Скенар терапия - гръбначни проблеми.

  • 32 595
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 898
Някой има ли наблюдения и мнения по въпроса за скенар и въздействието му върху различните гръбначни проблеми - дископатия, сколиоза, радикулит и всякакви други проблеми свързани със периферната нервна система.

# 1
  • Мнения: 13 512
А ти имаш ли? И мен ме интересува темата

# 2
  • Мнения: 898
А ти имаш ли? И мен ме интересува темата

Тогава когато започнах темата, нямах наблюдения.
Но сега уж вече имам наблюдения след десетина процедури. Мога да кажа че при мен нямаше ефект.
Това което все още не съм правила е да отида в Павел баня. Това ще стане март месец.

# 3
  • Мнения: 119
Побутвам темата.  Wink
И на мен ми предстои курс във връзка с нетърпими болки в горната част на гръбнака и в областта на врата. До сега всички мои познати, подложили се на подобно лечение, са останали доволни. За съжаление обаче никой от тях не е имал моя проблем. На мен един лекар ми диагностицира начална форма на дископатия, а друг плекист. Ще се радвам ако някоя от мамите тук, прибегнала до скенар-терапията след подобни оплаквания, сподели опит и впечатления.  Hug

# 4
  • Мнения: 898
Побутвам темата.  Wink
И на мен ми предстои курс във връзка с нетърпими болки в горната част на гръбнака и в областта на врата. До сега всички мои познати, подложили се на подобно лечение, са останали доволни. За съжаление обаче никой от тях не е имал моя проблем. На мен един лекар ми диагностицира начална форма на дископатия, а друг плекист. Ще се радвам ако някоя от мамите тук, прибегнала до скенар-терапията след подобни оплаквания, сподели опит и впечатления.  Hug

Може пък аз специално да съм попаднала на неопитен специалист. Иначе по пшринцип да има положителен ефект от тази терапия.

# 5
  • Мнения: 119
ВАНИНАА  Hug
И ти ли си имала подобни проблеми? Аз възлагам големи надежди на скенар-терапията, защото наистина болките не отшумяват от нищо друго. А случи ли се да имам криза, буквално съм блокирана на леглото за цял ден.  Sick

# 6
  • Мнения: 898
ВАНИНАА  Hug
И ти ли си имала подобни проблеми? Аз възлагам големи надежди на скенар-терапията, защото наистина болките не отшумяват от нищо друго. А случи ли се да имам криза, буквално съм блокирана на леглото за цял ден.  Sick


Аз след като вече опитах скенар ми звучи странно да се възлагат надежди на тази терапия, тъй като изобщо нямах полза.
Но нали казах че е възможно и конкретния човек при който съм ходила да не е много в час.

Но след тази терапия направих направих шест масажа специални за гръбначни проблеми, забравих името на масажа /май някакво японско или китайско наименование имаше/.
И вече втора седмица от като ги свърших се чувствам добре.

# 7
  • Мнения: 119
Ще съм ти много благодарна ако си спомниш името на масажа да пишеш пак, за да мога, ако не се получи с терапията, да се преориентирам.
Прочетох, че ще ходиш на Павел баня за процедури. Аз ходих на Хасковските минерални бани, но голям ефект нямаше (да не кажа никакъв).
Познати ме посъветваха лятото да отида на Поморие - правили някакви процедури с кал... Ама и те само са чували за тях, така че не мога да дам отзиви.

# 8
  • Мнения: 898
Ще съм ти много благодарна ако си спомниш името на масажа да пишеш пак, за да мога, ако не се получи с терапията, да се преориентирам.
Прочетох, че ще ходиш на Павел баня за процедури. Аз ходих на Хасковските минерални бани, но голям ефект нямаше (да не кажа никакъв).
Познати ме посъветваха лятото да отида на Поморие - правили някакви процедури с кал... Ама и те само са чували за тях, така че не мога да дам отзиви.

Ами не виждам как ще се сетя за името на масажа. Освен като ида пак след около месец за една процедура да питам.

# 9
  • Мнения: 119
O.K. Ще следя темата. Благодаря предварително.   bouquet

# 10
  • Мнения: 13 512
Но след тази терапия направих направих шест масажа специални за гръбначни проблеми, забравих името на масажа /май някакво японско или китайско наименование имаше/.
Сайонджи?

# 11
  • Мнения: 898
Но след тази терапия направих направих шест масажа специални за гръбначни проблеми, забравих името на масажа /май някакво японско или китайско наименование имаше/.
Сайонджи?
Като че ли така се казваше, да.

# 12
  • Мнения: 13 512
Но след тази терапия направих направих шест масажа специални за гръбначни проблеми, забравих името на масажа /май някакво японско или китайско наименование имаше/.
Сайонджи?
Като че ли така се казваше, да.
страхотен ефект има, видях с очите си такива случаи... Shocked
Ние ходим цялото семейство през няколко месеца. При кого ходихте? При Димо ли?

# 13
  • Мнения: 898
Но след тази терапия направих направих шест масажа специални за гръбначни проблеми, забравих името на масажа /май някакво японско или китайско наименование имаше/.
Сайонджи?
Като че ли така се казваше, да.
страхотен ефект има, видях с очите си такива случаи... Shocked
Ние ходим цялото семейство през няколко месеца. При кого ходихте? При Димо ли?

Ами не, не ходя там. Ходих в един център за нетрадиционна медицина и по точно източни медицини/индийска и китайска и разни такива/ на ул. Мария Луиза 13 - Варна.

От това как се чувствам съм доволна, обаче ако мога бих правила масажа на друго място, тъй като хората и обстановката там не ми допадат изобщо. А това също е важно.
А какъв е този Димо и къде работи?

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:49 от ВАНИНАА

# 14
  • Мнения: 13 512
От това как се чувствам съм доволна, обаче ако мога бих правила масажа на друго място, тъй като хората и обстановката там не ми допадат изобщо. А това също е важно.
А какъв е този Димо и къде работи?
Да, знам за кой ми говориш.
Ще ти пиша на лични координатите на Димо.

Общи условия

Активация на акаунт