Венета Райкова бременна?

  • 16 853
  • 182
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Та на въпроса... досега гледах "Горещо" и кво да видя.. ми тя Венетка май бременна.
Ако някой го е гледал нека сподели дали е забелязъл същото.
Интересното бе, че не я снимаха от кръста надолу, а и в лице изглеждаше различна, сякаш по-пълна.
Може и на мен да ми се е сторило, но ако не - да й е честито, по-хубаво от това няма Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 865
И от бързане чак си и объркала името!

# 2
  • Мнения: 5 539
Мярнах я на корицата на някакво списание за бременни, ама дали е бременна, не знам...

# 3
  • Мнения: 5 468
Тя ако беше бременна, нямаше ли да се похвали?

# 4
  • Мнения: 27 524
И аз не знам, но казано честно - не ме интересува. Прекалено проста е за да представлява интерес някакъв  Crazy
Жива и здрава да е  Peace

# 5
  • Мнения: 1 352
И как пък забеляза, че е бременна?
Даваха я не само в лицето, същата скумра си е за мен.

# 6
  • Мнения: 7 186
От кой? Grinning

# 7
  • Мнения: 6 417
Да, ама накара Пешко да й завесе Библията, че полата й била много къса и да не ставала. Изобщо не й беше къса полата  Thinking

# 8
  • Мнения: 17 546
Да, ама накара Пешко да й завесе Библията, че полата й била много къса и да не ставала. Изобщо не й беше къса полата  Thinking
Хайде Шушоне, ти знаеееш! Wink Не ни подхвърляй късчета само! fiuuuuuu

# 9
  • Мнения: 4 435
Да, ама накара Пешко да й завесе Библията, че полата й била много къса и да не ставала. Изобщо не й беше къса полата  Thinking

Дам,полата й беше до колената и аз това забелязах,ама по принцип избягва да става винаги,защото уж микрофона и т.н. Ако е,досега нямаше ли да се разбере щом и корем смятате,че крие.Абе аз не смятам че е бременна.

# 10
  • Мнения: 6 417
Аз мисля, че не е бременна  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 17 546
Тя и новите цици не е демонстрирала в ефир още... Thinking не я гледах днес, но все е облечена в тъмни цветове, нищо не подхвърля за тях, пък я знаем като иска да натрапи някаква информация колко е устата. За нейните си нови екстри и тунинг си трае. Само за ботокса спомена веднъж така бегло...

# 12
  • Мнения: 6 417
И с цици, и без цици, пак ще си е същата стискозъбка.

# 13
  • Мнения: 2 013
Чух някъде - а дали не във форума, че е бременна, но си трае засега, от суеверие, че не се казва до 4-ия месец или нещо такова... Лека бременност й желая.

# 14
  • Мнения: 5 539
И с цици, и без цици, пак ще си е същата стискозъбка.
... докато не си сложи устни Simple Smile

# 15
  • Мнения: 6 417
Хм  Thinking Бременните булки блъскат ли се да хванат булченските букети, щото Венета беше между неомъжените 20-годишни девойки на сватбата на Миглена?

# 16
  • Мнения: 1 243
ВЕНЕТА РАЙКОВА БРЕМЕННА?

Ама не съвсем! Преди дни горещата водеща и непознат младеж отседнаха за час в популярното заведение "Его" зад Централната софийска поща.
Венета е чест гост тук, поясниха от кафенето. Наблизо се намира офисът на "Телеман" - фирмата, която продуцира “Горещо” и затова и Ракова може да бъде засечена постоянно в района.

Тишовата булка, която намек на, че скоро ще става майка и се породиха слухове, че е заченала ин витро, очевидно няма да е родителка на бебе поне не и в идните девет месеца. Тя и спътникът й приседнаха в едно от сепаретата, поръчаха си по малко уиски и след малко зачезнаха в неизвестна посока.

Около обявеното гласно или полугласно намерение на Азис да се откаже от воденото от него шоу, което е някаква второкачествена компилация от всякакви други шоупрограми "На кафе” с Гала, “Шоуто на Слави” с едноименния водещ…прочее бъркоч, Райкова прави совалки и към ТВ2, но засега от там “дава заето”.

 Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 013
Хм  Thinking Бременните булки блъскат ли се да хванат булченските букети, щото Венета беше между неомъжените 20-годишни девойки на сватбата на Миглена?

Че тя там не е ли била на работа? Шушон, я разкажи за сватбата на Чакръкчиева и побоя над фоторепортера, щом си била наоколо.

# 18
  • Мнения: 2 013
ВЕНЕТА РАЙКОВА БРЕМЕННА?

Ама не съвсем! Преди дни горещата водеща и непознат младеж отседнаха за час в популярното заведение "Его" зад Централната софийска поща.
Венета е чест гост тук, поясниха от кафенето. Наблизо се намира офисът на "Телеман" - фирмата, която продуцира “Горещо” и затова и Ракова може да бъде засечена постоянно в района.

Тишовата булка, която намек на, че скоро ще става майка и се породиха слухове, че е заченала ин витро, очевидно няма да е родителка на бебе поне не и в идните девет месеца. Тя и спътникът й приседнаха в едно от сепаретата, поръчаха си по малко уиски и след малко зачезнаха в неизвестна посока.

Около обявеното гласно или полугласно намерение на Азис да се откаже от воденото от него шоу, което е някаква второкачествена компилация от всякакви други шоупрограми "На кафе” с Гала, “Шоуто на Слави” с едноименния водещ…прочее бъркоч, Райкова прави совалки и към ТВ2, но засега от там “дава заето”.

 Rolling Eyes

От идиотски написаната дописка излиза, че Венета не е бременна, защото си е поръчала малко уиски?

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 00:54 от Divana

# 19
  • Мнения: 6 417
По работа да, ама що се нареди до 17 и 21-годишните дъщери на Миглена и другите неомъжени девойки за да хваща букета на булката?  Thinking Че и най-отпред беше? За побоя над Тони Шаварш, Миглена нагло излъга, че изобщо не била виждала фоторепортери на сватбата си. Прокуратурата в Търново обаче доказа друго - побой е имало, но виновен няма. Не знам дали върнаха фотоапарата, защото беше прибран в прокуратурата. Делата срещу Чакракчиев май продължават. Tired

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 01:07 от Шушон

# 20
# 21
  • Мнения: 487
На сватбата на Миглена нали игра хоро Венета,ако има корем щеше да се забележи! Thinking

# 22
  • Мнения: 2 013
Днес изглеждаше подозрително пухкава около кръста. Сватбата на Миглена не беше ли поне преди месец и половина?
Аз пък се надявам да е бременна и да си износи бебето без проблеми.

# 23
  • Мнения: 572
Днес изглеждаше подозрително пухкава около кръста.

значи не само на мен ми се е сторило все пак!

# 24
  • Мнения: 2 013
Не само на теб. Но тъй като на мен някой ми беше казал, че е бременна, не се учудих. Направи ми впечатление, че не пожела да стане - явно щеше да си проличи, ако беше станала.

# 25
  • Мнения: 2 407
Жива ,здрава.Чак тема да и се пуска....

# 26
  • Мнения: 3 622

E може би от Тишо  Thinking
Те не са ли заедно все още или аз изоставам с информацията  newsm78

# 27
  • Мнения: 7 186

E може би от Тишо  Thinking
Те не са ли заедно все още или аз изоставам с информацията  newsm78

Аз съм още по- назад с инфото Simple Smile
Последно бях чула, че са се разделили, но беше преди бая време.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Тя роди вече, не сте ли го разбрали   Tired

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Той и Азиз роди, че що тогава и Венета да не стане майка  Crazy
Желая й го от сърце! Без значение каква е.

# 30
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Аз пък се надявам да е бременна и да си износи бебето без проблеми.

 Peace
И аз! Не тая никакви лоши мисли към нея, симпатична ми е и не бих ссссссъссскала по неин адрес.
Да е жива и здрава и ако е бременна само бих се радвала.
                     

# 31
  • Мнения: 682
Честно казано, точно това ми мина вчера през главата, докато гледах " Горещо".

# 32
  • Мнения: 2 891
Сега всички известни са в някакъв бременен период   Laughing

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
Тя роди вече, не сте ли го разбрали   Tired

е, това според мен е гадно изказване. за бременна жена или добро, или нищо Peace

# 34
  • Мнения: 539
Имам наблюдения че бременните жени се разкрасяват, някакси погледа им става по-мил и по-благ.
А на мен ми се струва че Венета от ден на ден става с все по- проста и озлобена физиономия. Точно като скумрия.

Според мен със сигурност не е бременна.

# 35
  • Мнения: 81
дай Боже да е бременна , Simple Smileедно хубаво и здраво бебе и пожелавам

# 36
  • Мнения: 872
Сега всички известни са в някакъв бременен период   Laughing
Кои други са бременни?

# 37
  • Мнения: 2 891
Фолкърки разни  Laughing манекенки...

# 38
  • Мнения: 982
Да се обзалагаме!
Десетачка,че е бременна..

# 39
  • Мнения: 4 435
Само някой да се усъмни,че е бременна и вече почват да валят пожелания за здраво бебе и т.н. ooooh! Аз тогава да взема да пускам всяка седмица по една тема за различни. Crazy
И всички се усъмниха,заради това,че не е стана от стола. Joy За да й личи вече трябва да е на няколко месеца,а Емилия й желаеше да забременее от мъжът който иска и т.н.Мислите ли че Венета нямаше да й каже извън предаването.Да не говорим,че ако иска да крие корем,може да иде и с по-свободни дрехи.Същата скумрия си беше снощи.

# 40
  • Мнения: 330

Аз пък се надявам да е бременна и да си износи бебето без проблеми.

 Peace
И аз! Не тая никакви лоши мисли към нея, симпатична ми е и не бих ссссссъссскала по неин адрес.
Да е жива и здрава и ако е бременна само бих се радвала.
                    

И на мен ми се стори, че е бременна.

# 41
  • Мнения: 1 685
 PeaceНа мен ми се стори пухкава в лицето,ама реших че е от "отворената" прическа-косата и май беше прибрана newsm78Иначе се държа толкова инфантилно и змиярски Mr. Greenпак с човека че ... ooooh!-не пропусна да цитира точно и ясно всички имена.
А за това че не казва/ако е бременна/ -може би е не само от суеверие,ами нали и Тишо и бил забранил категорично да коментира в ефира личния им живот-даже било едно от условията за помиряване. Crazy

# 42
  • Мнения: 872
Значи все пак са се събрали с Тишо?Според мен това с карането си беше пак пи ар ,та да покажат колко горка и  изтерзана е, та малко да забравят хората за  поведението й по време на ВИП брадър

# 43
  • Мнения: 4 513
Абе и на мен ми стана странно, когато каза "да не ставам, че ми е много къса полата" Thinking, обаче и през ум не ми мина, че може да е бременност причината. ooooh!
Ама спомняте ли си как се ужаси, онази бременната фолкпевица (Емилия ли беше? Embarassed) като й пожела скоро да й се случи? Ако е бременна сега, била е бременна и на интервюто с онази. newsm78

# 44
  • Мнения: 17 546
Ама спомняте ли си как се ужаси, онази бременната фолкпевица (Емилия ли беше? Embarassed) като й пожела скоро да й се случи? Ако е бременна сега, била е бременна и на интервюто с онази. newsm78
Дам Thinking а може Емилия да не и го е казала просто така, като пожелание, а да я провокира, за да види как ще реагира. Пък Венетка се направи на умряла риба.

# 45
  • Мнения: 2 180
Стига бе хора, аз все казвам на тия дето ме питат за деца, че ще родя след Венета Райкова, демек няма да е скоро.  Mr. Green Тя сега сечено ще ми прави, а?  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 2 079
Венетка бременна?!  Rolling Eyes
Е, а дано!  Peace
Ама що не си каже в ефир, както го прави винаги?  newsm78
Да й се зарадваме и ние. Flutter

# 47
  • Мнения: 4 435
Венетка бременна?!  Rolling Eyes
Е, а дано!  Peace
Ама що не си каже в ефир, както го прави винаги?  newsm78
Да й се зарадваме и ние. Flutter

Защото е предположение на съфорумките.

# 48
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Мога ли от някъде да си го дръпна това предаване, че съм го пропуснала?

# 49
  • Мнения: 677

Горкият, който и да е той...

# 50
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Ако е: Лека бременност и желая... но може и да ви се струва, аз така преди 2 - 3 седмици гледах предаването на Гала и ми се стори, че има коремче. Даже мислех и тема да пускам , ама после си викам , сторило ми се newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 3 099
Мен детето ме направи по-добра - дано и на нея и се случи!

# 52
  • София
  • Мнения: 426
не съм гледала горещо но ако е бременна със сигурност скоро ще се разчуе

# 53
  • Мнения: 2 161
Боже,кой мъж си е прежалил скъпоценната течност заради нея?

# 54
  • Мнения: 3 886
Боже,кой мъж си е прежалил скъпоценната течност заради нея?
hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo Joy newsm62Аз не вярвам да е бременна а,а а дано

# 55
  • Мнения: 532
На мен също ми направи впечатление Венета. Още с първия поглед забелязах известна промяна в нея.Изглежда по пълна .Викам си или си е сложила цици или е бременна ,но освен в циците ,като че ли и коремче има... newsm78  Ще се чуе..

# 56
  • Мнения: 453
Сега всички известни са в някакъв бременен период   Laughing

Стана много "модерно"!

# 57
  • Мнения: 431
Какво модерно има... всичките шоу-звезди са в детеродна възраст 20-40. Освен Л. Иванова. Кога да я свършат тази работа.

# 58
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ми не знам дали е бременна  newsm78ако е така, да е жива и здрава Heart Eyes
Аз пък намерих из нета, че ще влиза в манастир Mr. Green
http://www.senzacia.com/news.php?item.634.7
Телевизионерката почти всеки ден ходела в близкият до София Елешненски манастир, като всеки път оставяла и дарения за храма. “Да взема да дойда при вас, да захвърля светския живот и да си нямам проблеми”, продумала шеговито Райкова на монахините в светата обител. Калугерките приели думите на водещата за чиста монета, и тъй като силно й симпатизирали й отправили покана тя да им гостува за седмица-две.
 Thinking

# 59
  • Мнения: 2 891
Тя отдавна дарява десятък от приходите си.

# 60
  • Мнения: 1 322
Снощи гледах някакво предаване по Планета. Бяха на гости в дома на Мария. Видя ми се много напълняла и ръцете и бяха пред корема.

# 61
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
 newsm78

# 62
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Не знам дали е бременна, но в последното предаване ми се стори, че са и много голями гърдите Simple Smile. Може и от тоалета да е било ...

# 63
  • Мнения: 863
Големи са й гърдите,защото си е сложила силиконче Peace

# 64
  • Мнения: 5 940
Мен детето ме направи по-добра - дано и на нея и се случи!
Тя не е лоша, единственият й проблем е, че не може да повярва, че на този свят има и други хора с техните си желания, претенции, светове.. , които също смятат себе си за важни. Определо като роди ще го разбере.

# 65
  • Мнения: 861
Днес видях едно списание "Моята бременност" или нещо подобно се казваше.
На корицата е Венета, облечена със зелена рокля и видимо бременна!

# 66
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Това ще бъде майка депресарка със сигурност.Жал ми е за Тихомир, въпреки че и той е голяма шушумига.

# 67
  • Мнения: 2 622
Щом се е изтипосала на корицата на списание със заглавие "Моята бременност" значи е бременна.Иначе защо ще го прави?!

# 68
  • Мнения: 6 417
За да има ей такива теми и да си вдига рейтинга  Tired

# 69
  • Мнения: 146
Не знам дали е бременна, но в последното предаване ми се стори, че са и много голями гърдите Simple Smile. Може и от тоалета да е било ...
smile3521 smile3521 smile3521

# 70
  • Варна
  • Мнения: 567
Ако е бременна, да е жива и здрава и да си износи детето без проблем!

Само едно не мога да разбера, защо всички сте толкова негативни към нея,
тя беше единственият човек във ВИП брадър, който говореше истината, но на никой не му утърваше!
Кое ви дразни че е откровенна и пряма?!

# 71
  • Мнения: 402
Ако е бременна да е жива и здрава и малкия живот. който живее в нея. Да роди здраво бебе.

Ако не е бременна - да и се случи скоро.

# 72
  • Мнения: 3 153
Щом не се появила по всички ефирни телевизии и радиа да го разгласи и София не е облепена с нейни бременни фотоси, 'начи не е! Знаем си я, как "не обича" да занимава обществото с особата си...

# 73
  • Мнения: 6 167

тя беше единственият човек във ВИП брадър, който говореше истината, но на никой не му утърваше!
Кое ви дразни че е откровенна и пряма?!


Едно е да си откровен и прям, друго е да си проста гъска, на която й липсват първите 7 години.
Добавям и лицемерна, защото гледах Вип брадър много внимателно.

# 74
  • Мнения: 1 157
Снощи гледах някакво предаване по Планета. Бяха на гости в дома на Мария. Видя ми се много напълняла и ръцете и бяха пред корема.
когато Емилия беше в Горещо каза ,че имало още една певица от Пайнер бременна newsm78може и да е мария,но Емилия каза,че няма да и каже името Mr. Green

# 75
  • Варна
  • Мнения: 567

тя беше единственият човек във ВИП брадър, който говореше истината, но на никой не му утърваше!
Кое ви дразни че е откровенна и пряма?!


Едно е да си откровен и прям, друго е да си проста гъска, на която й липсват първите 7 години.
Добавям и лицемерна, защото гледах Вип брадър много внимателно.



Ами каза си каквото си мислеше за всеки! Защо пък лицемерна?
И колкото и да я обиждате, по голяма простачка и селянка от Катето нямаше там!

# 76
  • Мнения: 4 447
Снощи гледах някакво предаване по Планета. Бяха на гости в дома на Мария. Видя ми се много напълняла и ръцете и бяха пред корема.
когато Емилия беше в Горещо каза ,че имало още една певица от Пайнер бременна newsm78може и да е мария,но Емилия каза,че няма да и каже името Mr. Green

Уф... толкова отдавна се знае, че е Мария... и в тази тема ли ...  ooooh!

# 77
  • Варна
  • Мнения: 161
Ако е бременна, да е жива и здрава и да си износи детето без проблем!

Само едно не мога да разбера, защо всички сте толкова негативни към нея,
тя беше единственият човек във ВИП брадър, който говореше истината, но на никой не му утърваше!
Кое ви дразни че е откровенна и пряма?!



Ами каза си каквото си мислеше за всеки! Защо пък лицемерна?
И колкото и да я обиждате, по голяма простачка и селянка от Катето нямаше там!


Напълно подкрепям това мнение  Peace

# 78
  • Мнения: 375
Венета ми е много симпатична,винаги и гледам предаването,и най-много от всичко ми харесва това че показва   истинската същност на така наречените ни "звезди",това че са елементарни,меркантилни и незнам си още какви-в предишното предаване дори си промених мнението за една известна уж журналистка-Миролюба Бенатова-толкова просто момиче,личи си че някой и е помогнал да се вреди като топ репортер.И не Венета е злобна ,а нашия така наречен елит е псевдо и няма как да не е язвителна,то те отвсякъде издишат...

# 79
  • Мнения: 2 309
Бравоооооооооооооооооооо  bouquet
Успяхаааааааааааааааааааа  bouquet
Бас ловя,че са бременни от Коко Динев Whistling

# 80
  • Мнения: 6 417
Венета ми е много симпатична,винаги и гледам предаването,и най-много от всичко ми харесва това че показва   истинската същност на така наречените ни "звезди",това че са елементарни,меркантилни и незнам си още какви-в предишното предаване дори си промених мнението за една известна уж журналистка-Миролюба Бенатова-толкова просто момиче,личи си че някой и е помогнал да се вреди като топ репортер.И не Венета е злобна ,а нашия така наречен елит е псевдо и няма как да не е язвителна,то те отвсякъде издишат...
Е, Миролюба е случила на родители.

# 81
  • London, baby
  • Мнения: 800
Има ли го качено в интернет последното й предаване, че не го намирам???  newsm78

# 82
  • Мнения: 2 018

тя беше единственият човек във ВИП брадър, който говореше истината, но на никой не му утърваше!
Кое ви дразни че е откровенна и пряма?!


Едно е да си откровен и прям, друго е да си проста гъска, на която й липсват първите 7 години.
Добавям и лицемерна, защото гледах Вип брадър много внимателно.


Ами то и аз го гледах, но не видях Венета да лицемерничи, докато Екатерина Евро, Десислава не знаеха къде е границата. А проста гъска можеш да наречеш Десислава и няма да сбъркаш!
Единствената грешка на Венета беше, че тя влезе като репортер в предаването, а не като човека Венета.

# 83
  • Мнения: 600
Венета ми е много симпатична,винаги и гледам предаването,и най-много от всичко ми харесва това че показва   истинската същност на така наречените ни "звезди",това че са елементарни,меркантилни и незнам си още какви-в предишното предаване дори си промених мнението за една известна уж журналистка-Миролюба Бенатова-толкова просто момиче,личи си че някой и е помогнал да се вреди като топ репортер.И не Венета е злобна ,а нашия така наречен елит е псевдо и няма как да не е язвителна,то те отвсякъде издишат...
Е, Миролюба е случила на родители.

кои са родителите й?

а за венетка не знам дали е бременна, но дано малко се кротне, ако е така. че то не бяха оплаквания навремето как не може да си намери мъж. после историйките с тихомир. това всичкото го подминавам някак. ама като й видя простата физиономия в ефира, сменям канала. една кво тъпи, вулгарни, злобни и гъгнещи са ми с вулева. дори вулева има по-миловиден вид. венетка не може да предизвика у мен умиление по никакъв начин. дано, ако е бременна, да ни остави малко на мира и да си гледа детенце в къщи по-дълго.  Rolling Eyes

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, не мога да я понасям тази жена! Гледам "Горещо" и всеки път си казвам, че ще и дам още един шанс да ми се хареса, но уви. Това момиче сал един рейтинг и е в главата. За него е готова на всичко, включително и да изглежда глупава.  ooooh! И много зло бе, много. То само като и погледне човек тъничките устенца и няма как да сгреши.
Дано е бременна, пожелавам и го искрено. Нека се приземи малко и усети кое е истински важното в живота.

# 85
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Kaто чета как всички съскате, та се чудя кой е злобен? Ами на нея това й е работата и за да се задържи по-дълго, вероятно трябва и така да се държи провокативно!!!!А ако е бременна й пожелавам едно здраво бебче!!!

# 86
  • Мнения: 2 716
Егати клюкарките сте.
Прочетох цялата тема и не разбрах дали е бременна Венета Райкова  ooooh!

# 87
  • Мнения: 2 891

Е, Миролюба е случила на родители.

На баща, май  Laughing

# 88
  • Мнения: 1 715

Е, Миролюба е случила на родители.

На баща, май  Laughing
Какъв е баща й?

# 89
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Тука пишем за Венета, а не за Миролюба...... Peace

# 90
  • Мнения: 689
E да ама стана интересно, та какво за Миролюба и баща и?..

# 91
  • Мнения: 872
Ако Венета е бременна,предлагам да я поканите като почетен член на форума  Wink

# 92
  • Мнения: 3 153
Бас ловя,че са бременни от Коко Динев Whistling
Joy Това ми хареса много Laughing
Предлагам Коко Динев да бъде безапелационно обявен за Осеменител номер 1 на републиката!

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 20:26 от Petинка

# 93
  • Мнения: 6 417
Бащата на Миролюба е известен адвокат. Няма ли кой да метне тук снимката на Венета от списанието?  Thinking

# 94
  • Мнения: 4 447
Мда, определено е от Коко Динев...  Joy Joy Joy Joy

# 95
  • Мнения: 1 792
абе нали Венетчето все се жалва че не прави секс е как е забременяла-по въздушно-капков път ли Thinking

# 96
  • Мнения: 4 447
абе нали Венетчето все се жалва че не прави секс е как е забременяла-по въздушно-капков път ли Thinking

Не, сигурно живее до казармата и от изпаренията.... Whistling

# 97
  • Мнения: 2 013
Венета ми е много симпатична,винаги и гледам предаването,и най-много от всичко ми харесва това че показва   истинската същност на така наречените ни "звезди",това че са елементарни,меркантилни и незнам си още какви-в предишното предаване дори си промених мнението за една известна уж журналистка-Миролюба Бенатова-толкова просто момиче,личи си че някой и е помогнал да се вреди като топ репортер.И не Венета е злобна ,а нашия така наречен елит е псевдо и няма как да не е язвителна,то те отвсякъде издишат...
Е, Миролюба е случила на родители.

Айде стига глупости. Как някой се врежда да стане топ репортер?
Вие чели ли сте Миролюба Бенатова? А книгата с разказа на Кристияна Вълчева прочетохте ли? Знаете ли откога работи като репортер?

# 98
  • Мнения: 1 715
Работи от 18 годишна,демек още след средно и то за в-к 168 часа.Това какво ти говори.

# 99
  • Мнения: 2 013
Работи от 18 годишна,демек още след средно и то за в-к 168 часа.Това какво ти говори.


Аз много добре знам откога и къде работи, ако въпросът беше към мен. Знам и кои са майка й и баща й и че нямат заслуги за кариерата й на журналист. Тези дни прочетох и книгата й - разказът на Кристияна е написан и подреден по много добър начин.

# 100
  • Мнения: 6 417
Да бе да! И колко журналисти у нас, според теб имат достъп до софийския затвор за да направят интервю със сериен убиец като Здравко Петров, например?  Пусни ти една молба и чакай да влезеш Thinking

# 101
  • Мнения: 2 013
Да бе да! И колко журналисти у нас, според теб имат достъп до софийския затвор за да направят интервю със сериен убиец като Здравко Петров, например?  Пусни ти една молба и чакай да влезеш Thinking

Може пък и да успея, ама нямам интерес, тъй да се каже.

Но тук не обсъждаме личните връзки, създадени от Миролюба, ти говореше за баща й.

# 102
  • Мнения: 2 037
Е добре де? Бременна ли е? Че аз сега гледам "Горещо" и освен грозна рокля друго не виждам.

# 103
  • Мнения: 2 013
И аз го гледам. Вижте й лицето - променено, разхубавено... Напълняла е. Тази широчка черна рокля...

# 104
  • София
  • Мнения: 5 605
Мда, понапълняла е в лице, а гледам, че и в цял план не я дават. А в кое списание за бременни се е снимала?

# 105
  • София
  • Мнения: 5 605
Сега я дадоха цялата - май наистина има доста голямо коремче.

# 106
  • Мнения: 6 417
Венета не е бременна Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 4 435

И аз това повтарях,ама вече спрях.Всички се самонавиват,че е бременна. Shocked

# 108
  • София
  • Мнения: 5 605
А защо тогава се снима в списание за бременни?  newsm78 Не споря, че е бременна. 50/50.

# 109
  • Мнения: 4 170
.. ми тя Венетка май бременна.

Това ми заприлича на спора за супер Любо:Той е дебееел,той не е дебел,той е дебеелл.... hahaha

# 110
  • Варна
  • Мнения: 634
А защо тогава се снима в списание за бременни?  newsm78 Не споря, че е бременна. 50/50.


Не знам кой го каза това за корицата на Моята бременност,обаче на последната корица на това списание не е Венета,а Елена Ангелова.

# 111
  • Мнения: 2 013

А Азис си е сложил силиконови цици.

# 112
  • Мнения: 1 218
Еми, или много е папала, и е турнала отгоре едно 5 килца, ебаси бузите е отпрала.
Или е бременна... Ма май ще да е второто.
Поживьом увидим  newsm78

# 113
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
има доста заблудени душици в сп. Моята бременност НЕ е Венета, но пък доста си приличат Simple Smile а ако тя наистина е бременна, то това няма как дълго да се крие  Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 5 605
Е, ако не е Венета на списанието, то тогава друга работа. Значи, както казва Djindjari много ще да е папкала. newsm78

# 115
  • Мнения: 6 417
Какво толкова странно има една анорексичка да качи няколко кила? Divana, ти видя ли я на живо, защото ако е бременна, то никак не й личи.  Crossing Arms

# 116
  • Мнения: 757
.. ми тя Венетка май бременна.

Това ми заприлича на спора за супер Любо:Той е дебееел,той не е дебел,той е дебеелл.... hahaha
Joy Joy май така стана Laughing

# 117
  • Мнения: 9 865
На мен ми изглеждаше просто ужасно подпухнала и с нездраво блед тен (то на фона на Бони сигурно).

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Снощи я гледах и ми хареса. Изглежда в пъти по-добре с тези качени кила. Лицето и има свеж вид

# 119
  • Мнения: 1 426
гримът и е променен, преди приличаше на веяна скумрия, но все още се чудя да не си е слагала "нещо" в бузите и скулите Thinking
така е много по-добре

# 120
  • Мнения: 54
Започвам да се срамувам, че съм жена.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 176
Напълняла и бременна са две различни неща принципно.
Аз не вярвам да е второто.

# 122
  • Мнения: 5 228


Ето ви го списанието. Има само една малка и незначителна подробност - че това не е Венета.  Laughing

# 123
  • Мнения: 861
Мдаа, явно съм се пообъркала Embarassed
Аз казах за списанието и съм се припознала Embarassed

# 124
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Joy толкова работи се изписаха, а то се оказа, че не била Венета  hahaha

# 125
  • Мнения: 2 037
Жената на корицата е много по-красива от Венета. Ако може да се каже, че Венета изобщо е красива.

# 126
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 250
На корицата е онази мис незнамсикоя година- Елена Ангелова, която на всичкото отгоре вече е родила момченце още през декември.

# 127
  • Мнения: 4 435


Ето ви го списанието. Има само една малка и незначителна подробност - че това не е Венета.  Laughing


Ох,браво,най-сетне някой показа,че на корицата е Елена.  Hug

# 128
  • Мнения: 1 111
 Тъкмо щях да пиша, че това не е Венета.
 Да знаете, умишлено е това, умишленоооо. smile3521

# 129
  • София
  • Мнения: 5 605
Е това със сигурност не е Венета, а Елена Ангелова. Явно просто Венета е понапълняла, на мен ми харесва така.

# 130
  • Мнения: 2 978
Значи, просто е подпухнала. Rolling Eyes

# 131
  • Мнения: 3 423
Седем страници. Роди ли вече Венета?

# 132
  • Мнения: 1 058
Явно е напълняла и си е сложила силиконче.

# 133
  • Мнения: 2 978
Седем страници. Роди ли вече Венета?

Оказа се, че не е Венета и не е бременна, а просто е яла повечко.

# 134
  • Мнения: 2 013
Какво толкова странно има една анорексичка да качи няколко кила? Divana, ти видя ли я на живо, защото ако е бременна, то никак не й личи.  Crossing Arms

Ако й проличи скоро - ще черпиш, ако не - аз черпя Peace

# 135
  • Мнения: 1 426
Какво толкова странно има една анорексичка да качи няколко кила? Divana, ти видя ли я на живо, защото ако е бременна, то никак не й личи.  Crossing Arms

Ако й проличи скоро - ще черпиш, ако не - аз черпя Peace

не са само килата, ами и дрехите и са като на монахиня в последните предавания, преди беше по така......

# 136
  • Мнения: 3 423
Може да е в депресия.

# 137
  • Мнения: 6 417
 Joy Венета толкова се притеснява да не й седне някой на стола, че хич не ми се вярва да е бременна  Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 3 423


Ето ви го списанието. Има само една малка и незначителна подробност - че това не е Венета.  Laughing

Това трябва да съм аз, щом не е Венета.

# 139
  • Мнения: 4 435
Елена Ангелова е толкова по-хубавка от Венета,как можахте да я сбъркате? Shocked

# 140
  • Мнения: 982
Елена Ангелова е толкова по-хубавка от Венета,как можахте да я сбъркате? Shocked
Е,приличат си.Голяма работа,че някой ги бърка.Пък кой по-хубав,кой по-грозен е въпрос на вкус.

# 141
  • Мнения: 1 218
Абе мацки,
днес обсъждахме с една дружка въпросът ...
И решихме, че таз скумрия Венета, току тъй тоз чироз не би наедрял така видимо. Требе да има некква причина. И тия постни селски рокли дето ги навлича напоследък ...
И дръжте се сега да не паднете  Joy
Стигнахме до умозаключението, че е получила алергична реакция от поставянето на новите й силиконови цоцки  и се е подула Joy

# 142
  • Мнения: 2 037
 Simple Smile Каква богата фантазия! Дайте да изпратим подписка до "Горещо" да ни бъде разкрита истината! Simple Smile

# 143
  • София
  • Мнения: 5 605
Simple Smile Каква богата фантазия! Дайте да изпратим подписка до "Горещо" да ни бъде разкрита истината! Simple Smile
Съгласна! Peace  Grinning

# 144
  • Мнения: 646
А дали освен на гърдите не е направила и някакво подобрение на лицето? Изглежда някак много различна. Само зле сложеният грим е същият...

# 145
  • Мнения: 4 447
А дали освен на гърдите не е направила и някакво подобрение на лицето? Изглежда някак много различна. Само зле сложеният грим е същият...

Тя си слага ботокс.

# 146
  • Мнения: 646
За ботокса всички знаем. Питах се дали няма и друга поправка  Wink

# 147
  • Мнения: 4 447
За ботокса всички знаем. Питах се дали няма и друга поправка  Wink

Май на носа и на ушите, ама не знам....

# 148
  • Мнения: 646
Знам ли , мисля си че  ако Венета  беше бременна веднага щеше да се похвали, както правеше с брака си  Rolling Eyes

# 149
  • Мнения: 4 447
Знам ли , мисля си че  ако Венета  беше бременна веднага щеше да се похвали, както правеше с брака си  Rolling Eyes

Просто не знае от кого е и за тва си трае... майтапя се, от де да знам...

# 150
  • Мнения: 5 228
За ботокса всички знаем. Питах се дали няма и друга поправка  Wink

Май на носа и на ушите, ама не знам....

На мен носа й ми се вижда променен. На мен ми харесва промяната в нея - по-красива е, по-стилно се облича, ...

# 151
i na men mi se widq ponapulnqla i po- razli4na,ama nali se razwede s ti6o.koi e ba6tata?i kak da se poxwali kato nqma muj nali 6te q razkusat.

# 152
  • Мнения: 1 103
Хмм  newsm78  на не ми се вярва да е бременна.

# 153
  • London, baby
  • Мнения: 800
Няма ли кой да я затвори тази тема??? Close Разбра се, че не е бременна, дори снимков материал се показа...

# 154
  • Мнения: 3 641
Очаквам темата да надмине 1459 страница Crazy

# 155
  • Мнения: 1 426
новият и вид е сигурно от специалната диета http://www.dnes.bg/article.php?id=39598

# 156
  • София
  • Мнения: 352
Определено е напълняла,може наистина да е бременна  newsm78

# 157
  • Мнения: 6 417
Да, ама специалната диета е от миналото лято.

# 158
  • Мнения: 2 013
Да, ама специалната диета е от миналото лято.

И мнозина си я правят, но да я спазваха поне после Joy

# 159
  • Мнения: 2 180
Да, ама и инфото за кръвния тест е старо - правеше се чрез фирмата, в която работех. Не съм  там от година, а долу-горе тогава бяха дали кръв с Тихомир.  Rolling Eyes

# 160
  • Мнения: 1 813
Тази тема усещам,че ще стане като темата с бременноста на Емилия.  Crazy

# 161
  • София
  • Мнения: 5 605
Що бе? Ако не е бременна може да си пишем тук, докато наистина забременее! Joy

# 162
  • Мнения: 872
Очаквам темата да надмине 1459 страница Crazy
И да стане сценарий за латино сериал  Laughing

# 163
Тези неща бързо се научават в тези среди, дори и да си Венета Райкова Wink

# 164
  • Мнения: 2 013
Тези неща бързо се научават в тези среди, дори и да си Венета Райкова Wink

Което какво значи - че е бременна или че не е бременна Joy

Чудя се Татти докога ще издържи тази тема?

# 165
  • Мнения: 5 140

Много добър въпрос.

Не съм чела цялата тема, не разбрах от кого.

# 166
  • Мнения: 1 715
Чудя се Татти докога ще издържи тази тема?
Сигурно докато Венчето "роди".

# 167
  • Мнения: 4 435
Чудя се Татти докога ще издържи тази тема?
Сигурно докато Венчето "роди".

Тогава няма да е лошо и някой да я забремени наистина,че в противен случай темата ще седи поне 1 година още. Sick

# 168
  • Мнения: 1 715
Ами да се надяваме,че Коко Динев я е включил в списъка за спешно осеменяване

# 169
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ами да се надяваме,че Коко Динев я е включил в списъка за спешно осеменяване
hahaha а през това време докато чакаме, може да използваме опцията "информирай модератор"  Wink

# 170
  • Мнения: 1 813
Да не се окаже вместо Коко Динев, Христо Сираков.  Whistling

# 171
  • Мнения: 2 180
Да не се окаже вместо Коко Динев, Христо Сираков.  Whistling
Друго я се роди, я не, ама така се раждат слуховете.  Laughing

# 172
  • Мнения: 2 013


Снимка от утрешното предаване. Венета наистина се е закръглила, а и роклята....

# 173
  • Мнения: 1 813
Пак ли Ивана?  Пак ли фолк-певица?  Tired

# 174
  • варна
  • Мнения: 1 830
Пак ли Ивана?  Пак ли фолк-певица?  Tired
Не, това май не е Ивана newsm78, ама и аз незнам коя е Thinking

# 175
  • Мнения: 6 417
Божана Филипова  Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 1 813

 Shocked  абе аз виждам Ивана на снимката.

# 177
  • Мнения: 6 417
Божана Филипова е  Naughty

# 178
  • Мнения: 2 013
Виждала съм много бременни. Венета има излъчването на бременна жена на тази снимка.

# 179
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526

Коя е тая убавица?


Мдаааа, Венетка не прилича на себе си.  Сега се пита в загадката кой е таткото.

# 180
  • Добрич
  • Мнения: 1 720

Едната от мацките, която чете времето по Нова.  Wink

# 181
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ох, дано да е бременна, че ще си пишем докато наистина забременее! Rolling Eyes

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 3 025
А, няма! Simple Smile
Ако не е бременна 10 страници и стигат.
Ако е бременна , ще има нова тема.
Тази така или инак, даде тооолкова много информация.... че я заключвам

Общи условия

Активация на акаунт