Хубав автършейв?

  • 6 626
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 230
Мили татковци, искам да изненадам приятеля ми с хубав автършейв - моля за съвет - кой, откъде, колко парички? Благодаря на всички отзовали се Hug

# 1
Хъммм,автършейв.От личен опит мога да кажа ,че наи-хубавите автършейвове са тези на Жилетт.Поне за мен е така.Изобщо продуктите за бръснене на Жилетт са страхотни.Сега може да ти се види прекалено скромнно,но питаш за автършеив,не за парфюм.Това е моето мнение,може и да няма съгласни с мен,но за мен това е автършейв номер 1.Ароматите са различни и вече трябва сама да си ги избереш!Друго,което мога да допълня е ,че на мен не ми допадат автършейвоветв с балсам в тях.От тях има на фа,на нивеа. Hug

# 2
  • Мнения: 7 723
Най- страхотния афтършейф, който сам душила е  "Олд спайс"...
....не знам обаче дали все още го има на пазара.
(по едно време го нямаше)
Иначе, и аз препоръчвам Джилетите,
пред лигавите балсами на Нивеа.

Бих препоръчала и по- скъп клас, ако кажеш Wink

# 3
  • Мнения: 65
Аз мога дапиша от опита на мъжо ми.Той е фен на балсама на Нивея,белия по точно.Има ужасно гъста и твърда брада и този му действа най-добре.

# 4
  • Мнения: 230
Благодаря на всички за отговорите  Hug

Grossadmiral_Doenitz Въобще не ми се вижда скромно мнението ти - наистина питам за афтършейв. И аз се бях замислила за Жилет в интерес на истината.

Руска ако можеш препоръчай ми и по-висок клас, искам да избера измежду максимално много неща, а продавачките в парфюмериите са едни услужливи и така помагат в изобора ooooh!

mimozche, мила - имаме го този на Нивея, но той не го харесва, че му омазнявал кожата  Rolling Eyes  Предпочита тези на спиртна основа.   bouquet

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
maskulin - но само оригинален (made in england) . Зелен .....

# 6
  • Мнения: 7 723
....
Руска ако можеш препоръчай ми и по-висок клас, искам да избера измежду максимално много неща, а продавачките в парфюмериите са едни услужливи и така помагат в изобора ooooh!
....
Paco Rabanne BLACK XS



...ултравиолета също е готин Wink Peace

# 7
  • Мнения: 812
обикновенно към мъжките парфюми ,предлагат и серии от афтършейф,душ гел Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 890
 Този http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70079&sou … =valentineProduct
 или  http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67181&sou … =valentineProductPeace
  И двата са страхотни и на страхотна цена в момента !  Laughing

# 9
Много е индивидуално. Аз не харесвам Nivea Sensitive, но само него ползвам. Капризна ми е кожата.

# 10
  • Мнения: 230
В крайна сметка купих ADIDAS  Blue Challenge. Влюбих се в аромата Heart Eyes Благодаря на всички за помощта!!!  bouquet Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 106
Моя много харесва МАСКУЛИН зелен мисля че беше...Точно като Labrador  Simple Smile    bouquet

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Моя много харесва МАСКУЛИН зелен мисля че беше...Точно като Labrador  Simple Smile    bouquet


еййй ако кажеш от де си го взема много ще съм благодарен. но да е оригиналния ...

# 13
  • Мнения: 106
Ами взехме го от тук (Сливен) от един магазин срещу часовника....

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за какви пари?

# 15
  • Мнения: 106
В момента не се сещам ако искаш мога да проверя....
Ти за колко го вземаш?

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
преди 10 години за последно са ми го доставяли. незнам по съпоставими цени какво ще е ... по-скъпо беше от олд спайс ама ... сигурно около 30-50лв трябва да е. Не че няма дам и повече ....

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля, личните разговори да се водят чрез лични съобщения...!

# 18
  • Мнения: 3 641
Препоръчвам Аква Ди Джио на Армани. Страхотен е  просто

Общи условия

Активация на акаунт