Орифлейм - тема за консултанти 6

  • 16 935
  • 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 323
Кой ти е поискал сметката заедно с регистрацията - спонсорът ти или от Орифлейм. Защото никога не е било задължително номер на сметка с регистрацията, просто някой консултанти го правят това с новите си хора за улеснение.

# 31
  • Мнения: 164
orifleim ми по искаха сметката.

# 32
  • Мнения: 174
Здравейте! Имам въпрос по Каталог2, изтича на 10.02. Бях изпаднала в мислене и понеже сама не можах да реша, Ви питам. Струва ли си парите(24.90лв.) Комплект за нокти Джордани Голд- съдържа ножичка, нокторизачка и още 4 други джаджи. Ще ми влезе ли в работа или ще си остане една красива непрактична вещ? Благодаря на включилите се?

# 33
  • Мнения: 3 034
да, струва си. моя клиентка го взе и е толкова доволна, че купи още един, за да го подари на приятелка.

все пак стои въпросът дали ползваш такива неща или ги трупаш. Peace

# 34
  • Мнения: 420
а за пин кода не знаете .. Confused

# 35
  • Мнения: 174
Именно за конкраетна практическа употреба ми е мисълта. Дали са удобни и полезни или само красиви. Да, искам да ги ползвам, затова държа на мнение! Благодаря, iviche ,че се включи по моя въпрос! Има ли и други с опит и мнение?

# 36
Zdraveite! Az si bjah kupila sa6tijat nesiser za nokti Gordani Gold predi 2 godini v UK (pak ot Oriflame) za 5 liri (=15lv). Edinstvenata razlika e v samoto kalav4e, ina4e kato gledam sadarjanieto e sa6toto. Az sam dovolna - noji4kata e stabilna i o6te si gi izpolzvam Simple Smile

# 37
iskam i az da vi popitam ne6to - kremat ot komplekta Estestvena grija za kojata na stranica 21 i bogatijat no6ten krem na straica 49 ot katalog 3 --> mazni li sa? Pitam za6toto po princip sam s normalna koja i si bjah pora4ala zimen krem Nejna grija (str. 48) i se okaza mnogo mazen. Kojata mi la6ti ujasno kato go polzvan i zatova prosto sam go zarjazala i sigurno 6te go polzvam za tjalo...

# 38
  • у нас
  • Мнения: 5 710
За тези, които не са включени в списъка на първа страница, ще ги включим в следващата тема, защото вече не може да се редактира тази. Но тези, на които не пише адреса от кой град са нека пишат на лични или тук в темата, за да знаем освен името какво друго да пишем.   Peace

# 39
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
iskam i az da vi popitam ne6to - kremat ot komplekta Estestvena grija za kojata na stranica 21 i bogatijat no6ten krem na straica 49 ot katalog 3 --> mazni li sa? Pitam za6toto po princip sam s normalna koja i si bjah pora4ala zimen krem Nejna grija (str. 48) i se okaza mnogo mazen. Kojata mi la6ti ujasno kato go polzvan i zatova prosto sam go zarjazala i sigurno 6te go polzvam za tjalo...
От тази серия имам околоочния контур и лосиона. Съдейки по лосиона, си мисля, че не е мазен, но все пак той се измива след като се намажеш с него. Хубаво е ако ползваш и нощен крем, да си купиш от една и съща серия. Аз не ползвам, но съм с кожа, като твоята и съм много доволна от Skindividual - дневния  - в каталог 2 са намалени всички неща от тази серия, защото явно от 4 на там ще ги махат. Peace

# 40
  • Мнения: 1 035
а аз да попитам.... серията Скиндивидюал, става ли за мен? на 24г и 3м съм Thinking
знам,че пише 25+ , но искам вече да ползвам някакъв крем за фините бръчици ... имам доста по челото  ooooh!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
По принцип за бялата козметика знам, че няма значение твоята възраст, а "възрастта" на кожата ти-някой може да е на 25 години и да има кожата типична за 30-годишните или пък обратното. Зависи от страшно много неща-полагани (или не) грижи за кожата, цигари, климат, ген и още 101 неща. За бръчките е още по-индивидуално. Аз, например, съм почти на 35, но нямам бръчки-дори и мимически-просто кожата ми е мазна, а това забавя появата на тези "гадове" (а пък когато реших, че имам няколко, набързо ги изцерих с подходящ продукт  Crazy). Така че ако смяташ, че имаш бръчици е време да започнеш да ползваш такъв тип продукти-в случая Скиндивидюала  Peace

# 42
  • Мнения: 2 323
Обикновено първите бръчки не се получават на челото, а на по-фините части. Да не са ти мимически бръчици?
Иначе подкрепям мнението на Брадата Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 035
ами аз съм със смесена кожа,не пуша,имам акне все още и 2 тънки хоризонтални ивици на челото #Cussing out
май ми е време за Скиндито Thinking

# 44
  • Мнения: 2 323
А на други места бръчки?

Общи условия

Активация на акаунт