И какво?Говорят че няма да има проблеми с онлайн кандидатстването в градини и яс

  • 6 194
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 627
Сега като се замислих,че те майките които са без компютър и подават директно в градините сигурно вече са забравили,че кандидастват. Дали да не яхваме метлите заедно с бебета и да тръгваме да обикаляме ясли и градини и да подаваме документи на ръка  newsm78

# 31
  • Мнения: 11
Това вече наистина е абсурдно! Представям си как се чувстват хората, които пък са отишили на място в детското заведение, за да им въведат данните - хем висиш на място, хем не можеш да подадеш документи... А ако до края на деня нещата не се оправят, утре ще е същото. И критериите за класиране се обезмислят. Кога ли нещо ще ни е като хората? Иначе приветствах идеята, за да се избегне това безобразно чакане, но явно няма да е този път...  

# 32
  • Мнения: 252
Еииииииии няма управия тази държава. Никога нищо не е както трябва. Поредното недомислие.

# 33
# 34
  • Мнения: 5 401
Искрено ви съчувствам, майчета!   bouquet Моят дребен е още малък за градина и не се състезавах с вас, но от няколко дена и мен ме тресе една нерва заради вашите неволи!  ooooh! Не доумявам що за експеримент си направиха онези любезни хора с майките и децата, с бъдещето на България!  #Cussing out  #2gunfire

# 35
  • Мнения: 641
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1156599

От фирмата, разработила сайта, твърдят, че тази сутрин ще задействат мощни сървъри, които гарантират безпроблемни хиляди едновременни регистрации. Системата обаче се срина заради огромния наплив, тъй като около 10 000 души се опитват едновременно да влязат в сайта. За първите 15 минути след 9 часа обаче успешно са били регистрирани само 24 деца. Остава в сила и възможността записването да става на място в желаната детска градина. /БГНЕС

# 36
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
az nqkolko puti stigam do registraciq i me izhvarlq. ko6mar e! #Cussing out snaxa mi sega trugna za detskata da se zapisva ot tam a az 6te seda na PC-to. uspex na vsi4ki!

# 37
  • Мнения: 208
София. 70% от опитите да се влезе в страницата за записване в столичните детски градини, са хакерски атаки. Това съобщи пред репортер на Агенция “Фокус” Владимир Алексиев от фирма “Сирма груп”, която поддържа електронната система. Той обясни, че вече има изолирани 200 IP адреса, от които не може да се влиза в системата, тъй като са заподозрени като недоброжелателни. Към 9.26 часа има 1000 регистрации на сайта,а 300 деца са успешно записани в детска градина. Алексиев обясни, че системата е тествана и има капацитет за 5000 записвания за 7 минути.
Той заяви, че не може да коментира дали атаките е възможно да идват от техни конкуренти, които са били отстранени по време на конкурса. “Фактът обаче, че от определени адреси има атака за множество влизания в рамките на секунди, говори за недоброжелателност”, посочи още Алексиев.
Мартина БОЗУКОВА

# 38
  • Мнения: 481
ужас...незнам вече какво да правя Rolling Eyes.Аз се чудя,как някои успяват да влязат все пак в страницата,защото на мен все ми дава грешка...

# 39
  • Мнения: 15 538
ние решихме да отидеме на място - ще подадеме молбите там, пък следобяд пак ще пробваме да пуснеме и в нета за другите градини, които са ни далече.
успех момичета  Peace

# 40
  • Мнения: 97
Аз успях да се регистрирам,обаче като кандидатствах за градина директно ме изхвърли.... smile3514 smile3511 newsm61 newsm45

# 41
  • София
  • Мнения: 4 294
Сега като се замислих,че те майките които са без компютър и подават директно в градините сигурно вече са забравили,че кандидастват. Дали да не яхваме метлите заедно с бебета и да тръгваме да обикаляме ясли и градини и да подаваме документи на ръка  newsm78

не става
звънях до детската, там има родители които нямат компютър,
стоят пред директорската стая и чакат да проработи сайта,
дали ще чакам у дома или в градината с още куп родителит е все едно
изризно питах записване на ръка по стария начин не става

# 42
  • София
  • Мнения: 4 294
Сега като се замислих,че те майките които са без компютър и подават директно в градините сигурно вече са забравили,че кандидастват. Дали да не яхваме метлите заедно с бебета и да тръгваме да обикаляме ясли и градини и да подаваме документи на ръка  newsm78

не става
звънях до детската, там има родители които нямат компютър,
стоят пред директорската стая и чакат да проработи сайта,
дали ще чакам у дома или в градината с още куп родителит е все едно
изризно питах записване на ръка по стария начин не става

# 43
  • Мнения: 475
Ако имате познати,които работят в компютърна фирма (поддържат софтуер и т.н.) им се обадете да пробват те.Аз така направих и един приятел е успял да ме регистрира.Иначе от вкъщи нищо не става!От 9 часа вися на двата компютъра и нищо!Желая ви успех!  bouquet

# 44
  • Мнения: 208
По новините в 10,30ч. на Телевизия Европа, съобщиха, че има голяма вероятност да бъдат анулирани досегашните регистрирани и да се насрочи нова дата за регистрация.Дано да се окаже истина.

Общи условия

Активация на акаунт