А за мебели Джен можете ли да споделите мнение?

  • 1 925
  • 3
  •   1
Отговори
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравейте,

Харесала съм си детски мебели на Шуменската фирма "Джен" и по-конкретно детското креватче модел Лина мисля, че се казваше -  70 / 140 см. Изобщо повечето им неща ми харесват - изглеждат стабилни и стилни.

Моля ако някоя от Вас има наблюдение - използва или е използвала продукти на тази фирма да сподели впечатление. Интересува ме дали са стабилни наистина.  Thinking

Направи ми впечатление, че детските легла са с метална подматрачна рамка, а не като повечето други с дървено дъно, върху което се поставя матрака. Нямам представа това добре ли е или не  newsm78
Интересува ме предната решетка - стабилна ли е, защото в единия магазин бе доста паянтово фиксирана, но ме уверуха, че било от монтажа.

Изобщо ако имате наблюдения - споделете, моля ви  Hug
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 799
http://mebel-gen.911.bg/a2/offers.asp?p=1779795&id=4896
Малката е с такова от както се е родила и до сега няма грешка. Предната решетка е стабилна. Подматрачната рамка е пружина с размер 70/140. Препоръчвам да вземете матрак към леглото, а не дюшек, защото иначе леглото става много меко (въпреки че и за дюшек има решение - сложих фазер (тънко ПДЧ) между пружината и дюшека). Отварящата част на повивалката също издържа на всякакви интервенции вече 2 години активно ползване.
Доколкото знам фирмата произвежда за САЩ и предполагам, че това наистина е така, защото 1. нещата бяха много добре опаковани, с разделители между отделните плоскости (да не се одраскат), 2. инструкциите бяха като за пълни идиоти - от типа на "вземете 1 винт с лявата ръка и го сложете на дъска А, която държите с дясната ръка"  Mr. Green и 3. материалите настина са качествени - механизмите на чекмеджетата не са мръднали, плоскостите също.
Бели кахъри:
- кревата няма колелца, и непосредствено след раждането, когато мислех, че чистенето е смисълът на живота и единствен шанс на детето да оцелее, се изтормозвах с ежедневното местене на кревата, за да измия под него.  ooooh! Вече година и половина не съм го местила и не страдам от този факт  Mr. Green
- решетката се монтира и демонтира доста сложно - в смисъл, че няма как да я махаш следобед и да я слагаш нощем. Иска ми се малката, която вече е на 2 години, да може да слиза и да се качва сама на леглото, но от друга страна нощем не може да спи без решетка, защото ще пада по 100 пъти, така че все още е затворник  Mr. Green.
Като заключение: леглото си струва всяка стотинка и всяка е.авка от приятелите, че сме купили легло модел "от раждането до абитуриентския бал"  Joy.

# 2
  • софия
  • Мнения: 25 202
Малката е с такова от както се е родила и до сега няма грешка. Предната решетка е стабилна. ...
Като заключение: леглото си струва всяка стотинка и всяка е.авка от приятелите, че сме купили легло модел "от раждането до абитуриентския бал"  Joy.
newsm10
И ние пък сме с това http://mebel-gen.911.bg/a2/offers.asp?p=1779792&id=4896. Още от самото начало сме с матак (не ми е минавало през ум, че може да се слага дюшек). Много съм доволна. Удобно и практично. Има чекмеджета да прибирам доста неща на малката (не, че са ми достатъчни, де Blush).

# 3
  • Мнения: 180
аз имам бяло, с рамка от към главата ( не решетка). буковите части са ок, но пдч-то е мнооого некачествено. по-тънко от обикновените,  ламината е некачествен, а кантовете- хартиени, няма такова нещо като 2мм pvc. а на бялото шевсички дефекти се виждат...
пружината се огъва и не става за латексов дюшек

Общи условия

Активация на акаунт