Пъпки по гърба ...

  • 40 317
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29
Утре съм на почистване. Мисля, че има по-голям ефект когато използвам подходяща козметика. Правя си периодично всеки месец.

# 46
  • Мнения: 2 448
ммм... ми аз мазнините съм ги ограничила много,защото не ям и месо Joy освен маслото което хапвам от време на време други мазнини неприемам ... аааааа и олиото в някои ястия  chef
Грешно схващане , че всяко месо е мазно.
Бяло пилешко или дори мазна риба са за предпочитане пред кашкавал например, който си съдържа голям процент мазнини, въпреки,че не се усещат. Освен това доста други вегетариански храни са направо бъкани с мазнини - например ядките.

# 47
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
И шоколада също ограничете, аз лично доста се обривах от него ...

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И шоколада също ограничете, аз лично доста се обривах от него ...
и аз го забелязах това Peace

# 49
аз ям само черен шоколкад Peace с него нямам проблем baby_neutral

# 50
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Да добавя, не знам дали сте го разсиквали и друг път, но има и едни продукти на Манхатън за тяло от антибактериалната серия, лосион и душ гел, аз наскоро си ги взех, но още не съм ги почнала, затова не мога да изкажа твърдо мнение. За пъпките може би едва ли ще премахнат, но може пък да окажат положителен ефект Wink

# 51
От слатките неща обикноведно излизат пъпки, а не само от шоколада Naughty Също така и от искуствените материи, лично аз през зимата нося само такива и имам страшно много пъпки, а лятото като облеча някое потниче без гръп и ми се махат и слънцето ми помага още повече smile3525 newsm44 newsm44

# 52
преди 2 дни пробвах и с Деавит много помага още на другия ден взеха да се крият Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 916
А някой пробвал ли е масаж с мед? По принцип премахва токсините и се замислих, че може да има добър ефект и върху пъпките. Thinking

# 54
  • Мнения: 3 695
А някой пробвал ли е масаж с мед? По принцип премахва токсините и се замислих, че може да има добър ефект и върху пъпките. Thinking
много съм му навита на този масаж - скоро мисля да го пробвам и доколкото знам почиства организъма и кожата  Thinking

# 55
  • Мнения: 3
От мн. години страдах от този ужас. Това, което помогна в моя случай е настойка, препоръчана ми от една мн. възрастна аптекарка. В тъмно стъклено шише слагагате 500 мл. домашна гроздова ракия и едно калъпче прополис нарязано на малко парченца. Настойката трябва да престои седмица на тъмно място като 2 пъти на ден го разклащате хубаво. Всеки ден след душ мажеш проблемните области. в началото се забелязва леко влошаване, зашото прополиса изсмуква всички гадости на повърхността. Избърсвах ги с памучно тампонче със силен натиск, но без да ги стискам с нокти. Така в продължение на месец. При мен ефект имаше. Като през този период веднъж седмично си правих маска с мед +  2-3 капки зехтин за подхранване на кожата, държа 40 мин.
Сега веднъж седмично използвам кал от Мъртво море на Ахава. Препоръчвам горещо!

Но е важен и хранителния режим, трябва да ограничим шлаката в кръвта, а тя се трупа от шоколада и всички сладки глезотийки... Cry
Успех!

# 56
  • Мнения: 3
Забравих да напиша, че ако провеждате това лечение си слагайте памучна тениска , никакви изкуствени материи, а и малко боядисва в жълто, ако не оставите гърба да позасъхне

# 57
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Но е важен и хранителния режим, трябва да ограничим шлаката в кръвта, а тя се трупа от шоколада и всички сладки глезотийки... Cry

Tired Tired Tired...трудна работа е да огранича шоколада...

# 58
хора аз съм на 11/почти 12 знам тук сте по големи ма на мен ми излизат и отпред и отзад (нагърба) Не мога да се слагам хубави блузи и всичко малко помощ някъв метод?

# 59
  • Мнения: 367
Сауната също помага - при обилното изпотяване порите се изчистват много хубаво и вероятността да се появат пъпки е по-малка. На мен ми помогна едно кремче на Avene - Cleannance K. Дори и сега някой път случайно като ми излезне пъпка някъде само с едно намазване и я няма! Много ефикасно е при мен. Между другото проблема при мен изчезна след бременноста и раждането.

Общи условия

Активация на акаунт