ВМ НВХ Дънката ми са вей,шкюмбето ми слабей -30част

  • 19 831
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Запис Embarassed
Малкото болно, фана го болестта на Пинкито, изкара ни акъл в събота, фърчахме по болници, че беше с 40 градуса температура. От цялото тичане и от притеснение съм с едно кило надолу. 

# 16
  • Мнения: 1 279
Мерцедесче  Hug да се оправя по-бързо детенцето!

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ха здравейте. На мен ми стана лошо вчера, кръвното ми беше 60/40 щях да се гътна за малко.
Изядох един цял шоколад и един креме карамел и малко се поосвестих  Joy.
Днес се чувствам като балон, подуване някакво страшно и гадно. Пак съм си режимна, но много вода май задържам нещо  newsm78. Менюто в днешния ден:
Закуска  - кюфте с лук, че ме мързя да кълцам салата  Embarassed
Обяд - яйце + сирене + масло
16ч. - задушен брокол със масло и сметана
Вечеря - за сега мисля да няма, но ще го реша по късно  Crossing Arms
Кажете нещо за обезводняване, ко правите като сте така?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ох, нямат край мъките.. Crazy
Донесоха мебели таз вечар. Уж щяха да я сглобят. В туй време разфърлях всеки кът из хралупата, всичко е в адска суматоха и майсторите казаха, че утре ще сглобяват. Ох, сердцето ми! ooooh!
Някаквин ненужни цветя сега имам. Ще трябва да ги захвърля в етажната собственост, че да умрат там от естествена смърт. Не мой да го фърля по друг начин. Тю!
Днес набърках 5 дебееели, маазни, разкошно жълти палачинки. Ям ги, увити в краставици и пилешко филе. Нямаше обаче шопска салата, гладен ше умирга, стомахя го препирга, иска червен плод, мрази той компот!
Провал, провал на графика, скубя коси, но гладът не мълчи. Тиган да имаш на туй време, яйце пържи и дан ти дреме!
Бай!
Честити слабини, тъй да се каже! Laughing

# 19
  • Мнения: 1 488
Ето ме и мен в новата темичка  Party аз съм за купона,ако може в петък.Другите да кажат.Режимна съм и не до там,ама кантара си седи не мърда,ни надолу ни нагоре.
Небесна,щом мебелите дойдат,вижда му се края  Hug
Ади цунки гунки,че много ми се спи  bouquet

# 20
  • Мнения: 135
Ей, честита нова Тема на заслабващото обкръжение Hug
Вижти ме в колко часа ставам и ми кажете, че не съм луда #Crazy
Ха здравейте. На мен ми стана лошо вчера, кръвното ми беше 60/40 щях да се гътна за малко.
Изядох един цял шоколад и един креме карамел и малко се поосвестих  Joy.
Днес се чувствам като балон, подуване някакво страшно и гадно. Пак съм си режимна, но много вода май задържам нещо  newsm78.
Кажете нещо за обезводняване, ко правите като сте така?
Кифле, 'ко да ти кажа?! Ти си се скопосала с тоя шоколад, той те е издул с водата и сега чакаме...Пийш повечко вода, не ядеш сол, салам и ядки и ще се изпикаеш.
Ти как разбра впрочем, че ти е толкоз кръвнишкото? Мери ли го? Щото ако ти се е виел света, най-веротно си била обезводнена или обеззахарена, демек паднала ти е захарта. Но това е напълно нормално, което не значи, че за лекарство трябва да изядеш един шекелад Sick Можеше да издеш един картоф, по-добре щеше да си от него.
Сега чакаш, пиеш вода и пикаеш...може зелен чай да пийнеш, той обезводнява!

# 21
  • Мнения: 1 280
Ето ме и менееееееееееее....Детито утре е на у4илище,и аз бях на работа днес...още не мога да се отпусна от стреса,недоспиването и нервите дето издрусах последните то4но 16 дни!!!! На никой не пожелавам такъв тежък период..Започвам да се успокоявам по малко..ох,имам нужда от релакссссс....режим,спорт и никакви гадни мисли и нерви!!! Дано да мога скоро да ви се похваля с резултати и по-ведро да го давам,за сега   Hug от мен!!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро ютро bowuu-вчера открих къдей Полското Посолство-то друго дирих,ама туй найдих  Laughing Днес продължава да търси

Сига за кръвното да кажа-то всъщност Уини е загатнал-паднало кръвно или паднала захар-вчера се прибирах пешком от работа и там нейде до Чаталджа получих сърцебиени,треперене на крайници и ми стана много топли.
Фърлиф шал, махнах ръкавица, откопчах са, ходя и са вея, а едвам управлявах краците...хубу че беше тъмно и никой не ме видя
Та-на туй му викам паднала захар, щото кат се върнах с 300зора и си премерих кръвта си ми беше в моята си норма 105/75, начи ней туй,а е онуй

Да-със сладко се оправя или с пиене на сладък сок

Загатка е за мен що ми пада захарта,при все че поддържам въглехидрат в умерената зона-12-15%,но може би от миналата седмица,когато беше по 6-8% сега се чувстват промените

 PeaceИзвод-слидети са и кат са чувствути зле вземайти мерки-препечен хляб,ориз,картоф, сок,компот

Нали знайти,че и от една глътка и от две блокчета шоко ще се оправите веднага,няма нужда от големи количества

# 23
  • Мнения: 1 488
Дубрутру момичета  Hug
Кръвно мръвно,нищо не разбирам!
Пожелавам на всичко хубав ден.Заявавявам,че този месец трябва да свали твърди 2 кила.тън мън няма.и без това февруари е дъъъъъъълъг месец.
Ше има ли мазна среща?Мълчите нищо не казвате  Mr. Green
Тони извода е,че всеки ден трябва да се прибираш пеш от работа!Особенно сега като почна да се удължава денят. Wink Ади чаву от мени   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И мене ми се случвант таквизе симптоми, особено с тоз Дюкан. Пустия!
Кръвното меря, прилично е, мож наситина да паднал захар. Трябва има таен запас от някой шекерена продукта или пък оризова пък. По-полезно.
Хади, мастора работи, ще ходя наблюдавам дан промени проекцията и да ма ядоса, че не знам как да си лекувам високо кръвно. Хъ.

# 25
  • Мнения: 135
Дами - малини, сладострасти любими, всикчи имате хипогликемия!
Моя съвет е да си турите в менюто някаков изтОчник на бавни въглехидрати, без да превишавате допустимата доза от 20% от общия преим на калории. Но НЕ картофи, НЕ ориз, НЕ хляб, а трици, овес или нещо пълнозърнено.
Яденето на сладки работи, хляб и ориз, също води до люлеене на инсулина bowuu
Корасон, мани го тоя Дюкан - по-голяма глупост няма от него!

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 09:11 от Winniе

# 26
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Щък , Тони не може в петък . Ти само в петъците ли можеш ? давайте други дни - на кой кога му е удобно . Може и другата седмица
Кифле , аз подуването го оправям ... с вода . За световъртеж вечер по режим ям натурален шоколад - 1 парченце  Mr. Green
Вика ме началството  Sad

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 09:24 от рак пустинник

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ше има ли мазна среща?Мълчите нищо не казвате   Mr. Green
Другата седмица също ще пътувам от петък до понеделник-ще фащам гората, горе на балкана, у нас да си почина и взема месото от буркана
Тъй че ако срещите са петъчни-нямам са,срещайти са без мен
Пък После ще се срещати с мен

# 28
  • Мнения: 5 873
Хайде и тук да се разпиша. Grinning

Черпя всички бамбини малини по случай РД на голямата ми дъщеря Марти,която днес става на 11 години.  Heart Eyes
Почерпете се,тез са без калории... Laughing


# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ванчо,честито ти порастнало дете-много здравности да има и от здраве да се пука Hug  bouquet

Вижти ко-ако не ви е удобно през седмицата,срещнете се петъчно-няма са проваля сбирката,зарад мойте путешествия и неприсъствия.
Хайди лек ден

Росчо, няма се даваш-нали си казвал,че шефа е добър пипъл,разум му налей Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт