VIP брадър 3?

  • 7 091
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 524
А кога ще има всъщност  newsm78
Септември - може би, ако успеят да построят къщата.

# 46
  • Мнения: 1 233
Дано да успеят. Определено ми се гледа пак.  Peace

# 47
  • Мнения: 3 312
и на мен ми се гледа  Shocked

# 48
  • Мнения: 1 168
A, Септември не ме устройва. Искам по-рано!

# 49
е много искаме ама пилците се броят на есен

# 50
  • Мнения: 799
Някъде из жълтите вестници четох, че Нова ТВ са изсипали целия си бюджет за риалитита в "Пей с мен" и по тази причина се отлагал новия сезон на Биг брадър, въпреки че е бил планиран за първото полугодие на 2008г.  newsm78

# 51
  • Мнения: 81
И на мен се гледа многоооо/.....

# 52
  • Мнения: 14
Изобщо няма да я гледам тази простотия..последния път като имаше Вип Брадър направо прекалиха с нагласените работи.Даже на прекалиха,направо се оляха..За какво да гледам нещо,което е по сценарии и всичко е замислено преди това..

# 53
  • Мнения: 1 168
Изобщо няма да я гледам тази простотия..последния път като имаше Вип Брадър направо прекалиха с нагласените работи.Даже на прекалиха,направо се оляха..За какво да гледам нещо,което е по сценарии и всичко е замислено преди това..

Има нещо такова, но все пак това са живи хора с ХАРАКТЕР и в повечето случаи има изненади, особено като се уморят да позират Mr. Green

# 54
  • Мнения: 229
tulippp каква картинка си сложя, направо ми се дощя да си кльопна големия з...ник на едното столче! МНого хубаво мотивче! Поздравления!  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 5 751
tulippp каква картинка си сложя, направо ми се дощя да си кльопна големия з...ник на едното столче! МНого хубаво мотивче! Поздравления!  bouquet
Наистина  Laughing Peace

# 56
  • Мнения: 14
И на мене така ми се иска..ех мечти. Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 4 294
Здравко и Христина http://life.dir.bg/2008/05/28/news3047471.html  Wink

Развод няма да гледаме, че като чета развода си е реалност - единия в Сливен, другия в Приморско  Mr. Green
Няма какво да ни го изиграват. Но пък току виж раждането на второто чедо да видим.

......но сега са единодушни, че са родени един за друг. Въпреки това риалити героите живеят разделени.....

Това е най-новия начин да се обичат хората, кво знаете вие, и деца от разстояние правят  Wink

# 58
  • Мнения: 31 152
С нетърпение чакам да гледам.

# 59
  • Мнения: 184
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green
Или е време за кръщене на детето  Joy
Joyмдааа ,то и кръстницата ще трябва участва. Joy

 Joy hahahaТя пък може и да роди в ефир този път Laughing
Ей така мисля и аз ,че ще стане   #Crazy  Sick  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт