Всичко, което ви интересува за косата.

  • 42 937
  • 817
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 4 733
 Нямам много време да ровя из темата, та се извинявам ако вече е споменато. Искам да похваля новата пяна на Нивеа, онази с блясъка. Косата ми стои супер жива, не се втвърдява иси прокарвам пръсти през нея. Същевременно обаче и формата и обем си има Flutter

# 811
  • Мнения: 380
привет и от мен.
аз по цял ден съм си в къщи и постоянно ми е вързана косата,просто небрежно прибрана отгоре на кок.няма специална причина,просто немога да я търпя да ми се мятка пред лицето,а не е толкова дълга-до раменете ми е.Та...има ли някакви ползи или вреди за косата когато е по този начин?незнам за омазняването,но поемането на миризми не е ли повече когато е пусната косата...неща от този род ме интересуват.благодаря предварително!

# 812
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Ето че и аз се престраших дапопитам: Може ли от тъмно кестенява да си боядисам косата светло кестенява? Тъй като ми е побеляла доста а с тъмните бои след едно измиване и косата пак белее. И ако може коя марка боя би ми помогнала? Предварително благодаря!

# 813
  • Варна
  • Мнения: 3 415
sisi86, чувала съм, че при коси, които се носят постоянно вързани е възможна появата на косопад точно по тази причина...аз те разбирам за какво говориш и аз ходя вързана, но само докато съм вкъщи...разнообразявай малко...пускай я, прибирай я...не я опъвай постоянно... Peace

# 814
  • София
  • Мнения: 202
Нямам много време да ровя из темата, та се извинявам ако вече е споменато. Искам да похваля новата пяна на Нивеа, онази с блясъка. Косата ми стои супер жива, не се втвърдява иси прокарвам пръсти през нея. Същевременно обаче и формата и обем си има Flutter

Кажи точно коя  пяна ползваш,заинтригуваме  4470

# 815
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Искам да попитам за какви коси се използва преса за изправяне с широки плочи и за какви с тесни? Аз си мисля, че с широките плочи е за по-дълга коса, но се надявам тук да намеря по-компетентен отговор  Wink
Още не съм се спряла на марка, но като ме насочите кои да гледам (с тесни/широки плочи) ще ми е по лесно Simple Smile

Няма ли кой да каже  Confused

# 816
Joo,здравейте.Косата ми е тънка,с нормален към мазен скалп и суха по дължината,не е боядисвана до сега.В момента е светла(изсветляла от слънцето),искам да я боядисам много тъмно кафява/кестенява.Коя боя да избера?Трябва ми възможно най-щадящата...А какво мога да добавя към нея(бадемово масло,зехтин...подходящи ли са?А някакъв купешки продукт за "омекотяване" действието на боята върху косата и скалпа?)?Предполагам,че ми предложите някоя професионална.Бихте ли ми казал адреса на магазина,където мога да я намеря и цената и?
Искам да ви питам и какво смятате за продуктите на Клоран?
Също така как да направя косата си по-жилава и жива?Че като използвам омекотяващи продукти прилича на перушина...
Благодаря.

# 817
  • Мнения: 4
ей момичета, ще ви помоля за съветче... един - два дни след като си измия косата, настъпва ужас - в корените косата ми се омазнява страшно много и се появява пърхут, а в крайщата ми е суха и цъфти. Не съм я боядисвала. Не искам да променям цвета, просто искам да се отърва от омазняването и пърхута. Ползвала съм какви ли не шампоани, витамини, маски....Какво да правя? И още нещо - след като си измия косата и я изсуша заприличва на перушина. С какво мога да променя това? Някаква маска, специални препарати...? Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт