Разбирате ли се с вашата етърва?

  • 7 713
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разбираме се. Виждаме се 3-4 пъти годишно....
Тя е страхотен човек!  Peace

# 91
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
етърва нямам, но със зълвата се разбираме прекрасно! Peace

# 92
  • Мнения: 257
 newsm78Разбираме се чат-пат, аз съм по търпелив човек, но тя е прекалено разглезена и на моменти ме дразни с прищевките си. Пу, пу, че не живеем заедно!

# 93
  • Мнения: 780
Нямам етърва, имам зълва.На "здравей-здрасти" сме.Много сме различни и нямаме общи приказки.Не я разбирам, най-вероятно и тя мен не разбира.

# 94
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да има такава тема.
Там достатъчно съм я оплюла тази Змия #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 95
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А тя тази тема стара Thinking
Е няма нищо, още веднъж #2gunfire

# 96
  • Мнения: 1 168
Моята етърва не ми е първа приятелка, нямаме общи теми на разговор, но след 2 месеца ще си има бебче и ще ходя да и го "мачкам" и да и помогна, че горката... Joy

# 97
  • Мнения: 145
Нямам етърва, имам зълва.На "здравей-здрасти" сме.Много сме различни и нямаме общи приказки.Не я разбирам, най-вероятно и тя мен не разбира.

 Crazy

# 98
  • Мнения: 145
Нямам етърва, имам зълва.На "здравей-здрасти" сме.Много сме различни и нямаме общи приказки.Не я разбирам, най-вероятно и тя мен не разбира.

 Crazy Дори шпионира тук във форума и си мисли, че не знам....е ЗНАМ ОТ САМОТО НАЧАЛО!

# 99
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
виждам я 1-2 в годината и ми е предостатъчно. нямам какво да си кажа с нея. скучна ми е Tired

# 100
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нямам етърва, имам зълва.На "здравей-здрасти" сме.Много сме различни и нямаме общи приказки.Не я разбирам, най-вероятно и тя мен не разбира.

 Crazy Дори шпионира тук във форума и си мисли, че не знам....е ЗНАМ ОТ САМОТО НАЧАЛО!

ani4kata86, ти вероятно си зълвата, а?  Wink

# 101
  • Мнения: 780
Коя, моята ли?Тя не влиза тук/или поне така си мисля/.Не познавам аничката86, ако тя е на снимката.

# 102
  • Мнения: 1 168
Mоята няма как да влезе тук, защото компютрите са и сложни Mr. Green. За това мога да си пиша каквото си искам Twisted Evil и няма как да я обидя Joy инъче много я  Heart Eyes

# 103
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Mоята няма как да влезе тук, защото компютрите са и сложни Mr. Green. За това мога да си пиша каквото си искам Twisted Evil и няма как да я обидя Joy инъче много я  Heart Eyes
hahaha Joy Joy Joy и на мойта така hahaha

Общи условия

Активация на акаунт