менструален цикъл при кърмачки

  • 3 978
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 753
Не винаги влияе... има много мами, които кърмят пък си им идва редовно...

# 46
  • София
  • Мнения: 408
Влияе със сигурност

# 47
  • Мнения: 2 825
определено влияе


Не винаги влияе... има много мами, които кърмят пък си им идва редовно...

Аз сьм така - кърмя, но си ми идва като по часовник на 28 дни  Tired

# 48
  • Мнения: 363
Моят цикъл дойде на 40ят ден от раждането,а си кърмех-малко ,но от сърце....вси4ко зависи от оррганизма на женатаи е индивидуално

# 49
  • Мнения: 17
И аз кърмя вече 2-ри месец след раждането и нещо взе да ми писва да стоя все под напрежение "кога ли ще ми дойде"  newsm78 , но няма как Rolling Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Цикълът ми дойде, когато синът ми беше на шест месеца и половина. Влияе и още как.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Peace

# 52
  • Мнения: 100
И аз кърмя и нямам цикъл. Но докторката каза, че това не пречело да забременея и сега използвам глоболи (фарматекс) преди с мъжа ми да измачкаме чершафите.

# 53
  • Мнения: 179
Кърмих 1г.и7м.,цикълът ми дойде 4аааак 1г и 5 м.след раждането.

# 54
  • Мнения: 2 617
Цикълът ми се появи към края на 4 месец за моя изненада (все се надявах да се позабави). Много се притесних в началото, че кърмата ми може да намалее или да стане по-малко хранителна. За второто не знам, но все още кърмя. Като количество е по-обилен, продължителността е почти същата, идва ми почти на същите периоди, както преди и не е толкова болезнен.

# 55
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Дойде ми два месеца след  раждането, а кърмих бебо  10 месеца!

# 56
  • Мнения: 961
Със сигурност кърменето влияе на цикъла, но при всяка жена се проявява индивидуално. На някои не им идво, докато кърмят, на други идва, на едни е редовен, на други пропуска понякога, докато в един момент нещата се нормализират.

# 57
  • Мнения: 110
Цикълът ми дойде около 40 дена след раждането, кърмих две години  и три месеца.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 443
Сина ми вече е на 9 месеца и половина, а цикъл няма все още. Захраних след 6-ия месец. Преди да забременея винаги съм имала много редовен цикъл, 28-29 дни Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 1 423
Мисля, че кърмемето влияе на цикъла. Но всичко си е строго индивидуално. Кърмих бебчо 8 месеца и нямах цикъл. Едва когато кърмата ми намаля, тогава се появи и цикъла.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт