Доволни ли сте от миалната си машина и каква марка е

  • 3 865
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 241
Дали да не се закове една тема за миялните?
Мисля, че в момента има истински бум на купуването им Simple Smile

Ние имаме от средата на миналата година АEG за 12 комплекта, много съм доволна!
Майка ми има от около 12 години Whirlpool - 9 комплекта, не е мръднала  Peace

# 31
  • Мнения: 19 482
Аз също съм доволна от моята, но понеже е с марка, която май сега не се продава, май няма голямо значение - Бомпани - италианска е. Позвам я от около 7 -8 години. Та чуденето ми е - колко горе-долу са изкарали вашите миялни, понеже видях че има момичета със сменени модели. Средно колко се очаква да изкара една качествена миялна приде да се смени? Предполагам че и това има значение при избора на нова машина.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
eli6, няма средна величина. Счупва се и ако има рез. части се поправя. Ако ли не - на боклука и нова.

байбиби, предвид марката на новата ти машинка, по-добре е нея да смениш.
Джемма, не се прехласвай. Някаква търговска марка на м-н Зора... Явно са разбрали, че Краун се поизтърка... Сглобка в Туркиш Wink

Бомпани си е марка. Мисля, че ги има още...

# 33
  • Мнения: 4 300
Янтре, нивгаш не съм виждала, ама съм чувала че има.

И малко допълнение- по голямо значение има за къде е произведена дадена стока отколкото къде. Мъжът ми си купува самобръсначките в чужбина и казва че са коренно различни от същата марка продавана в БГ. За съжаление не може да нарами миялна машина и да я донесе. Което ме навежда на мисълта, ч епонякога нещата внесени "с дефекти" са по качествени от тези в Техно-тата. Това са си мои размисли де, никога не съм си купувала нещо от такъв магазин.

# 34
Преди имахме Горение, сега Електролукс. И от двете съм доволна, макарч е наистина и препаратът има значение, както и подредбата на съдовете вътре.
Добре е да има отложен старт, изплакване, половин миене и висока Т. Аз съм си казвала и друг път, че от малката също съм доволна, у дома цапаме точно съдове за 1 малка на ден. Ако обаче имаш място по хубаво си вземи голяма- тя може да се пусне полупразна, но малката не може двойнопълна Mr. Green Ако е голяма- задължително с 2 перки.
Рокси как успяваш да напълниш цяла съдомиална машина за ден,като в една друга тема беше писала че месечния ти разход за храна беше около 200 лева???
С тези пари как успявате да изцапате чиниите? newsm78

# 35
  • Варна
  • Мнения: 567
AEG e нашата. От август я имам, изключително съм доволна. Но препаратите и разпределението на съдовете също са от значение за крайния резултат. По-горе има писано какво трябва да се гледа на една миялна.
Това е изключително полезен уред, няма да сбъркаш.

# 36
  • Мнения: 49
Moris - ползвам я от 5 години, много съм доволна

# 37
  • Мнения: 4 300
Уф, Vives, трябва ли да ми следиш публикациите навсякъде и да ги пльоскаш във всякакви теми?
За 200 лв кафе пием- 3 чаши за мен, 3 за мъжа ми, 6 лъжички и помпата за кърма за детето  Wink. Доволен ли си?

# 38
  • София
  • Мнения: 6 954
Gorenje, от 2 години я ползвам, няма грешка.

Общи условия

Активация на акаунт