Обривало ли се е вашето дете от пеленките на Памперс?

  • 4 030
  • 85
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте,мами!Имам един проблем!Вече около седмица Анна е с обрив от пеленките на Памперс.До 10-я месец сме ги ползвали без проблеми.После ги смених с други,но се наложи миналата седмица пак да взема памперс.Ползвеаме 4+.За първи път бяха някакви ароматизирани.На втория ден се обрина,след което и купих други,но обрива още стои.Не я боли или щипе,но е доста неприятно.Не знам с какво да я мажа.Моля ви,помагайте,ако знаете нещо.Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте,мами!Имам един проблем!Вече около седмица Анна е с обрив от пеленките на Памперс.До 10-я месец сме ги ползвали без проблеми.После ги смених с други,но се наложи миналата седмица пак да взема памперс.Ползвеаме 4+.За първи път бяха някакви ароматизирани.На втория ден се обрина,след което и купих други,но обрива още стои.Не я боли или щипе,но е доста неприятно.Не знам с какво да я мажа.Моля ви,помагайте,ако знаете нещо.Благодаря ви предварително  bouquet

# 2
  • Мнения: 201
Повечето мои познати, които купуват пелени от тази марка за бебетата си, се оплакват от същото. Моят син също се обрива от новите памперси с лосиона - със стария Памперс нямахме проблем, ползвахме го повече от година. Пеленките без лосион обаче вече се намират трудно и смених марката памперси. Сега сме на Хъджис  Peace .

А за мазане на памперс зоната е много ефикасен кремът Ексипиал бадемово масло - идеален е, почти изцяло натурален продукт /над 70% от състава му е бадемово масло/. За възпаления от памперси помага и крем Универтан - той обаче е лекарствен продукт и не ти препоръчавм да мажеш бебето си с него без да се консултираш с лекар. Аз мажа с него малкия при нужда, но на него му го предписа дерматолог.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 09:47 от Миа

# 3
  • София
  • Мнения: 555
И ние имахме проблем. Заведи го да педито да види дали е алергия или гъбички. След като минах на Либеро не е имала повече обриви.

# 4
  • Мнения: 10 982
Досега дъщеря ми не се е обривала от никоя марка пелени. Основно купуваме Pampers, но няколко пъти съм взимала Libero и Huggies за проба и сравнение.

# 5
  • Мнения: 252
Да, случи ни се и на нас. Смених с друга марка . Мазах дупето с крем здраве и ни минаха.

# 6
  • Мнения: 2 910
И дъщеря ми се е обривала, но не съм сигурна, дали е от марката Памперс или от редовната употреба на памперси. Мазала съм я с крем Бочко, но при по- упорит обрив педиатърката й е изписвала Певизон.
В случая при вас може и от ароматизираните памперси да е.

# 7
  • Мнения: 97
Да,обриваше се и ги смених

# 8
  • Мнения: 270
И моята дъщеря се обрина от тях и ги смених с либеро вече няма проблем  Peace.

# 9
  • София
  • Мнения: 627
Ние се обринахме още докато бяхме в болницата и докторите ми казаха да и купувам други,а не на Pampers.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз реших, да не чакам да стигнем чак до там и от 2 седмици сме на Либеро.

# 11
  • Мнения: 503
Моят син се обрина още в родилното,явно има и фалшиви пелени на нашия пазар....то кое ли е оригинал newsm78
Добре му се отразиха HUGGIES общо взето тях ползвахме.

Заведи детето на преглед.
Твърде възможно е докато не отмине проблема да не слагаш пелени.

# 12
  • Мнения: 253
О, да. От родилния дом беше с Либеро, но веднъж реших да сменя с Памперс. Резултат - много червено дупе. Справихме се с обилно мазане със специалния крем на Бюбхен против подсичане. За 1-2 дена се оправи.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 252
След като първия път се обрина минах на Либеро и проблема изчезна. След време пак пробвах с Памперс (защото не зареждат редовно Либеро) и детето пак се изрина. Сега давам заявка за Либеро в магазина поне 3 дни предварително и така не се налага да купувам Памперс.

# 14
  • Мнения: 554
Не, никога Naughty от болницата бяхме само на Памперс, после и от новия, а сега и взех на Хъджис, защото искам да са с ластик, а от Памперс попадам все на старите. Мислех, че ще се обрине от Хъджис, но останах приятно изненадана  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт