САЙТА НЕ рАбОТИ!!! ЗАЩО лИ ТОВА НЕ НИ ИЗНЕНАДВА!

  • 5 233
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
Мили мами, наистина много ви съчувствам! Вчера гледах новините и направо такъв яд ме обзе, че нямам думи. Но аз чух, че записването щяло да бъде нулирано и всичко да се проведе наново? Не съм убедена, но го чух по телевизията...

# 16
  • Мнения: 655
Да, дега съм вече сигурна, че го чух! Ще го съобщят тази вечер в новините на Нова телевизия.

# 17
  • Мнения: 412
нищо не е нулирано..тази сутрин ни уведомиха че молбите си остават действителни! #2gunfire
при нас се оказа че ина е записана в двете избрани градини (няма да ксоментирам под кой номер е и че шансовете ни са нищожни);но пепи не е записан в нито една!!!!когато си позволих да попитам защо, ми казаха че сайта работи така че мога да го запиша сега без проблем! newsm78 #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 165
Повдигам темата... Наясно ли сте дали информацията в сайта за ОДЗ-тата е окончателна. На мястото на входящ номер преди, сега на мен ми пише прием 01.09.2008г.. В такъв случай дали са приети момчетата в ОДЗ-тата? При вас как е? Благодаря.  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 12 228
  Каси, аз като се логна и в кандидатсвания ми пише предимство - близнаци и статус чакащ. Доколкото знам до края на месеца трябва да стане класирането, като май ще има пак меил до всеки.

# 20
  • Мнения: 770
Класирането трябва да излезе на 02.06.2008 година. Ние ходихме до директорката на нашето ОДЗ, за да я попитаме до кога ще е записването на приетите деца, а тя отговори, че нищо не знае и че тепърва ще ги викат в общината да ги обучават как да записват децата newsm78 Така, че най-вероятна самото записване няма да започне от 2 юни.

# 21
  • Мнения: 1 165
Мда, така е. Класирането ще е тогава, на мен ми отговориха от сайта.

# 22
  • Мнения: 1 895
Всички родители трябва да получат уведомителен мейл за текущия статус на детето си - класирано, резерва и т.н. Освен това в градините ще изнесат списъци с първото класиране и първите резерви.
Успех на всички ви да ви вземат в предпочитаното от вас детско заведение Hug

# 23
  • Мнения: 770
Е, да ви се похваля, приети сме на първо класиране и наесен ще сме ученици Grinning

# 24
  • Мнения: 7 640
смятам, че всички кандидатсвали близнаци са приети по първо желание на първо класиране.
Благодаря да издействалите предимството Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Има ли изпаднали все пак?

# 25
  • София
  • Мнения: 12 228
  Ние също сме приети и разбира се единствено заради предимството. Много съм доволна и благодарна на всички, които се бореха и го постигнаха  Simple Smile
  П.П Проверили ли сте дали не са класирани в различни ДГ близнаците, защото това е една от нередностите, които в сайта са указали че е възможно да са възникнали и ще се оправят по-късно.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 358
е и ния сме приети  Hug но в две различни детски градини  newsm78 и сега ще пиша до сайта та да видим какво ще правим

# 27
  • Мнения: 1 165
И ние сме приети на две отделни места. Християн е приет в яслата, посочена от мен като първо желание, а Михаил там е чакащ  newsm78. Също Мишо е приет в друга ясла, която му беше трето желание. Както и да е, щом Хриси е приет в 56 ОДЗ, значи и Михаил е в групата, нали? Говорих с директорката на 56 ОДЗ днес и тя каза, че дори и да ги пусна чак нагодина, трябва да ги запиша сега. Тази седмица ще ида на място да говоря с нея и да решим какво ще правим.

Но големия ми мерак е "Ралица" в центъра, ще видим  през септември, а и там сме много назад, като директорката каза, че има кандидатствали четири двойки близнаци  Laughing.

Благодаря на всички за извоюваните позиции за близнаците.  Hug

# 28
  • Мнения: 1 419
Нашите юнаци също са приети от първо класиране в 8мо ОДЗ, въпреки че бяха съответно 2ра и 8ма резерва след кандидатстването  Crazy.

Но пиша основно не за да се похваля, а за да изкажа бекрайната си благодарност към мамите работили много упорито миналата година да извоюват това улеснение за нас сега. Благодаря ви от сърце  Hug  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 12 228
  Айа много се радвам, че се разписа. Как са малките?

Общи условия

Активация на акаунт