Св.Валентин...

  • 3 792
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Пробити с игла презервативи Twisted Evil.
Може и дрянова-неокастрена... Ако е пък послушен и добър - може да е окастрена newsm78.

# 31
  • Мнения: 6 167
Кутия, пълна с домашна манджа. Мусака, например. Не забравяй виличката. Wink

Бяла, пластмасова. Може и кюфтенца с картофена салата. А най-добре и трите.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 348
Моля те, само не розово! Мъжете даже се обиждат понякога от този цвят.  И моята любов няма да го има, а имаме и годишнина... Мами, много са ви сладки идеите! Ще стискам палци да не влиза във форума до тогава  Praynig

# 33
  • Мнения: 1 243
Напиши му любовно писмо на ароматизиран розов лист и му го пъхни в чантата...Ааа, и след романтичните обяснения му драсни само едно Бременна съм! и чакай скорошно обаждане  Mr. Green Mr. Green

Цитат
Кутия, пълна с домашна манджа. Мусака, например.
Това и аз го искам за подарък пък!  Crossing Arms Все мъжете намазват... Whistling

# 34
  • Мнения: 4 447
Омеси му пита във формата на сърце!  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
Я му пЪхни бутилка уиски, да се утешава, че е сам Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 447
Я му пЪхни бутилка уиски, да се утешава, че е сам Mr. Green

Къдееее, да му я пъхне  Whistling

# 37
  • София
  • Мнения: 3 064
В задния джоб на сака, къде Sunglasses

# 38
Напиши му любовно писмо на ароматизиран розов лист и му го пъхни в чантата...Ааа, и след романтичните обяснения му драсни само едно Бременна съм! и чакай скорошно обаждане  Mr. Green Mr. Green

Цитат
Кутия, пълна с домашна манджа. Мусака, например.
Това и аз го искам за подарък пък!  Crossing Arms Все мъжете намазват... Whistling

дано наистина съм бременна Praynig Praynig Praynig

# 39
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
не разбрах защо се гъбаркате с момичето  Confused иска да зарадва приятеля си - не знаете ли какво е?
беболинче - не знам колко сте големи  Blush и какъв е стила на милото, но имам две идеи (пробвани са - приеха се весело )
ако носи костюми и вратовръзки - вратовръзка с презервативчета (няма къде да я сложи, но му повдига настроението и затова сам си я слага в куфара всеки път)
прашка на жълти и черни раета и картичка с пчеличка  Mr. Green - точно като вратовръзката - не върши работа, но пада смях  Mr. Green
десените могат да са други, но идейни  Peace
весел празник

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 13:31 от Goody

# 40
  • Мнения: 3 423
Подари му Карчева.
Едва ли ще се дръпне.
А може би някоя Валентина.
Моят би поискал и Цомба.
Нека има избор човекът.

 

# 41
  • Провинция
  • Мнения: 509
bebolinche,работата на милото ти с какво е свързана...?Ако му се налага често да използва химикалка,можеш да му вземеш,ако ти допада естествено,комплект от хубава елегантна химикалка+запалка(ако е пушач)/ключодържател/или нещо друго...и разбира се кутйката да е  хубаво опакована с панделка...Може и някое сърчице да му сложиш вътре или собственоръчно написано  послание...Предлгам ти това за сега като един вариант,защото все пак на празника няма да сте заедно,за да му дадеш романтика в изболие.Аз също ще съм си самичка на празника,че Слънцето ще пътува,пък и работата му е свързана с писане,и много се чудя дали да не му подаря нещо такова,като горе посоченото.Вие какво ще кажете newsm78?

# 42
  • Мнения: 3 423
Слънцето ще пътува,пък и работата му е свързана с писане,и много се чудя дали да не му подаря нещо такова,като горе посоченото.Вие какво ще кажете newsm78?
Карчева или Цомба,
кое от горепосочените?
Къде ще пътува Слънцето?
За София ли? Прекрасно!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм заета,ще съм подарък за друг,остава Цомба. Mr. Green

# 44
  • Провинция
  • Мнения: 509
Слънцето ще пътува,пък и работата му е свързана с писане,и много се чудя дали да не му подаря нещо такова,като горе посоченото.Вие какво ще кажете newsm78?
Карчева или Цомба,
кое от горепосочените?
Къде ще пътува Слънцето?
За София ли? Прекрасно!



И двете стават!Мисълта ми беше за комплекта  с хубавата химикалка + нещо друго....

Общи условия

Активация на акаунт