Какъв бойлер ползвате у дома ? Доволни ли сте ?

  • 20 397
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Нашият е "Теси" 80 литров.
Сложен е в тоалета, който е до банята. Пуснат е на максимум денонощно. Гореща вода има винаги, дори и след като се заплицикам в банята повече от 30 мин. след мен може спокойно да се изкъпе още някой. Загрява вода от 0 градуса до 90 градуса и се изключва сам за около 2 часа.
[/quot
С ДВЕ  ръце  за ТЕСИ!

# 16
И ние имаме Теси, много сме доволни, загрява много бързо и е икономичен.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 228
7 години бяхме с Теси. Наскоро протече и пак го заменихме с Теси.  Wink

# 18
  • Мнения: 279
Ние сме със Самсунг от 2 години, за сега сме доволни bowuu

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
С теси сме, но имах инцидент с него.
Тъй като преди години гърмя бойлер на комшиите и имам страх от тези работи, бойлера се включва и след 2 часа се изключва (температурата на водата беше 80С градуса). И така 2 годино, до кате един ден не го забравих и се чу едно "ДУМ" и бойлера изключи на 90 градуса и не поиска да се включва. Първото което ми мина през ума , беше за нагревателя. Свалих му капака, и го замерих - оказа се здрав. Огледах терморегулатора, и ми направи впечатление, че винтовете му бяха развивани поне 3-4 пъти ..... разглобих го и се видя, че е задействана 2-та защита (италианско производство) и не може да се върне в работно състояние сам. Смених го с нов и съм го настроил на 65-70 градуса да работи .... Стария го ремонтирах, но не мисля да го ползвам, съсщо така и не бих си купил повече бойлер теси .....

# 20
  • Мнения: 218
аз съм с Матев - Хасково... 4 броя... привърженик съм на горещо поцинкованите, ама вече ги спряха от производство заради ЕС... неръждавейката им е много добра...

откакто в продължение на 5 години всеки декември правих бойлер / Елдоминвест - демек Дипломат / тази фирма съм я зачеркнал с дебели линии...

п.п. някой ми беше казал, че всички водосъдържатели са внос и тука само ги сглобявали бойлерите....

# 21
  • Мнения: 1 517
Аз съм изключително доволна от бойлерите тип "проточен"- супер икономични, нон-стоп топла вода, не нагряваш вода, която не ползваш. Само не мога да се сетя марката, някакъв измислен беше, ако сега се наложи да вземаме , сигурно щяхме да вземем проточен на Елдом Варна. Има и на Сименс и други чужди марки, но са по-скъпи.

# 22
  • Мнения: 2 005
Дипломат от 2004г. със серпентина към локалното парно - перфектен е. Да чукна на дърво. Joy   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 11 102
С Теси сме, но на никой не препоръчвам тази куца марка...
Още на първата година се проби водосъдържателя, техника каза смяна. Да обаче се оказа че нямали същия модел и не можело да се смени. Така цял месец се къпем с канче, накрая ми писна и развъртях сума телефони, включително на производителя и нов бойлер се намери ...
След година смененият бойлер започна да не изключва на необходимата температура, стрелката на термостата отиваше до края, как не гръмна (да чукна на дърво) не знам ... Ремонтираха го, до кога ще е читав не знам, но никога повече няма да си купя ТЕСИ !

# 24
  • Мнения: 786
А сега избирай де  newsm78

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
С Теси сме, но на никой не препоръчвам тази куца марка...
Още на първата година се проби водосъдържателя, техника каза смяна. Да обаче се оказа че нямали същия модел и не можело да се смени. Така цял месец се къпем с канче, накрая ми писна и развъртях сума телефони, включително на производителя и нов бойлер се намери ...
След година смененият бойлер започна да не изключва на необходимата температура, стрелката на термостата отиваше до края, как не гръмна (да чукна на дърво) не знам ... Ремонтираха го, до кога ще е читав не знам, но никога повече няма да си купя ТЕСИ !


оооо значи не само при мен го е имало този проблем ..... сериозно трябва да си прегледат терморегулаторите, ще стане някоя беля.

# 26
  • Мнения: 4 970
НИе сме с Елдом -80л, хоризонтален.Ама не съм доволна.ПОлзваме го от скоро.Проблемът е че бързо свършва топлата вода Rolling Eyes.Май с повечето хоризонтални го има този проблем... newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 11 102
С Теси сме, но на никой не препоръчвам тази куца марка...
Още на първата година се проби водосъдържателя, техника каза смяна. Да обаче се оказа че нямали същия модел и не можело да се смени. Така цял месец се къпем с канче, накрая ми писна и развъртях сума телефони, включително на производителя и нов бойлер се намери ...
След година смененият бойлер започна да не изключва на необходимата температура, стрелката на термостата отиваше до края, как не гръмна (да чукна на дърво) не знам ... Ремонтираха го, до кога ще е читав не знам, но никога повече няма да си купя ТЕСИ !


оооо значи не само при мен го е имало този проблем ..... сериозно трябва да си прегледат терморегулаторите, ще стане някоя беля.

Терморегулаторите и не само тях, но едва ли ще стане ...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 702
НИе сме с Елдом -80л, хоризонтален.Ама не съм доволна.ПОлзваме го от скоро.Проблемът е че бързо свършва топлата вода Rolling Eyes.Май с повечето хоризонтални го има този проблем... newsm78


Нашият беше вертикален, но пак не ми стигаше водата. Даже започнах да я спирам, докато се сапунисвам, за да ми остане за изплакване.
Виж 120л. си е друго  Hug

# 29
  • Мнения: 4 970
ами, ние го взехме за временен и реезервен вариант, тъй каот очакваме скорошна газификация.Явно това си им е проблем Rolling EyesАми - ще се къпем бързичко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт