Аптамил 2

  • 655
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Мами детето ми ще направи 6 месеца след 9 дни но имам Аптамил 1 за около 3 дни,може ли по рано да мина на 2 ката,за да не взимам цяла кутия Аптамил 1 или да взема и след като я изяде да минем чак на 2 ка newsm78

# 1
  • Мнения: 1 895
Няколко дни не са от такова голямо значение-така,че може направо 2-ка да вземеш.
Другото, което можеш да направиш, за да не вземаш цяла кутия Аптамил 1 е да купиш само едното пакетче-нали са  по 2 в кутия.
Освен това, доколкото си спомням Аптамил 2 се препоръчва за деца над 4 навършени месеца(поне така пишеше на кутията),а твоето бебе вече е почти на 6 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Нали смениха преди няколко месеца Аптамила с Имунофортис и 1 цата е от 0 до 6 месеца а двойката май е от 6 до 12  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 895
Възможно е вече да е от 0 до 6 месеца-отдавна не съм купувала АМ и незнам. Преди беше от 0-4месеца- Аптамил 1, от 4-8 месеца- Аптамил 2, след 8 месеца-Аптамил 3...
Както и да е.Не мисля, че няколко дни са от толкова голямо значение.
Въпреки,че тук във Форума като чета, доста майки смятат,че няма лошо бебето да остане на Аптамил 1 по-дълго от указаното на опаковката.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 18:33 от Ulia

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз не съм много доволна още от началото откакто го смениха и си мислех да опитам 2 ката и ако не да се ориентирам към друго мляко! 

# 5
  • Мнения: 27 524
Аптамил 1 си е принципно до 4-ти месец. Двойката е до 8-ми, тройката до годинка и след това е Милупино, до 3 годинки. В България смениха млякото Аптамил със същото като съдържание Нутрилон, дефакто са еднакви, но под различни имена. Така или иначе и двете фирми са под една основна глобална шапка. Оригиналите, където държат обаче, (Германия) не е така.
Няма проблем да минете на двойката, за няколко дни не може да става дума за проблем и пречки.



# 6
  • София
  • Мнения: 5 693
Блонди,мерси!
Но дано поне с него нещата да станат добре,че от 1 цатаа...... Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 4 447
Да, разбира се в рамките на няколко дни няма никакъв проблем. Даже не е речено, че точно на деня трябва да пеминеш от 1-ца към 2-ка.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт