Как да махна вдлъбнати белези от пъпки... :(

  • 20 226
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен,
аз имам същия проблем и бях твърдо решена да си направя дермабразио, но лекарите ме разубедиха. Препоръчаха ми най-новия вид лазерен пилинг. Казаха че ефекта бил аналогичен с този на дермабразиото, разликата била само в периода на възстановяване, като за пилинга разбира се е необходимо мноого по-малко време. И така..днес ми е 10-ти ден от както си направих процедурата. Крайният ефект ще мога да го видя след около месец и половина. Въпреки че са минали толкова малко дни всички вече забелязват значително подобрение..надявам се след месец ефекта да е още по-голям. За по-дълбоките белези ще са необходими разбира се още поне 1-2 процедури.

# 16
  • Мнения: 2 926
Лазарен пилинг  Peace
Ако можеш да си го позволиш,разбира се.
Опитвала съм какво ли не,само това имаше ефект.Сега лицето ми е перфектно.
Но и цената на лазерния пилинг е перфектна  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 133
а колко е лазерният пилинг? (конкретни цифри)  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 37
и аз имам такъв проблем не правете грешката да си стскате пъпките защото моите са от това и аз искам да знам колко струва лазарния пилинг newsm17

# 19
Ами цената зависи от площта, върху която се прави процедурата. Значи аз си направих само на бузите и цената е 400 лв.

Карамел ти колко процедури си си направила. Аз за сега само една и мисля есента да повторя и ако се наложи да потретя.

# 20
  • Мнения: 7 947
 NaughtyВ една от предишните теми за лазарна терапия една майка тук от форума сподели, че е дала луди пари за процедури с най-новия уж лазер, без никакъв ефект! Правила го е в Боракс и беше напълно отчаяна! Затова не е лошо тези, които са доволни от резултата да споделят къде точно и с какъв лазер са го правили Wink

# 21
  • Мнения: 37
 smile3556доста пари и ако няма ефект намен ми трябва на бузите и на челото

# 22
  • Мнения: 289
А бихте ли описали как точно протича процедурата с лазерния пилинг? Има ли необходимост от възстановителен период?

# 23
  • Мнения: 7 947
Това което аз знам е за лазерна терапия - не пилинг! Тъй като аз се интересувах от подобряване и поизглаждане на кожата на лицето, нямам чак такива вдлъбнати белези, та ми препоръчаха да отида в Боракс - за там съм описала в предишна тема  Close, но от там разбрах, че имали лазер жълта светлина - точно за белези и неравности! Процедурата е безболезнена, кратка, после няма белене. Стимулирало се производството на колаген в кожата и оттам идвало заглаждане и подобрение. Един импулс е 2 лв, но се равнява на гумичката на молив като площ, така че една цяла процедура, в зависимост от кожата де, излиза от 200-450 лв. После мазила. После поне още веднъж дваж пак процедура. Пак мазила.
И накрая като резултата е нулев - както споменах за една мама,..... #2gunfire...
Така че, хайде мами - споделете при вас как е било де...

# 24
Така..лазера, с който ми направиха моята процедура се казва CO2 Encore, или нещо такова беше. Процедурата е наистина кратка и много болезнена,въпреки че имах местна упойка. Упойката е зъболекарска, но както казах не трябва да се разчита много на нея. След процедурата оттока е голям, но до няколко часа всичко се нормализира. На следващия ден вече настъпва ужаса..по цялото лице (там където кожата е третирана) започват да се образуват корички. Ужасно много опъва и направо неожех да се усмихвам..но разбира се като се мажеш с необходимите кремчета,които лекарят е изписал опъването няма да е толкова голямо. От вкъщи естествено неможех изобщо да изляза защото щях да уплаша някой Simple Smile Чак на 7-я, 8-я ден лицето ми започна малко по малко да се бели и отдоло да се показва новата кожа. Кожата е леко зачервена, но това се прикрива с фон дю тен или пудра. Най-важното е обаче че трябва да се мажеш с най-високия фактор крем, и на слънце почти да не се появяваш. И разбира се вече крайният резултат ще се види след около месец-два.

# 25
  • Мнения: 37
ами химичния пилинг имали ефект и колко струва? Несъм правила до сега

# 26
и аз не съм си правила химичен пилинг, но съм чувала че ефекта не е кой знае колко голям

# 27
  • Мнения: 2 926
Правила съм три процедури.Цената зависи от площта.
За цялото лице-около 1000-1200лв.
Нямам представа какъв е лазера,но при мен лицето беше зачервено около 3-4 дни,през което време си и излющи.

# 28
  • Мнения: 7 947
Странно, на мен ми обясниха че лющене нямало...поне с този лазер в Боракс newsm78
А все пак полза имаше ли при теб Карамел?

# 29
  • Мнения: 2 926
Странно, на мен ми обясниха че лющене нямало...поне с този лазер в Боракс newsm78
А все пак полза имаше ли при теб Карамел?

При мен ефект имаше и то завиден.В момента съм с перфектна кожа на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт