Кърмене и татуиране, хоп-готово!

  • 2 255
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 547

мнооого секси, мноооого   superuu

ама не се виждат излишните 16 кг  Mr. Green

пък ако вземеш да ги смъкнеш, татуто ще стане по-малко  Joy

така си е съвсем гуд, да!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 818

Възхитително!  Heart Eyes
И аз мечтая за тату, но любимия не харесвам татуирана жена и не ми се иска да му развалям удоволствието. Поне засега. Flutter Със сигурност ще получа нужда да си разнообразя кожата някоъ ден.

# 32
  • Мнения: 6 155

Честитооо!

Последна редакция: пн, 23 май 2005, 15:04 от Biby

# 33
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Не зная ,за татуироvката ,но дупето е супер Mr. Green.
Mьжьт ти е кьсметлия.

Последна редакция: нд, 22 май 2005, 18:01 от Val

# 34
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Със сигурност ще се радва мъжът ти.Поне аз ако бях мъж щях да се радвам Mr. Green

П.П.Не съм в лявата лента Laughing

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
пък ако вземеш да ги смъкнеш, татуто ще стане по-малко  Joy
И аз така си мислех, ето едно чудесно извинение да си хапвам порядъчно  Mr. Green

Със сигурност ще се радва мъжът ти.Поне аз ако бях мъж щях да се радвам Mr. Green

П.П.Не съм в лявата лента Laughing
Мъжа ми много се зарадва на този послепис Laughing
Точно започна да чете и да се чуди, защо ми правят толкова комплименти тези жени Rolling Eyes да няма нещо Laughing

# 36
# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Благодаря ти, госте, както във всяка тема и тук е добре да се чуе и друга страна newsm08

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Честито Джейд, татуировката е много яка! обаче знаеш ли...има една приказка, която важи с пълна сила и за татуировките- без една може, но с една не   Wink

Момичета, болката е пряко свързано с дебелината на кожата и местото, където ще се прави. Моята е на дясната плешка и дори ми беше приятно до като я правеха. Най- боли на врата, на глезена и на пръстите. Най- малко на гърба и дупето. Стотици хора са били татуирани пред мен и до сега не съм видяла някой да реве или да вика.
Колкото до заразяването- риска е абсолютно същия да се разболееш както и от посещение в болницата. Иглите са за еднократна употреба, запечатани, стерилни (просто трябва да погледнете от къде ще я извадят). През толкова години съм виждала само една възпалена татуировка- на един скинар със съмнителна хигиена (през първите 10 дена, превръзката трябва да се сменя ежедневно и татуираното място се маже с гентамицин, плюс това и не трябва да се мокри). А! и един месец никакво печене на плажа!  Grinning

# 39
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Мнооого сладка е станала Grinning Да кажа и аз,че килцата не знам къде са ти,но не личи хич да са на дупето - така че се присъединявам и за към отбора мацки,дето ти се радваме за потрес на мъжа ти Laughing

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Grinning Да кажа и аз,че килцата не знам къде са ти,но не личи хич да са на дупето
Да живее оптическата измама, фотографията и нейните трикове  Mr. Green

# 41
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
С т р а х о т н а  е ! ! !  Ч е с т и т о ! ! !  [/glow]
Чак и на мен ми се прииска, но ме е бъз  Crazy[/size]

Общи условия

Активация на акаунт