Coca Cola Light ?

  • 3 698
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
 Thinking Какво смятате за нея?Пиете ли?Не знам дали е имало подобна тема,но ми стана интересно,какво е мнението ви за нея Simple Smile Дали наистина е диетична и се препоръчва в диетите?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 730
Тц, не пия Coca Cola Light , не пия никакво газирано.  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 454
От както съм на нисковъглехидратна диета...пия та препивам...
Имам го за нещо сладко...и за нещо различно от вода и кафе като седна в заведение...
И...изпивам за около 3 дни 2 литра...

Знам, че е вредна ,но...в крайна сметка...това е положението и е  единственото сладко

# 3
  • Мнения: 488
Милички сега ще ви споделя как отслабнах. Детето ми  е на 3 години. През бременността качих до 8-ия месец 27 кила/родих в 8-ия месец/ и станах 92 кила. След раждането си останах 83 кила и така до май месец тази година. Реших се. Ще се подложа на диета. Безвъглехидратната диета. Започнах на 02.05.2007 г. Свърших на 24.06.2007. Свалих 16 килограма. Бях щастлива. Станах 67 кила/нормалните кг., които съм поддържала винаги са били между 59 и 63 кг./. Но отекчението което бях придобила от диетата беше голямо и се нахвърлих на яденето. Качих пак но не всичките . Достатъчно, че сега пак да се подложа на глад. През цялото време пиех само кола лайт, в промишлени количества. Имало е дни когато съм пила само кола лайт и нищичко друго. Икам да ви кажа, че през всички тези години на непрестанни дни на диета съм разбрала едно. За да свалиш килограми трябва да спреш това, което обичаш. Аз съм привърженик на ТЕСТЕНИТЕ ИЗДЕЛИЯ  . Кола лайт ми помогна да издържа толкова време на тази диета. Така, че момичета не се притеснявайте ако ви се пие газирано и ако обичате/ като мен/ по време на диета няма да ви попречи да свалите желаните килограми стига да ядете това което не обичате/ за голямо мое съжаление е така/. Успех на всички дами, които искат да свалят някое и друго килце. Целувам ви, всички и пожелавам успех!!! 

# 4
  • Мнения: 63
Съгласна съм.Тъй като избягвам "натуралните" сокове,които са пълни със захар,също я пия като нещо "сладко" свен кафе и вода.А постоянно се наливам с течности...Избягвах газираното,ама то не остана друго  Grinning

# 5
  • Мнения: 422
Здравейте! Hug
Темата ми е интересна,защото и аз обичам и пия Кола лайт. Преди време заради диета я започнах и от тогава не мога да пия от другата. Питала съм Огнян Симеонов, защото сде опитвам  Embarassed да спазвам неговия рижим, и той каза че може да се пие. Освен че била отровна заради аспартама не вреди на диетата. Опитвам се да я ограничавам доколкото мога, но си я обичам и пия! Hug

# 6
# 7
  • Мнения: 1 197
Освен вода само това пия,така не ми се яде сладко

# 8
  • Мнения: 81
незнам.. аз газиерано не пия не заради диета или нещо такова ами просто защото смятъм че е пълен боклук... газирана вода с оцветител , захар (или подсладител в случая) и още куп други химии ... общо взето един голям шит  Close полза няма, нито е толкова вкусно....

# 9
  • Мнения: 229
не знам.. аз газирано не пия не заради диета или нещо такова ами просто защото смятам че е пълен боклук... газирана вода с оцветител , захар (или подсладител в случая) и още куп други химии ... общо взето един голям шит  Close полза няма, нито е толкова вкусно....

И аз така слава Богу че не обичам газирано Praynig

# 10
  • Мнения: 39
аз също пия кола лайт и не само лайт,но не съм сигурна дали е наистина диетична,но пък ми харесва,но според мен от газираното доста се подува корема така че аз избягвам да пия много газира

# 11
  • София
  • Мнения: 2 410
Аз пия обикновена. Не много, когато ми се допие - понякога 1 път в месеца, понякога всяка седмица. Аз не обичам т-нар- "полезни" заместители - коко кола лайт, ред бул лайт, кафе без кофеин, торта без захар .... всички са ми абсолютно безвкусни. Затова си знам - в малки, но наистина малки, количества и преди 18 вечерта си позволявам да ям и пия почти всичко, но като цяло си балансирам храненето. Иначе рискувам да се натъпча.... а откакто правя така, не ми се е случвало да се натъпквам с нищо bowuu

Общи условия

Активация на акаунт