнет Баталиън и неговите дъмпингови услуги?

# 155
  • Мнения: 189
Ама, моля ви се. Вие още малко и насъщния ще включите.
Пералня и домакински уреди си е в реда на нещата. Ако и за миксера ще иска свирка, докъде ще я докараме?
Прекомерното количество води до обезценяване, все пак.
Един път годишно, хем ще го оцени, хем ще може за нещо голямо да се използва.
Още мисля какво да си купя с един стандартен секс, мисионерска поза. Thinking

# 156
  • Мнения: 437
...амин!  baby_neutral

# 157
  • София
  • Мнения: 1 176
.
Още мисля какво да си купя с един стандартен секс, мисионерска поза. Thinking
Ако си го продала сутринта, цената му е по-висока, знаеш. Mr. Green

# 158
  • Мнения: 189
Не, още съм го направила, мисля какво ми трябва най-много.

За сутринта знам, еле па, събота...

# 159
  • Мнения: 4 585
Ако знаете как "обичам" да ми поставят условия IF...THEN...
Каквото и да е със сигурност няма да стане.
Навеждам глава надолу, свъсвам поглед под вежди, а рогите вече са напред.

# 160
  • Мнения: 516
...Изказа се мъжкарят. Mr. Green

# 161
  • Мнения: 1 072
Хм, пратиха го тука да подбива цените.  Crossing Arms

# 162
  • Мнения: 2 196
Навеждам глава надолу, свъсвам поглед под вежди, а рогите вече са напред.
Технологията е друга,Вълчо.Со кротце,со благо,со еротично обещание в очите. Flutter
 

# 163
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Колко жалко, Вълчо... явно никога не си опитвал сладостта на наградния секс.
Ми така е, като забравяш да купиш ябълки Mr. Green

# 164
  • Мнения: 2 891
Аааааааааа, добре че е Вълчо да ме светне, защо не ги умея тези. И аз съм телче...

# 165
  • Мнения: 2 196
Аааааааааа, добре че е Вълчо да ме светне, защо не ги умея тези. И аз съм телче...
Я се стягай,ние ги умеем тези работи. Sunglasses
А Вълчо ако го нахранят,кажат му,че е най най и го погалят по посока на косъма,ще купи съдомиялна и без свирка. Wink

# 166
  • Мнения: 516
Колко жалко, Вълчо... явно никога не си опитвал сладостта на наградния секс.
Ми така е, като забравяш да купиш ябълки Mr. Green

ДеВаня, за сметка на това има телешко за цяла зима.

# 167
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Телешкото е проза, Фло. Тук става дума за поезия и за загладен косъм, както уточни Бианка.

# 168
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре, че жената не чете тука ... току виж ми се разминал еФтиния секс.
Че то човек като чете за 1 свирка да купува миеле, по-добре да иде някоя 
пофесионалистка да го обслужи, хем по ефтино, хем най-доброто
хем няма да му се налага да връзва маркучи в събота .....

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 15:47 от Labrador

# 169
  • Мнения: 274
Телешкото е проза, Фло. Тук става дума за поезия и за загладен косъм, както уточни Бианка.

Ква поезия, ква проза...става дума за кинти и свирки...

# 170
  • Мнения: 516
Става дума за поощрение и благодарност, селинджър.
А това си е чиста поезия.

# 171
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Селинджър, нима наистина не правиш разлика между една вдъхновена свирка в събота сутрин и телешко варено за обяд?

# 172
  • Мнения: 2 161
Добър ден.Докато си чешете езиците теоретично,кака ви Шанел заработи тридневна инцидентна почивка.И то само няколко дена след приключила 10 дневна почивка.Кажете,не си ли служа правилно с езика?

# 173
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шанел, ти си наш`та гордост!

# 174
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
във тази връзка, би следвало и мъжката страна да си определи разценка. например:
Използване на половия член от 5-10 мин за орален секс - зимни гуми за колата
Използване на половия член от 10-20 мин за орален секс - билет за финалите на шампионската лига
Използване на половия член от 10-20 мин за вагинален секс - 5 дена за риба в океана
Използване на езика от за доставяне на каквито и да е удоволствия - всяка минута = 1 съботен седобед с приятели на бира
и т.н.

# 175
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лабрадор, я си отвори собствена тема! Ама ха Crossing Arms

# 176
  • Мнения: 2 891
Eдна позната си сложи силикон с една свирка, че и 400$ докара. Тогава еврото беше слабо  Rolling Eyes

# 177
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, тя ще е от някой майсторски клас Mr. Green

# 178
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Лабрадор, я си отвори собствена тема! Ама ха Crossing Arms


ааааа не може така, трябва да се знае, че всяко действие има равно по големина и обратно по посока противодействие. Някоя да не се самозабрави , че да иска за следобедна свирка разходка до сейшалите ....

# 179
  • Мнения: 2 631
Аз отивам на НЕзаработен уикенд с изненади  Mr. Green
Там ще видим какво ще заработим  Joy Но! Без дудуци....  Whistling

Шанел, уточни се, де... С езика като изразно средство (говор), или с езика като физическа интерпретация Party

# 180
  • София
  • Мнения: 7 034
Така като гледам май ще трябва да търся статията "Как се прави съвършената свирка", имаше я в някой вестник, да взема да се усъвършенствам малко, че моите са все благотворителни свирки, не получавам нищо в замяна, явно не се справям добре  Thinking.
Chanel, давай подробности, явно си перфекционистка.

# 181
  • Мнения: 1 165
 buni ,ето тука се опитват да ни светнат по въпроса -  http://fema-bg.com/index.php?m=889/

# 182
  • София
  • Мнения: 7 034
buni ,ето тука се опитват да ни светнат по въпроса -  http://fema-bg.com/index.php?m=889/

Благодаря ти, ще разуча нещата и ще се похваля, ако ми се усмихне някой спа-уикенд.

# 183
  • Мнения: 274
Селинджър, нима наистина не правиш разлика между една вдъхновена свирка в събота сутрин и телешко варено за обяд?
Не Ваня...За мен ще е чест да ми покажеш разликата Simple Smile От мен телешкото - готвя страхотно, от теб вдъхновението....Simple Smile

# 184
  • Мнения: 274
Става дума за поощрение и благодарност, селинджър.
А това си е чиста поезия.

Просто обличаш понятията в по-красиви думи....

# 185
  • Мнения: 189
Labrador, гОвори по-тихо, де!

# 186
  • Мнения: 516
Става дума за поощрение и благодарност, селинджър.
А това си е чиста поезия.

Просто обличаш понятията в по-красиви думи....
Мда. Затова съпругът ми не ми отказва нищо.  Simple Smile

# 187
  • Мнения: 2 070
Този уикенд май много свирки ще има в невиртуалния живот на форумките.

# 188
  • Мнения: 4 585
Вафлистки! Creepy Фло, ако съпругът ти вижда това, което виждам аз -
стоманеното острие на сабя, едва ли ще щръкне нещо по него.
От друга страна, няма да откаже нищо друго.

# 189
  • Мнения: 516
Волф, съпругът ми вижда доста по- страшни неща от мен. 
Но благодаря, чувства се добре в леглото и да, нищо не ми отказва. Mr. Green

# 190
  • Мнения: 274
Волф, съпругът ми вижда доста по- страшни неща от мен. 
Но благодаря, чувства се добре в леглото и да, нищо не ми отказва. Mr. Green

Здрасти Фло. Да не е гинеколог?

# 191
  • Мнения: 516
Намекваш, че съм несъвършена на външен вид?!

# 192
  • Мнения: 274
А може би ти искаш да ми докажеш обратното...Simple Smile

# 193
  • Мнения: 516
Няма нужда да доказвам очевАдни неща.

# 194
  • Мнения: 677
Kато ви чета, рабирам, че съм ебаси скръндзата.

# 195
  • Мнения: 158
чета, чета и си мисля - колко ли свирки са били извъртяни или тепърва ще се извъртат от потребителките в тази тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252662.0
 Thinking

# 196
  • Мнения: 4 585
Creepy Фло, перфектна си, обаче сабята е перфектен страстоубиец.

# 197
  • Мнения: 2 212
Creepy Фло, перфектна си, обаче сабята е перфектен страстоубиец.

Познавам мъже, които мислят обратното. Мазохисти може би или какви ...

Темата ми мина някак си през пръстите. Но и нямам какво да кажа много по нея, просто съм малка и не ги разбирам тез бизнес и маркетинг похвати. Определено винаги има какво да се научи от форума.  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 118
Лелееееее , а аз си мислех ,че жена ми просто обича този вид любов ...
Един въпрос , може ли да се договорят и услуги на кредит ...

# 199
  • Мнения: 2 407
Да,като искам нещо Mr. Green

# 200
  • София
  • Мнения: 1 783
Лелееееее , а аз си мислех ,че жена ми просто обича този вид любов ...
Един въпрос , може ли да се договорят и услуги на кредит ...
Кредит се отпуска срещу лихва, нали знаеш?

# 201
  • Мнения: 118
Нека да се обнародват цените и условията за кредит и т.н. В противен случай се обръщам към комисията за защита на потребителите!

# 202
  • Мнения: 4 733
В противен случай се обръщам към комисията за защита на потребителите!
И да се обърнеш към комисията все тая. Трябва да занесеш за доказателство я фалшив касов бон, я фактурка менте, я съдран закупен продукт...Ти какво ще занесеш? Освен ако не се оставиш да ти го протъркат тук-таме та да се жалваш заради това  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 118
Тогава си е живо изнудване , тръгвам към прокуратурата...

# 204
  • Мнения: 4 733
Тогава си е живо изнудване , тръгвам към прокуратурата...
И там ще трябва да онагледяваш с доказателства Mr. Green Виж в някоя фондация за закрила по можеш да намериш сигурност...за "него" най-вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 205
  • Мнения: 118
Благодаря . Почвам да правя подписка за създаване на такава фондация .Каня всички мъже да възстанем срещу женският сексуален тормоз и изнудване!  Grinning

# 206
  • Мнения: 4 733
Тая фондация е обречена на гибел.Повечето мъже обичат да бъдат сексуално малтретирани от половинките си  Laughing

# 207
  • София
  • Мнения: 1 783
Пътуващ, остава ти да разчиташ на благотворителност. Сори. Винаги се намира кой да плати.

# 208
  • Мнения: 682
Никога не ми се е налагало да използвам секса за подобни облаги.

# 209
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз - обратно - награждавам го с липса на секс и много сън.
Ако подаръкът е особено близък на сърцето ми, мога даже с детето да замина за известно време и да го оставя сам.

Е това е безотказен бартер Joy Joy

# 210
  • Мнения: 274
Лелееееее , а аз си мислех ,че жена ми просто обича този вид любов ...
Един въпрос , може ли да се договорят и услуги на кредит ...

На кредит не! Само на ЛИЗИНГ! Simple Smile

# 211
  • София
  • Мнения: 1 783
Добре че има предприемчиви мъже.

# 212
  • Мнения: 2 891
Ох, благодаря ви!!! Тази сутрин направих първата УСПЕШНА  СДЕЛКА  Flutter

# 213
  • Мнения: 4 585
При мен пазарът е замрял, и все по-зле става.
След малко отивам на гости на мама, да ме натости.
Що ми трябваше да ви уйдисвам на ъкъла.
Вижте си измислете имена на купюрите и отношение на номиналите
- секс стандарт, орален, анален, садо, мазо.

Аха, не съм само аз, има и затворена финансова къща. Mr. Green

# 214
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Джей Джей, това е форум за взаимопомощ. Много се радвам, че ти бяхме полезни Laughing

# 215
  • Мнения: 2 196
Джей Джей, това е форум за взаимопомощ. Много се радвам, че ти бяхме полезни Laughing
  Joy Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 2 254
Мила ми сеньора,а Вие как мислите си издействах свободно време (разбирай -той да пази детето),за да отида на кино?А?

# 217
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Записвам се. Ще чета по късно, че съм в офиса 

Общи условия

Активация на акаунт