време ли е

  • 2 905
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте момичета след 1год.опити за бебе мисля че вече стана трябваше да ми дойде на 27-28 януари а днес е 01,02,08 вчера направих тест но се появи бледа 2 черта възможнолие да има грешка и след колко време закъснение трябва да отида на лекар.Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 2 270
Първо: тихичко "честито"  bouquet
Повтори теста след ден-два и след една седмица - на лекар! Hug

# 2
  • Мнения: 99
Честито миличка! Бледа или не чертата си е черта. При мен 4ри теста бяха с втора бледа черта. Направи си ЧХГ ако нямаш търпение да чакаш. Кръвния тест ще покаже. Стискам палци и ти желая много здраво и сладко бебоче.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честито. Бледа или не чертата си е черта. На доктор след седем дена за преглед /по-рано не/
И стига сте се тюхкали какво значи втората черта..четете първо упътването...какво пише там???? После и търсачката на форума да пуснеш ще ти излезнат безброй подобни теми.
Изумявам се на такива теми....жена борела се толкова време за бебе да не знае какво значи втора бледа черта на тест за бременност и какво следва след такъв тест...потресена съм.

# 4
  • Мнения: 99
Само да допълня че е много рано за лекар. Не прави моята грешка. Аз отидох рано, не видяха нищо, усъмниха се за извънматочна, разбиха ми нервната система докато го видят. Засега само ЧХГ направи. 15-20 лв. То приблизително ще определи седмицата. После изчакай достатъчно дълго, за да се види нещо. Обикновените ехографи хващат към 4тата седмица. По-добрите и по-рано.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
После изчакай достатъчно дълго, за да се види нещо. Обикновените ехографи хващат към 4тата седмица. По-добрите и по-рано.
Не съм съгласна..4 г.с е датата на цикъла ти...т.е когато си с един ден закъснение. Ходи се в 5г.с за да се види нещо.....за предпочитане вагинален ехограф.

# 6
  • Мнения: 58
Моя съвет е 10дни след закъснението е за ходене на лекар!А щом имаш дори и бледа черта значи може само да ти честитим!Добре дошла при нас!  bouquet Лека и безпроблемна бременност. HugНаправи си още един тест вечерта и ще видиш ,че чертата е по оцветена от първия!

# 7
  • Мнения: 99
Далеч съм от мисълта, че знам всичко. Факт е, че трима гинеколози твърдяха, че в 4та седмица след вагинален преглед трябва да хванат бременността ми и тъй като това не се случи заключиха, че е извънматочна.
Колкото до това, че задаваме глупави и повтарящи се въпроси то не е от незнание, а от необходимост да получим потвърждение и кураж. И аз знаех какво означават двете чертички но пуснах тема, защото исках да чуя поне едно честито.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Абе ако искате честито си пуснете тема - бременна съм..или нещо от сорта. А не - какво значи втората бледа черта или имам положителен тест кога на доктор. Така, че постинга ти е неуместен.
Докторът, който ти говори, че в 4г.с се вижда нещо да иде и да си хвърли дипломата. Защото в 4 г.с единствено ЧГХ може да покаже бременност.

# 9
  • Мнения: 1 335
Време е за първо тихичко честито!!!
с 10 дневно закъснение ще видите твоята точица. Запиши си час, пък ние ще почакаме да се похвалиш официално!  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
Направи втори тест с първа сутрешна урина. След около 10 дни иди на лекар. Дано всичко е наред. Пожелавам ти лека бременност!  Hug

# 11
  • Мнения: 21
И от мен едно тихичко честито. Дано всичко е наред  Praynig. Лека и безпроблемна бременност   bouquet
 Hug

# 12
  • Мнения: 4 428
Аз бих отишла направо към 6г.с. За да се види направо и сърдечната вълничка  Peace baby_neutral

# 13
  • Мнения: 323
Направи втори тест с първа сутрешна урина. След около 10 дни иди на лекар. Дано всичко е наред. Пожелавам ти лека бременност!  Hug
Peace

# 14
  • Мнения: 1 247
Направи втори тест с първа сутрешна урина. След около 10 дни иди на лекар. Дано всичко е наред. Пожелавам ти лека бременност!  Hug
Peace
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт