Пак лексотан в детската градина в ”Лозенец!

  • 11 324
  • 205
  •   1
Отговори
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
от Дир.бг
01 февруари 2008 / News.dir.bg
На 29 януари вечерта в детската токсикология на “Пирогов” са постъпили две 4-годишни деца със съмнение за отравяне.
Взети са им кръвни проби и след анализ е установено наличие на лексотан, съобщиха от лечебното заведение, предаде БГНЕС. След стабилизиране на състоянието им децата са освободени за домашно лечение.
Веднага са уведомени компетентните органи, защото децата са от същата детска градина в кв. "Лозенец", от която на 28 ноември 2007 г. постъпиха 18 деца с диагноза за тежко отравяне. 14 от тях бяха оставени в болница.

# 1
  • Мнения: 27 524
 Shocked
Стига, де, това вече става съмнително  Thinking

# 2
# 3
  • Мнения: 494
 Е, сега ми кажете, че няма нищо и че било случайно преди!
 Престъпници!

# 4
  • Мнения: 5 647
Направо не е за вярване.  Shocked

# 5
  • Мнения: 2 891
не знам как да реагирам  Shocked

# 6
  • Мнения: 3 268
Стига бе!Някой в тази градина е за затвора май.Лелеее,ако съм на мястото на родителите ще ги съдя до дупка.Да дават на войниците в казармата бром съм чувала,ама на деца лексотан,за да са по-кротки,направо нямам думи!

# 7
  • Мнения: 4 841
Айде стига бе  Shocked

# 8
  • Мнения: 7 263
Това меко казано е скандално, струва ми се че вече трябва да се намеси сериозно някоя институция, преди да пострада някое дете по-сериозно недай боже....... Crossing Arms Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
След първия път как така не са уволнени тези учителки, а само едната е с предупреждение?!?! И що за малоумна наглост да се повтори случката... ooooh!

Не знам как родителите на децата в тази градина ги оставят сутрин там.  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, нали чантите и другите лични вещи на персонала стояха в друга стая, до която децата нямат достъп? И пак ли децата са били без наздор, че да може едно от тях да бръкне, да реши какво да ги прави и да ги раздаде на останалите деца?

# 11
  • Мнения: 1 038
Айде стига бе,това вече е ненормална работа.Пак лексотан,пак в същата градина.....пак ли е случайност #Crazy

# 12
  • Мнения: 6 992
И що за малоумна наглост да се повтори случката... ooooh!
Е, това се чудя и аз...Айде, първият път сигурно са се надявали, че няма да ги хванат. Но след като ги хванаха, шумяха по случая, вкараха децата в болница, те с цялата си наглост продължават!? Shocked

# 13
# 14
  • Мнения: 541
Прекалено голямо съвпадение Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт