Дъски за гладене

  • 6 330
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 305
Момичета, търся дъска за гладене да вградя в бъдещия ни дрешник. Намерила съм само една на Тека, ама тя ми е скъпа и малка. Да сте виждали някъде да продават такива неща?

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
На мен от фирмата, която ми прави спалнята, ще ми я вгради в гардероба и не беше много скъпо - мисля дойде към 50-60лв дъската със стойката и механизма, много ли е това?  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 305
Перфектно е! Тази на Тека 233лв  Crossing Arms А колко е голяма? И какво представлява механизма?

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Механизмът е два амортисьора с пружинки и е вградено в най-горното чекмедже на скрина, не в гардероба, той е с плъзгащи врати, първо исках там ма не стана  ooooh! изтегля се напред и после с пружинките се спускат надолу крачетата

# 4
  • Мнения: 1 305
А евентуално имаш ли представа, на коя фирма е тази дъска или си я правят от фирмата за мебели?

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Незнам, не съм питала, щото не ме и вълнува особено  Blush За мен беше важно да ми го наравят еди-си-как и да струва до еди-си-колко и толкова.

# 6
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Мила ми Камамбер, дай някоя снимчица  мооолим. Предстои ми и на мен същото, а да не ти казвам че идея нямам как да го обясня, то дори не мога сама да си онагледя...

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Ох, снимки, ами порових в нета намерих само на Тека, едното е плот за вграждане с издърпване, малко по-евтин идва, ето го:


а самата дъска изглежда така:

# 8
  • Мнения: 363
И аз искам такава дъска, но вече е късно и няма как да стане. А здрави ли са и скърцат ли като другите? Thinking

# 9
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Ох, снимки, ами порових в нета намерих само на Тека, едното е плот за вграждане с издърпване, малко по-евтин идва, ето го:


а самата дъска изглежда така:


А аз тия ги видях, само че не и за под 200-250лв. Моята идея е малко по различна: една обикновенна дъска за гладене без краката, да се застопори направо за стената(тъй като при мен ще е в килеро-дрешника) нещо подобно на това:


Ей тия механизми били на Хефеле и издържали до 40кг натоварване и стрували около 30лв- по мнението на една съфорумка  Embarassed да ме извини, че не се сещам коя беше,само и копирах снимките. Ако някой има подобна измислица да сподели. А ако аз съм единствената с тая луда идея,ще пусна снимки ако я осъществя Thinking

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Обещавам да покажа моята като стане, за скромната сума от 50-60лв за механизма, иначе дъската е отделно 30лв - хм, абе то пак идва 100тина лева удоволствието  ooooh! не го бях смятала  Tired

# 11
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Обещавам да покажа моята като стане, за скромната сума от 50-60лв за механизма, иначе дъската е отделно 30лв - хм, абе то пак идва 100тина лева удоволствието  ooooh! не го бях смятала  Tired

Аз помислих,че вече е готова и затова исках снимки. Ще чакаме значи, само да не забравиш.. Кога трябва да е готова?

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Обещавам да покажа моята като стане, за скромната сума от 50-60лв за механизма, иначе дъската е отделно 30лв - хм, абе то пак идва 100тина лева удоволствието  ooooh! не го бях смятала  Tired

Аз помислих,че вече е готова и затова исках снимки. Ще чакаме значи, само да не забравиш.. Кога трябва да е готова?
Май месец  Blush , ако стане по-рано няма да се разсърдя де.

# 13
  • Мнения: 1 305
Май месец  Blush , ако стане по-рано няма да се разсърдя де.

Тия не са от бързите.  Simple Smile

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Май месец  Blush , ако стане по-рано няма да се разсърдя де.

Тия не са от бързите.  Simple Smile
Ааа не, хората ще ми направят спалнята за месец, ама строителите ни бавят  ooooh!

# 15
  • Мнения: 70
оф и на мен ми трябва не6то от този тип "компактно"

# 16
  • Мнения: 1 327
на мен ето това ми хареса адски много като идея -

снимката видях в сайта на снимка.бг, където от темата любими кухни са качили всички снимки.

# 17
  • MJF
  • Мнения: 8 558
гаделинка и аз имам гардероб ниша.преградата ми я направиха а аз си правя интериора вътре.оказа се ,че в началото не се бях сетила за такава дъска а имам място.в момента вадя и прибирам стандартна дъска и се ядосвам-сгъване,разгъване.ако сте реализирали идеите си споделете Praynig

# 18
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Аз още не съм осъщестила проекта, но ще така както го виждаш на снимките със сгъваемата маса. Пусни някоя снимчица на вътрешното разпределение на дрешника, ще ми е от голяма полза!Дали Камамбер вече не се радва на сгъваема дъска за гладене?

# 19
  • Мнения: 3 621
на мен ето това ми хареса адски много като идея -

снимката видях в сайта на снимка.бг, където от темата любими кухни са качили всички снимки.

това наистина е мнооого добра идея ....  ooooh! как не се сетих по-рано дано да могат да ми го направят допълнително

# 20
  • MJF
  • Мнения: 8 558
нямам възможност да пускам снимки.но в дрешника,който е дълбок 85 см имам на едната къса стена лост за закачалки и над него рафтове
.на дългата стена вкарах налични от живота ми по квартири етажерки, които преработих на чекмеджета изцяло и събраха доста багаж над тях готвя надстройка а до тавана са рафтове.използвах крепежна система ,която я има масово по магазините,с рафтодържачи към нея и на тях съм сложила рафтове.големия плюс е,че позволява размествания според променящия се багаж.

# 21
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
нямам възможност да пускам снимки.но в дрешника,който е дълбок 85 см имам на едната къса стена лост за закачалки и над него рафтове
.на дългата стена вкарах налични от живота ми по квартири етажерки, които преработих на чекмеджета изцяло и събраха доста багаж над тях готвя надстройка а до тавана са рафтове.използвах крепежна система ,която я има масово по магазините,с рафтодържачи към нея и на тях съм сложила рафтове.големия плюс е,че позволява размествания според променящия се багаж.


Ауу направо ще умра от любопитство cry  И моят дрешник ще е с размери 0,80м на 3,30м. На едната къса страна ще има пералня + бойлер над нея; на другата искам и аз лост за закачалки; и ми трябват: някакъв стелаж за несезонните обувки, няколко рафта, и дъската за гладене. Самият дрешник ще е с две големи плъзгащи врати. Всичко което си описала ми звучи адски интересно и полезно за мен, ама нали съм куха лейка малко трудно си го онагледявам, дали не можеш измисли някой вариант да дзакна, ако нямаш фотоапарат или телефон за снимане и ако не те мързи нарисувай ми рисунка Mr. Green

# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 558
при мен дължината също е към 3-3,5м.преградата е 3 плъзгащи се платна .нея я поръчах с монтаж .но само тя излезе към 900 лв

Общи условия

Активация на акаунт