И това вече ако не е прекалено !!!

  • 4 157
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 622
Аз мисля,че мъжа ти играе двойна игра и те баламосва.Седнете да говорите и се разберете.От противоречиви форумски мнения полза особена няма Wink

# 31
  • Мнения: 274
Honey-sweet, ЦКБ предлага стоки на кредит до 5г. изплащане (пак се води кредит), те вървят с кредитна карта за поисканата сума за дадената стока, но можеш да теглиш с нея и от банкомат. Тоест, кредите може да е изплащан известно време, но да е изтеглена сумата от банкомат и се води необслужван.

Мисля, че липсата на внимание те изнервя и започваш да търсиш да се взираш в дребни несъществуващи обстоятелства. Развихряш съзнанието си и се изнервяш сама себе си.
Наистина се опитай да спреш да се тормозиш и се отдай малко на любовта, покажи му нежно че го обичаш и имаш желание към него.
Вманиачаването върху може би несъществуващи проблеми ви отдалечава още повече!
Или поне теб те отдалечава и започваш да мислиш за лесното спасение - раздялата, което всъщност никак не е лесно, дори да имаш подкрепата на родителите си!

# 32
  • Мнения: 1 455
За пореден път се убеждавам как малките камъчета обръщат колата Tired
Не мисля,че проблема ви е точно това...,но ти си знаеш най-добре.
Хора говорете,говорете и пак говорете,това е за мен истината,не е толкова трудно,само желание трябва Wink

# 33
  • Мнения: 649
ами да ти кажа, щом вече си мислиш, че не го обичаш си вземай багажа и да те няма. Защо като не си щастлива вече с него да страдаш така, ако мислиш, че го заслужаваш ОК бъди нещастна. Остани сама със себе си премисли, повтори и реши.

# 34
  • Мнения: 756
според мен си търсиш оправдяние , за да се разведеш-само защо да се оправдаваш не мога да разбера , ако толкова ти е писнало от него тръгвай си , но дано не разбиеш връзката на детето с баща му .Не че трябва да търпиш всичко в името на детето - далеч съм от тази мисъл

# 35
  • Мнения: 712
Ако си достатъчно близка с майка си и мислиш, че можеш да и довериш какво се случва в семейството ти, според мен един добър вариант е да и отидеш малко на гости - за седмица, две или колкото сметнеш за необходимо. Кажи на съпругът си, че имаш нужда от малко време, за да обмислиш чувствата си и това какво искаш да ти се случи през живота ти оттук нататък. Той също може да се възползва от времето - кой знае дали си дава сметка, че нещо в отношенията ви куца...
Може нещата да са пределно прости - пишеш, че е банкер - по презумпция хора заети, може би вкъщи довършва работата, която трябва да свърши и вместо да седи в офиса, предпочита да е с вас, па макар и да не може да ви обръща нужното внимание. Естествено, възможно е и ситуацията да е и много по-грозна. Единственото ясно е, че изживявате криза в брака си - ти не си сигурна дали все още го обичаш, не си сигурна и в неговите чувства към теб. Дайте си време, ако е възможно, да си "залипсвате". Така бих постъпила аз, макар да е трудно решение.
А за въпросната Златина... не си струва да ровиш, според мен. Каквато и да е, явно не му е достатъчно скъпа, та да похарчи 1500-2000 лв за нея  Mr. Green
А неговите изпълнения - лошо му ставало, щял да умира - следващия път се хвани и ти театрално за сърцето, простени от болка, свий се на дивана, че те е заболял стомахът от нерви... И ако пак ти изцепи как ще се чувстваш като умре, напомни му че за там ред няма, и да се стяга с домакинските задължения, че ако остане вдовец без време, малко дете има да гледа  Mr. Green Сериозно, много добре действа на мъжете тактиката за мятане на техните камъни в тяхната градинка  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт