Някой имал ли е количка Giordani Cinque?

  • 7 423
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 734
да,старият модел няма борд

# 46
  • София
  • Мнения: 2 734
Пате,аз сега се сетих да питам,понеже в една тема беше казала,че имаш ТСМ и Зап.Това Джордани на мястото на ТСМ-а ли ще го тикаш?Понеже е с легнало положение,а Зап-а няма ли?

# 47
  • Мнения: 6 441

Пате,аз сега се сетих да питам,понеже в една тема беше казала,че имаш ТСМ и Зап.Това Джордани на мястото на ТСМ-а ли ще го тикаш?Понеже е с легнало положение,а Зап-а няма ли?


Браво-много си наблюдателна! Laughing Точно това ще правя  Peace Зап-а в момента не мога да го ползвам постоянно,заради легналото положение,а ТСМ ми е тежка. Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 2 734
ясно Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И ние сме с Giordani Cinque.Много си я харесвам.Най-вече я купих,защото е лека и си я вдигам сама.Мислих,че липсата на борд ще е проблем,но не ни пречи изобщо.Полулегналото положение също ни устройва,малкия си спи идеално.
Купих я от магазин Пинокио в Пловдив.Казаха,че е последната.За мой късмет беше точно синия цвят,който бях харесала.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 041
На мен оранжевата много ми харесва - много ми е свежарска Simple Smile))мноогоо обичам оранжево....и моя син се е возил в оранжева количка...не виждам проблем с цвета и пола Wink

# 51
  • Мнения: 1 650
Hey Patton
Да им спретнем и комисия по цветовете ?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 556
На мен оранжевата много ми харесва - много ми е свежарска Simple Smile))мноогоо обичам оранжево....и моя син се е возил в оранжева количка...не виждам проблем с цвета и пола Wink
Е,все пак не върви момченце с розова количка например.А оранжевата наистина е много свежа и мисля,че няма да има проблем да се ползва и за момче.

# 53
  • Мнения: 6 441
Айде от комисията по цветовете :  Mr. Green
Имаме синя червена.Предстои ни да се сдобием със зелена   Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 44 041
Имах пред вид, че не виждам проблем съответния оранжев цвят и това че детето е момче... нали mim40 питаше дали оранжевата ставала за момче....


Hey Patton
Да им спретнем и комисия по цветовете ?


може...ама някои марки направо трябва да спрат производство  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 428
И според мен оранжевото не е проблем за момче  Peace Аз също много обичам оранжево и вякакви подобни топли цветове - с една дума цветовете на есента  Peace
И не подхващайте темата с цветовете, че сега избирам цветовете на стените в къщата и съм луднала  Mr. Green  redecoration

# 56
  • Мнения: 11 003
По въпроса за цветовете - цветовете, подходящи за количка за момче ли обсъждаме или кой колко колички в различни цветове притежава Mr. Green Mr. Green
Ако е второто, имам 1 количка с 6 различни цвята, класирам ли се hahaha hahaha

# 57
  • София
  • Мнения: 2 734
Леле,ако се съберем комисията и за цветовете да ги режем,бая глобички ще трябва да съберем от някои фирми...
А за новите цветове,розовото хич не ми харесва,летните на бертони са в същия нюанс,а сега гледам,че имат и оранжеви...На Джордани фаворит ми е червената със сивия сенник

# 58
  • Мнения: 1 973
Някой може ли да ми каже колко килограма е Giordani-Cinque ?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами в Симонови новият модел го дават 8 кг.

Общи условия

Активация на акаунт