Какво мляко давате след годинка?

  • 4 937
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 338
Кисело мляко

# 106
  • Мнения: 640
Нас киселото ни запича...и сме на АМ-Нестле Джуниър

# 107
  • Мнения: 2 908
Сутрин яде кисело мляко,вечер-пълноценно мляко Нестле Джуниър(някой беше питал какво е това пълноценно мляко Laughing-пълноценно мляко за деца е всяка една 3-ка-било то Аптамил,Милумил,Нестле,Нан,и т.н,които са 3-ки,те вече не се наричат адаптирани млека).Кремове и десерти и правя с прясно краве мляко.Забелязвам,че тя обича много повече киселото ,отколкото Нестлето,на което вече се цупи.

# 108
  • Мнения: 122
До 7-ми месец давах АМ .След това кисело мляко, защото моя син отказа да пие млякото от беберона и нямаше как да му давам АМ с лъжичка. Кисело мляко яде до 2 годинки.

# 109
  • Мнения: 814
Давам АМ Peace.
Прясното мляко го яде предимно в десерти, а киселото го хапва като част от останалото хранене.

# 110
  • Мнения: 1 289
Давам само вечер Нестле Джуниър.

# 111
  • Мнения: 2 829
Основно кърма, но ако ние ядем кисело или прясно мляко сина ми също хапва, много обича кисело мляко. Но не го яде всеки ден, засега. Виж, кърменето не го пропуска Grinning
Давам АМ Peace.
Прясното мляко го яде предимно в десерти, а киселото го хапва като част от останалото хранене.
Същото и при мен, само че вместо АМ-кърма Grinning

# 112
  • Мнения: 200
 Hug Пием всичко... но предимно кисело (айрян)... Peace

# 113
  • Мнения: 172
До 8-я месец бяхме на АМ,след това сме на кисело и без него не заспиваме.

# 114
  • Мнения: 780
До 8-я месец бяхме на АМ,след това сме на кисело и без него не заспиваме.
Peace

# 115
  • Мнения: 8 222
Сутрин му правим попара или бисквити с Нестле Джуниър. През деня и вечер хапва кисело мляко - обикновено по кофичка на ден. Много го обича, но само с лъжичка или да го пие разбито направо от кофичката. Веднъж му направих айран в чашата - отпи само една глътка и го заряза. По същия начин и с АМ - веднъж му направих в чашата, че заради зъбите цял ден нищо не беше ял, но категорично отказа да го пие.

# 116
  • Мнения: 1 666
Докато синът ми пиеше мляко преди сън, му давах адаптирано мляко. Иначе на годинка вкарах в употреба за някои закуски и киселото мляко, а прясното - чак към две.

Общи условия

Активация на акаунт