Начална бременност и уринарни инфекции

  • 1 578
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 196


Новобранец
*

Група: Регистрирани
Съобщения: 2
Регистриран: Днес, 08:31
От: Пловдив
Потребител # 43,670

Предупреждение:
(0%) -----

   
Здравейте!Преди известно време се лекувах от цистит с Ципрофлоксацин.При мен този проблем изниква често и винаги ми дават този антибиотик,но той изглежда само временно ми замазва проблема.  SadТам е работата,че помислих,че съм излекувана и забременях  Praynig ,което за мен е нещо много желано.В първите седмици имах зацапване,но докторът ми даде лекарства и то изчезна.Но за сметка на това се върнаха проблемите с инфекциите, и то качени нагоре-боли ме кръстът,пикочният мехур,горната част на корема.Вземам само витамин С,Но-шпа и минерална вода.Даже билки се въздържам да пия,да не предизвикат прекъсване на бременността.Днес следобяд съм при гинеколога ,за да се види плодния сак на видеозон-за първи път и надявам се,всичко да е наред. PraynigЩе му споделя и този проблем,той искаше да ме препрати да лежа под наблюдение в болница-на 32 съм,предишната ми бременност завърши със спонтанен аборт,нямам други деца.Дали има лекарства,които помагат на бременни с този проблем,все пак знаем,че в първите 3 месеца не е желателно да се взема нищо.Някой,минал през същия проблем?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
На всяка цена сподели проблема с гинеколога си. Ако беше от София, можех да ти препоръчам д-р Андреев. Той е нефролог и се занимава с бременни с подобни на твоите проблеми.

# 2
  • Мнения: 2 732
Дано се оправиш .Незнам билките да са опасни мисля че само за мечото грозде Thinking

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Благодаря,момичета Heart EyesТой мисли,че е от състоянието,а и днес ми мина.Видяхме на видеозона сакчето,което си отговаря точно на периода и се успокоих PraynigСмятам да пия "уринал"-червена боровинка,дават го и за бременни,и само минерална вода.Но смятам другата седмица все пак джи пи-то да ми даде направление за нефролог. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Следи си редовно урината за бактерии!
Успех  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт