Учителка по биология предизвиква взрив в Хаджи Димитър

  • 4 333
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Никой ли не е ходил на кръжок по химия, че да ни светне?  Thinking
Joy Тя, учителката, дето покрай биологията, дето се вика, трябва да е минала и покрай химията, не е знаела, че ние средностатистическите продукти на ЕСПУто да знаем
Напоследък се убеждавам в масовото изтрещяване. А, ако да беше жива жената, щеше ли да обясни логично за какъв чеп я е бъркала тая алхимия  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 585
Шахтата може да е на ЕОН България мрежи, на БТК, канализационна за фекални води и канализационна за оточни води. За първите две искричка има откъде да се намери.
Освен това в шахтите понякога се натрупват пък газове задушливи или избухливи.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 783
Връщали се от помен с бутилки, буркани и кутии от сладолед, пълни с диетилов етер и метанол Thinking
Диетилов етер е силно запалим, както и метиловият алкохол.

# 18
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Определено народа изтрещя.
И това са голями хора с образование.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
И понеже не съм кон с капаци, да споделя и версия от друг форум: изпуснато в канализацията некачествено гориво от близка бензиностанция преди проверка от съответните органи.
Това, щото може несправедливо да съм упрекнала жената в неспазване на правила за безопасност и алхимия.

# 20
  • София
  • Мнения: 618
А от какво е починал съпругът на приятелката?  Thinking
Не казвам, че са го убили, а че ако е бил болен от рак или нещо друго болезнено...
Съпругът е бифш и има втора жена и не случайно.Въпросната пострадала е доста голям б........Колко неприянтости е причинила и колко семейства е развалила само тя знае.Искрено се надявам да излезе на яве поредната мизерия.Лошото е че има смъртен случай. Без значение дали е имало бензин в шахтата е интересно защо тези вещества са в тях. И ако не са вършили мизерий и не е имало причина да се отърват незабелязано от тези разтвори най-елементарния начин да изхвърлиш нещо което не ти трябва е контейнер за отпадъци.

# 21
  • Мнения: 25 551
И ако не са вършили мизерий и не е имало причина да се отърват незабелязано от тези разтвори най-елементарния начин да изхвърлиш нещо което не ти трябва е контейнер за отпадъци.

Стига глупости, бе! Трябва да си луд, за да изхвърлиш запалителни вещества в контейнер за отпадъци! Особено през зимата, когато бай Ганьо си изхвърля сгурията от чудото в тях и редовно ги подпалва...
Тези хора не знам какви са били, но са достатъчно грамотни, за да направят такава глупост.

ПП А вие четете ли какво пише на опаковките на препаратите и лекарствата, които ползвате вкъщи?  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 386
Няма ли поне един в съзнание - да даде показания?
Не съм гледала новините.

# 23
  • Мнения: 25 551
Цитат
10 литра сярна киселина и 5 литра азотна киселина са намерени при обиска в апартамента на ранената при взрива в столичния квартал "Хаджи Димитър" Надежда Любенова, научи репортер на Агенция "Фокус".


 #Crazy

# 24
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Цитат
10 литра сярна киселина и 5 литра азотна киселина са намерени при обиска в апартамента на ранената при взрива в столичния квартал "Хаджи Димитър" Надежда Любенова, научи репортер на Агенция "Фокус".


 #Crazy
И аз така #Crazy

# 25
  • Мнения: 6 417
Кво се чудите? Бизнес правят хората или тайни опити за НАСА  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 386
Баси загадката! Rolling Eyes
За какъв дявол..

# 27
  • София
  • Мнения: 618
Пострадалата е в Исул за операция на очите.

# 28
  • Мнения: 433
И във в-к Дневник го пише това за киселините. 15 литра, хмм  #Crazy

Само аз ли се сещам за лиснатата с киселина нещастна зъболекарка до гимназията в Лозенец?

# 29
  • Мнения: 9 865
Единственото разрешение на нещата е емиграция.
Вече съм убедена.

Общи условия

Активация на акаунт