Малко смотан въпрос за дрехите

  • 1 949
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Уф, и аз имам този проблем!
Нейните - веднъж носени, заминават за пране. Има едни анцузи за вкъщи само, дето ги търпя по два-три дена да ги носи, сответно стоят някъде скупчени в спалнята.
Моите - тези, с които ходя на работа ( риза+ костюм) - костюма се проветрява (два поредни дена никога с един и същ  Naughty! и след н на брой носения - се пере или химическо, ризите/блузките - едно носене и в пераллнята. Тези на мъжО по същата схема!
оБАЧЕ с дрехите за свбодното време проблема си стои. Не съм взела принципно решение и всеки път импровизирам!

# 16
  • Мнения: 3 886
Моите са на стола или на диван на който не сядаме в една от стаите.
И при нас така Peace

# 17
  • Мнения: 7 263
Мдаааа, полезна и доста болна моя тема.
При мен също сака и панталони, които нося повече от веднъж седят на стола в спалнята, който съпруга ми ненавижда и нарича в най-добрия случай "склада"  Embarassed
Не мога да прибера носена дреха в гардероба. Ризи и тениски или пола, нося само по веднъж и с тях проблем няма - директно са в коша за пране. Но с тези дрехи е голям проблем и за мен остава неразрешим.
Съпругът ми винаги си прибира костюмите в гардероба, но аз  Embarassed Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 36
Ние пък не се преобличаме с" домашни "дрехи.Оставаме си така както сме били навън е с изключение на супер официалното облеко .
Така хем се си красиви ,хем не ми се трупат няколко пласта дрехи по столове и т.н.

# 19
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Проблема с тези дрехи съм си го решила,освободих си един шкаф в коридора и ги слагам там.Мъжът ми има гадния навик да си закача дънките и пуловера по закачалката в коридора въпреки,че му казвам да ги прибира в шкафа.

# 20
  • Мнения: 682
Ние си имаме домашни дрехи също. Някак си ме е гнус да седя вкъщи по мебелите с дрехите, с които съм седяла например в метрото. Мятам ги или на стол в спалнята или на определено място в гардероба, ако са за пране- в пералнята.

# 21
  • Мнения: 1 303
Ооо, вкъщи столовете постоянно са заринати с носени дрехи  ooooh! Нооо, сега като правим дрешника и мисля да отделя един малък сектор специално за носени дрехи.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Явно не само аз я имам чуденката какво да правя ... може би някакъв шкаф в коридора или отделен рафт в гардероба  Thinking .. отдавна мисля, но не измислям нищо ...

# 23
  • Мнения: 3 886
Ние пък не се преобличаме с" домашни "дрехи.Оставаме си така както сме били навън е с изключение на супер официалното облеко .
Така хем се си красиви ,хем не ми се трупат няколко пласта дрехи по столове и т.н.
Така седиш ????На мен не би ми било приятно да седя с дрехите в къщи и после да ми миришат на манджи  цигари и др...... newsm78

# 24
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Носените веднъж дрехи,които стават за второ обличане стоят на столове в спалнята или на една акумулираща печка,която не ползваме пак там.Мъжа ми си закача костюмите на закачалки,които стоят на едно вътрешно порт-манто,не в гардероба,ризите директно в коша за пране,на малката дрехите също,никога не носи 2 дни едни и същи дрехи.Мъжа ми има гадния навик всичко да нахвърля на облегалката на единия диван в хола,аз пък имам гадния навик след него да мина и всичко да обера и да хвърля в коша за пране.Доста често чувам репликата-къде ми е еди какво си,облякох го само за 2 часа  Mr. Green

# 25
  • Мнения: X
На Виенска закачалка зад вратата в спалнята,също и на закачалки по вратите на секциата /пак в спалнята/,но така хем не се мачкат,хем са ни пред очите/за да бъдат облечени скоро пак и да заминават за пране/......
През зимата навън и пране не вадя,камо ли да проветрявам,но то е страшна миризма,страшно нещо.......
И задълително сменяме дрехите като се приберем вкъщи...само мъжът ми немога да науча......ама виждам,че не единствения/както и с реакцията"Ама защо си го изпрала.....аз щях да си го обличам пак...."/

# 26
  • Мнения: 1 174
Проветрявам ги на терасата, окачени на същите закачалки, по които висят и в гардероба.После ги прибирам по местата.

# 27
  • Мнения: 1 006
-къде ми е еди какво си,облякох го само за 2 часа  Mr. Green

ха-ха, и при нас е така hahaha

# 28
  • Smallville
  • Мнения: 994
Зимата не изкарвам нищо на балкона,рискувам да се вмирише на сажди.
Облечените веднъж дрехи престояват на гладилото или на един стол до следващото обличане,но това е зимата,лятото няма такъв престой...
На мен пък това не ми е чак такъв проблем,не очаквам в къщи да е подредено като в музей-все пак там живеем. Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 038
В гардероба съм отделила рафт ,който е само за такива дрехи,защото не виждам смисъл да ги скъсвам от пране ,когато са обличани за няколко часа и не са мръсни.Не, че и това е вариант,но поне не ми се размотават дрехи по столовете и леглата.

Общи условия

Активация на акаунт