Uriage

  • 42 783
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 691
ууууууууу измъчила съм си детето с тая вода

# 46
  • Мнения: 9 095

Тед, дано се оправиш  bouquet по-скоро. Аз Hyseac ползвах като успокояваща грижа след пилинг процедури, не знаех Thinking, че става и за акне. Надявам се да останеш доволна Peace

ами 10 седмици на лекарства...не вярвам да е скоро, а за козметиката наистина търся успокояване, защото вече циреите са ужасни и преди всичко болят Cry за първи път я чух тази козметика и се изумих че има цяла тема във форума за нея hahaha

# 47
  • Мнения: 1 071
По препоръка на дерматоложката ми, която е с перфекта кожа започнах да използвам eто този крем: http://www.labo-uriage.com/index.php?option=com_content&task … =50&Itemid=31
Харесва ми, че не съдържа парабени. А за ефекта му ще видим. Едва в началото съм :=)

# 48
  • Мнения: 5
Не съм доволна от козметиката им - лятото ползвах и все още ползвам (не обичам да хвърлям козметика) слънцезащитния с фактор 30 от серията Hyseac - тежък ми е, особено в горещините (сега е по-добре), лепне ми на лицето, прави кир ефект. Мирише иначе приятно. Но като цяло не бих го купила пак. Ползвах също и измиващия гел от същата серия - харесва ми, но не е нищо особено. С нормална към смесена кожа съм и ми е добре, не изсушава, но определено не става за мазна кожа.
Като цяло мисля - за малко повече пари могат да се купят по-добри неща за моята кожа. Индивидуално е.

Общи условия

Активация на акаунт