Гастрален пръстен за отслабване

  • 135 228
  • 547
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 385
да наистина цената е доста по ниска но за тази клиника ми каза позната на моя приателка така тя преди 1 година си е сложила пръстена .аз се познавам с това моми4е задо4но нотя каза 4е била доста доволна и ми препора4а клиниката(4рез моята приятелка).та зна4и преди една година тя си е направила операцията за 3000лв. не евро ЛВ. сега както споменах  е 1200евро+1000лв(операция,престой)+120лв.изследвания

Понякога ефтиното излиза по-скъпо!Така че разпитай подробно дали става въпрос за същия пръстен, дали дават сертификат и някаква гаранция.

# 76
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
мммммда ще го направя на всяка цена ще го направя Milenski76.заникаде не съм се разбарзала аз досега съм чакала   Rolling Eyes

Понякога ефтиното излиза по-скъпо!Така че разпитай подробно дали става въпрос за същия пръстен, дали дават сертификат и някаква гаранция.

# 77
  • Мнения: 1 263
Цитат на: Бадемче
... Може би, защото очаквах интересна информация за близките на mummy, а тя нищо не пише и започвам да си мисля, че сигурно е измислица, инак за три дни все щеше да намери 10 мин. време.
Бадемче, продължавай да се самонавиваш, че само твоята истина е вярна и ще видиш докъде ще стигнеш.
А кое е измислица и кое не остави по-добре времето да покаже.
Успех!

# 78
  • Мнения: 2 492
Цитат на: Бадемче
... Може би, защото очаквах интересна информация за близките на mummy, а тя нищо не пише и започвам да си мисля, че сигурно е измислица, инак за три дни все щеше да намери 10 мин. време.
Бадемче, продължавай да се самонавиваш, че само твоята истина е вярна и ще видиш докъде ще стигнеш.
А кое е измислица и кое не остави по-добре времето да покаже.
Успех!

Добре де , ето хората те питат какви са негативите на тази операция .
Имаш време да драсваш по два реда с мрачни прогнози , нямаш време да напишеш какво имаш предвид .
Как искаш някой да те вземе насериозно ... а ти въобще наистина ли имаш такива познати или просто ти е скучно и реши да влезеш да раздадеш правосъдие ? Thinking

# 79
  • Мнения: 64
Deni_kali, значи направих си труда и се обадих в клиника Доверие на д-р Цветков и разбрах следното: действително става дума за стомашен пръстен, той ми каза че цената е 1400 евро, което малко ме изненада, защото ти пишеш 1200 евро, дали не е вдигнал междувременно цената имайки пред вид интереса не знам но тази разлика не е голяма така че това не е от значение. Всъщност разликата в цената идва от това че както пише Yogurina, нашите пръстени поставени във ВМИ са шведски, а този е американски. Не се наемам да кажа дали едните са по-добри от другите, решението ще си вземеш ти. Към моят пръстен имаше приложени две книжки, в едната беше подробно обяснено в какво се състои операцията, а в другата е описано, как трябва да се храниш оше от първия ден след поставянето на пръстена, рецепти на неща, които могат да се ядат, захранване след четиринадесетият ден и др. подробности, които са ми много полезни. Значи, важно е в началото да се яде течна, пюрирана и пасирана храна, разбира се в един момент това минава, но в първите 14 дни е важно това да се спазва. Моят пръстен също има документ, който ми дадоха във фирмата, който е и гаранция за качество. Поначало, аз го купих от самата фирма, както ме инструктираха в болницата. Повтарям, даже потретвам това, което постигнах с поставянето на пръстена, е драстично намаляване на количеството поета храна, без да чувствам никакъв глад. Това положение може да се запази цял живот, което гарантира невъзможност за йо-йо ефекта и най-важното, ако в един момент реша да се върна в изходна позиция, могат да ми махнат пръстена.

# 80
  • Мнения: 2 068
Бадемче успех с пръстена  Laughing
и ще чакам да се похвалиш с някое друго свалено килце  Wink

# 81
  • Мнения: 64
Deni_kali, междувременно направих допълнителни проучвания за болница Доверие. Това, което разбрах не е много хубаво, но не искам да ти влияя. Препоръчвам ти да направиш свое проучване за болницата и реномето й и тогава решавай. Единственото, което ще кажа е, че ако не дай боже се получат усложнения по време на операцията е добре да си в голяма здравно заведение с големи възмажности. Ако във ВМА немогат да овладеят усложнението, то никъде другади в България не биха могли.

# 82
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
благодаря ти много бадемче,сега проблемът става друг паричките.понеже съм говорила с моя съпруг за едни парички и сега като му кажа още 3000 отгоре ще му пречернее. Laughing

# 83
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
бадемче ти какво каза изследванията влизат ли в цената или само пръстена и операцията newsm78
и другото което щях да те питам е какво разбра за доверие кажи ми
Deni_kali, междувременно направих допълнителни проучвания за болница Доверие. Това, което разбрах не е много хубаво, но не искам да ти влияя. Препоръчвам ти да направиш свое проучване за болницата и реномето й и тогава решавай. Единственото, което ще кажа е, че ако не дай боже се получат усложнения по време на операцията е добре да си в голяма здравно заведение с големи възмажности. Ако във ВМА немогат да овладеят усложнението, то никъде другади в България не биха могли.

# 84
  • Мнения: 1 263
Цитат на: nepukistka
Добре де , ето хората те питат какви са негативите на тази операция .
Имаш време да драсваш по два реда с мрачни прогнози , нямаш време да напишеш какво имаш предвид .
nepukistka, ако си направиш труда да прочетеш и другите ми постове в темата ще разбереш и какви са негативите според мен, написала съм ги много ясно и точно.
Не раздавам правосъдие, както и не желая да се дават определения кое е измислено и кое не, защото това важи в еднаква степен и за двете страни в дискусията, а аз публично не съм правила такива заключения за другата страна.

# 85
  • Мнения: 64
Deni_kali, не бих искала да пиша във форума за нещата, които разбрах за болницата. Ако искаш, изпрати ми на e-mail, твои кординати и ще ти пиша лично. Цената от 6500 лв. се плаща във фирмата в която ще те изпратят да си купиш пръстена. Цената, която се плаща в болницата е само 4,40 лв. на ден в зависимост от това колко дена ще останеш. Друго не се плаща, но аз ти препоръчвам да отидеш на един предварителен разговор с доц. Василев, който разговор с нищо не те обвързва. Просто събираш информация. Решението го вземаш после в къщи с близките си и тогава се обаждаш отново на доцента.

# 86
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
бадемче имейла ми е в профила ми. пиши ми когато решиш и понеже твоя мейл е скрит аз ще ти отговоря като ми пристигне писмото от теб.благодарая за заинтересованоста от твоя страна.Simple Smile

# 87
  • Мнения: 64
Deni_kali, изпратих ти лична поща, ако не си я получила, пиши.

# 88
  • Мнения: 229
Здравейте момичета!
Дълго време нямах Интернет и не можех да ви чета, но с огромен интерес сега прочетох всичко, което сте изписали по темата. Аз съм онази жена с "пръстена в главата" и ще ви споделя, че задържането му там е изключително трудно, особено когато огладнея "зверски". Направо си нямате на представа как ми пада пердето и тъпча ли тъпча. Та затова с такъв интерес следя тази тема, защото кой знае един ден .....
Бадемче, как се чувстваш след затягането на пръстена? Как например ще минат празниците /великденските/, когато почти не можеш да ядеш? Аз съм голяма лакомница и част от проблема ми е че свързвам такива празници основно с хапване и пийване и богати трапези. И като казваш махане на пръстена, дали става пак по същия начин като поставянето - с пълна упойка, с няколко дупки на стомаха?
А относно лечебното заведение в което се извършва тази операция и аз един ден бих избрала голяма болница с повече възможности и утвърдени специалисти, а не частна клиника. Просто защото няма да имам чувството, че ме гледат като "банкнота", а не като пациент.
Лека и приятна вечер!   bouquet

# 89
  • Мнения: 64
Здрасти Галя! чудих се къде си изчезнала, а то каква била работата! Чувствам се прекрасно, просто никакви спомени за операцията, всъщност спомените за нея приключиха още първата седмица. След две седмици и два дена след затягането се чувствам още по-малко гладна от преди. Нахранвам се с такива малки количества, че просто се учудвам сама на себе си. До миналия понеделник бях отслабнала два кг., т. е. по килограм на седмица, което е и моята цел. Вече бях казала, че искам да слабея бавно, защото се страхувам, че кожата ми няма да го понесе и ще увисне, защото не съм първа младост, а и кг. ми за сваляне са много. В момента се мажа с крем за стягане, защото след финансовия удар с пръстена, пари за пластика няма. От понеделник тръгвам на аквааеробика и акваспининг в групата на Мария Щпицер за която прочетох в този форум в спортния център на частната болница Св. София. Днес бях там да разуча, хареса ми и си купих карта за 11 пъти на цена 60 лв. По отношение на храната, вече ям всичко, а не само супи и бульони, както беше в началото. Разбира се без сладкиши, хляб, газирано и алкохол. Тези ограничения не ми тежат, защото с изключение на сладкото, никога не съм била пристрастена към тях. А колкото за сладкото - през тези две седмици ми се случи два-три пъти да отхапвам по една малка хапка от диабетичните бисквити на мъжа ми, дъвча я дълго и гледам да я задържа дълго в устата. След това пия по-голямо количество вода, хем да разредя сладкото, хем да си запълна стомаха и да не чувствам нужда. Помага! Колкото за Великден, всичко което се поднася на трапезата може да се яде, от козунака съвсем символично, а от другото и до искаш не можеш да ядеш в големи количества. Онзи ден ядох едно варено яйце, още на половината ми стана толкова тежко, че щях да повърна. За махането на пръстена - не съм питала как точно става, но предполагам че е по същия начин, още повече че аз си видях операцията, дадоха ми я записана на диск, изглеждам много интересно от вътре, действително трябва да се вкарат вътре инструменти с които се работи, което няма как да стане без упойка. И като последно: само като сетя колко пари съм дала за този пръстен всякакъв апетит ми се изпарява!

Общи условия

Активация на акаунт