Отговори
# 240
  • Мнения: 1 783
Като цяло ми звучи много ужасно това --- да идеш на ресторант и да си занесеш домашно вино ...

 Laughing Laughing Laughing

Това с  hahahaдомашното е класика...

Сега се сещам за още една практика, която може да намерите за потресаваЩа.

Продават се комплекти за вино, т.е. концентрат+бидонче+нещо си за избистряне (тип котешка тоалетна), бутилки, етикетчета, упътване (като за малоумни)...та слагаш си бидончето в спалнята на топло  Mr. Green(или където там му намериш място) и чакаш  bowuu bowuu bowuu, естествено следваш плътно инструкциите.
След около 2 седмици си си направил собствено винЦе, после носиш в ресторанта и екшЪн Heart Eyes

... и после носиш, носиш домашно вино, че може и на съседната маса да предложиш по чашка - от наш'та маса за ваш'та маса  Joy



ама вие как забравихте за гостоприемството, като видно бг качество

# 241
  • Мнения: 3 932
....ама вие как забравихте за гостоприемството, като видно бг качество
[/quote]

Имам чувството, че малко напоследък се поизродила  тази Ни национална черта...

# 242
  • Мнения: 323
Няма начин да не се изроди бг.гостоприемството,всеки трябва да свиква с начина на живот където се намира.Тук в Австрия не съм чула още някой да казва,че си ходят на гости и т.н.Като се върнах са две седмици в Бг направо едвам издържах на толкова хора около мен и толкова много приказки,пък аз не минавам за мълчалива.Нали знаете битието определя съзнанието.

# 243
  • Мнения: 3 932
Няма начин да не се изроди бг.гостоприемството,всеки трябва да свиква с начина на живот където се намира.Тук в Австрия не съм чула още някой да казва,че си ходят на гости и т.н.Като се върнах са две седмици в Бг направо едвам издържах на толкова хора около мен и толкова много приказки,пък аз не минавам за мълчалива.Нали знаете битието определя съзнанието.

М-да  Thinking,
и аз съответно лекичко се дразня, когато ми дрънне някой и ми каже, ей сега ще дойдем на кафе, в Бг не ми пукаше и прилагах на общо основание въпросната тактика, все пак имам седем години стаж в Студ. град Laughing
Виж планираните гости си ги обичам и редовно събота и неделя сме на софра Mr. Green, естествено не само вкъщи Whistling

Общи условия

Активация на акаунт