Страхотна Диета за Страхотни Тела - 9

  • 15 959
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро, скъпи, страхотни момичета!  Hug Heart Eyes

Събота и неделя бяхме на ски. Там наруших режима, но пък спортувах.  Sunglasses
Вчера даже хапнах...няма да кажа какво, за да не ви изкушавам. Но днес кантара отчете 61 кг !!!!!!!

Явно има резултат и от 3-тата диета . Приближавам се към мечтаните килограмчета и вече не са мираж! Flutter

Kaлa , страхотни роклички мила, като за страхотни тела!   bouquet
Мисля ,че № 4 и № 8 ще ми стоят добре лятото. Wink И браво за минусите!
Scorpi, anna.veli 

Scorpi , сподели какво ти прошепна  кантара днес?   Peace

sky***** , ламята  и на вас успех! С тази диета отбелязвам вече минус 12 кг.


lideto70 , мерси за кафенцето! Hug Напреееед към рокля № 8!   bouquet

b_ivanova , бързо оздравяване и по-често ни посещавай, липсваш ни!  Hug



Успешен, СТРАХОТЕН, слънчев  ден !!! Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 12:54 от StaM

# 16
  • София
  • Мнения: 1 950
Kaлa , StaM  , браво! newsm44 за минусите! Както сме се засилили истината дето ще излезе наяве ще бъде по-добра! Grinning Аз имам много да гоня до целта, но сега съм решила докрай да не се предавам и с вашата подкрепа мисля, че ще се справя  bouquet  bouquet  bouquet
Днес я захващам от първи ден първи етап и ще я спазвам smile3521
За всички новодошли  welcome и споделям моя резултат/засега все още скромен, но надявам се скоро много по-голям/: За две седмици от първия режим свалени 3 кг и по 2 см от талия и ханш.  И то при положение, че не съм била напълно стриктна/отвреме навреме съм си разрешавала по нещо извън режима. Ако бях стриктна сигурно по-добър резултат щях да имам, но и на това съм доволна, а като продължа ще има още!
Успех на всички Страхотни момичета! newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 114
 Здравейте страхотни!

 Бърз отчет - след 14 -тия ден - 2кг. много малко за съжаление. може би имам и свалени см, но не съм се мерила, просто чувствам по дрехите. Ще почина малко, ще се ослушам за някоя друга диетка и по-нататък продължавам. Знам че при мен диети през зимата не се получават, но за къде ли се бях засилила. Просто тялото си пести запасите.

 Успех на всички. Hug

# 18
  • Мнения: 67
  Добър ден, момичета

Пу за мен рокля №4!!   Grinning Grinning

sky*****, ламята, добре дошли при нас!

uva_uva, не се тревожи! И аз за 22 дни свалих само 2,5 кг.
Може просто организмът ти да е такъв. И аз първоначално свалям малко, и после
се "стапям" изведнъж!

Мацки, да ви питам, вие какви витамини пиете?
Аз взимам А,Е и С + разтворими мултивитамини. Обаче напоследък ми се разраняват
ъгълчетата на устните, което си е показател за липса на някакъв витамин.

Лек и успешен ден!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
 Браво , Лиде! Давай сега и малко по-стриктно и ще ти се иска  да полетиш.  Heart Eyes

uva_uva , не се отказвай. Всеки различно се повлиява .Дай шанс на организма ти да свикне с новото хранене.
Аз имах дълъг застой . Нека и момичетата да ти кажат, как ме успокояваха , че изведнъж ще "дръпна" отново. Peace  Така и стана.

Nicolette, аз сега пия Центрум, пиех Липозан . Въобще все си пия нещо. Wink Вит.С взимам допълнително.

Skorpi с тази диета ли смъкваш?това са си сериозни резултати Shocked newsm44

Присъединяваш ли се към нашата страхотна компания? Добре дошла!

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 15:17 от StaM

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Страхотни момичета!
 newsm51
Наминавам насам да се похваля колко съм плодово-млечно-диетична днес. Досега съм само на портокали, грейпфрут и 1 кис.мляко и няколко чайчета и кафета. Само малко ги поомешах плодовете , но това не мисля че е кой знае какъв проблем и двата вида са цитрусови. А за витамините - аз преди пиех Саностол , но сега спрях все пак не е нужно да се прекалява. Идеята за витС не елоша ще вземада си го пийвам сега - той доколкото знам не се предозира. А в предната тема имаше мнения за лененото масло - аз съм си взела ленено семе и като се сетя си взимам по една лъжица за деня.
uva_uva , със сигурност имаш и свалени сантиметри. Peace
 Hug  Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes На всички Страхотни момичета!

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Хелоу, говори Биг Брадър.
Имам нужда да се наместя сред вас, очаквам да ме приемете радушно  Mr. Green

От 3 седмици съм на друг режим ( по Ипократис), но явно това не е моята диета. За три седмици съм свалила 3 кг  Cry Малко са ми  Crossing Arms Стриктна съм до вманиачаване понякога, но това не ми помага.
Затова съм решила да сменя режима, пък каквото сабя покаже  Peace

Ще изчета колкото мога старите теми и ще стартирам в понеделник  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 950
Тарталета , добре дошла!  welcome И успех! newsm10

# 23
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен, страхотни!

Много готина нова тема. Браво Кала! Пусни и няколко снимки на бански да видиш как още повече ще се активизира народа  Laughing
Да се отчета и аз. През уикенда при мен стана потоп. Срам ме е, иде ми да се напляскам  Embarassed. Ходих на една конференция и то не бяха коктейли, вина, вечери и закуски.....опитах първия ден да не си вземам от нищо, но не успях. Хубавото е, че не съм качила. Не съм и свалила, но това е положението.
Сега просто си продължавам по план и се надявам този свински уикенд да не ми се отрази много.
Днес съм само на портокали за да измия от себе си спомена за вакханлията  Mr. Green

От днес съм отново на линия и ще пиша всеки ден, че без вас е много по-трудно  Hug

Лека вечер на всички.

# 24
  • Мнения: 227
Добро утро bowuu
Ей мe и мен, пак. Embarassed
Последната седмица всички в къщи сме болни,малкия по цяла нощ будува и аз с него,в такива моменти много се обезкуражавам и не ми е до диети,не бях в настроение и да пиша. TiredВчера пък с тези детски градини изперках #Cussing out,направо съм бясна и май ще се наложи да им го заведа да ми го гледат детето тия дето са го направили тоя глупав сайт.Поредната подигравка ,направо нямам думи Close
Да ви почерпя едно кафенце за извинение,че ви се оплаквам рано-рано.  bouquet

Кала страхотна тема  bouquet Heart Eyes,аз ще взема черната рокля ,номер 9 Laughing
Видях че сте писали за темата за Дева към ,която пуснах линк,да кажа ,че аз също съм се мазала дълго с крем Дева и нямам спукани капиляри,но от както видях темата вече не смея.Възможно е и да не е проблема в крема,знам ли.
Прекрасен ден на всички желая. Heart Eyes

# 25
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Здравейте. И аз реших да се включа във вашите редици. Аз също бях с режима на Ипократис, но нещата там нещо зациклиха.
Тарталета, с теб май се засекохме при режимите на Ипо, но ти поне свали малко, а аз нищо.
Планът ми е следният: 1во диетувам цялата Страхотна диета, а след тва разнообразявам с режим на Ипо и така до заветните 50кг. Дано се пораздвижи пустият му метаболизъм.
За протокола- стартирам от 59кг.

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 156
Добро утро и от мен,
вчера малко се ......
на вечеря бяхме на гости и имаше топла питка домашна и май хапнах, колкото не съм яла хляб от 3 месеца......
Но това е за засилване на метаболизма!
Ще съм по-редовна.
Днес по план - 8 - 1/2 активия
10 - 1 ябълка
12 пиле на грил със зелева салата
16 - 1 ябълка
19,30 - пиле със салата зеле!
Ще напиша как е минал деня, дали по плана!
А и от 2 седмици ходя на фолклорни танци, много съм доволна, раздвижване, малко лично време, далеч от домакински задължения и грижи по детето!
До скоро! Hug Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Страхотни, здравейте! Heart Eyes

Тарталета, TedyV , добре сте дошли в нашите редици! Hug welcome

Днес ми е предпоследен ден от 3-тата диета. Много съм доволна.  Flutter Еххх, още  2 кг минус и ще се разпиша при 5-ците. Laughing

caffeine и аз съм имала такива дни.Наистина важното е ,че не си качила! Peace

margooo, съжалявам за неволите и болестта на детето. А това с детските градини тази година е ...просто нямам думи! Close  Съчувствам ти! Пожелавам ти успешно да го запишеш в детска градина!
Мерси за кафенцето!  bouquet

b_ivanova  , Лиде  Hug

На всички успешен ден! Heart Eyes

# 28
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
StaM благодаря.
Момичета, правите ли издънки по време на диетата или сте стриктни? Този път трябва да си наложа волята и да не правя потоп.

# 29
  • Мнения: 1 130
Здравейте страОтните  Heart Eyes!
Вчера писах, писах ама се появи работа и докато се завърна към писанията си и ми излезе надпис - сесията изтекла  #Cussing out Много бях бясна - после не успях да се включа щтото щерката болна и вчера сме се борили с болести  Tired
При мен "на западния фронт - нищо ново"  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Язък ми за надеждите от МЦ-то - закотвила съм се на 66.6 и нема мърдане  Shocked Продължавам обаче де ще ходя - тез роклички в началото няма и това лято през крив макарон да ги гледам  Crossing Arms
StaM дано и аз като теб да дръпна изведнъж след застоя, че нещо "неам нерви" вече  ooooh!
monnnn де да беше само с таз диета - то си е цяла одисея ... въпросът е че съм ги смъкнала ама за цяла година време  ooooh! ooooh! ooooh! какво да се прави - организъм .... не се дава лесно  Mr. Green Моята щерка все ме праща у Сървайвър да ходя, че съм щяла да оцелея и без апване, че и килцата си съм щяла да запазя  Joy Joy Joy
Смятам пак да си включвам луната та барем видя скоро резултат  Tired
margooo благодарско за кайвенцето - даже и го повторих  Whistling
TedyV познай от три пъти дали не правим издънки  Sunglasses Blush Blush Blush

До скоро!

Общи условия

Активация на акаунт