Търся сайт със снимки от раждания.

  • 8 395
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
Цитат на: bim_bam
Цитат на: Lady Marmalade
.............И не разбирам защо раждането протича в леглото? #Shocked

И аз това се чудех? Но ме шашнаха и онези снимки, на които на самото раждане присъства и едно 3-4 годишно момиченце, явно каката, защото след това засуква заедно с бебето  Shocked

Абе това направо са извращения Sick ,още малко ще вземат на площада пред всички да раждат,баси простотията.На някои от снимките ражданията се провеждат в дома на родилката,което знам че се прави в някои страни,но хич не проумявам защо го правят тези жени и кому е нужна тази публичност на раждането.Съвсем случайно одеве сърфирах из един друг смесен форум,където преобладават млади момчета и момичета,примерно около 15-20 и нагоре годишни и в една тема беше пуснат същият този линк с ражданията и просто не мога да ви опиша какви коментари следваха-всички бяха направо ужасени и отвратени от гледката,ето до там се стига с тази показност-раждането не се приема от масата млади като естествен и нормален процес,а като нещо отвратително.Не намирам за етично публикуването на подобни снимки.

# 31
  • Мнения: 883
Снимките че са ужасни- ужасни са, но прочетохте ли коментарите в книгата за гости? Всички, които са писали там са очаровани и твърдят, че това е един страхотен сайт със страхотни снимки и бла-бла комплименти  Sick .
Лейди, дай линк към форума на младежите да им прочета коментарите, моля.

# 32
  • Мнения: 1 343
Хммм изтеглих си филм4ето от испанската страница до средата и го срях Simple Smile след като про4етох какво сте писали Simple Smile По принцип съм с адски железни нерви но реших да не се затормозявам и най - вече да не рискувам да си мисля грозни неща когато август влезна да раждам Simple Smile Но таткото няма да е с мен гаранция Simple Smile Той е много по слаб в нервите от мен едва ли ще му понесе ...

# 33
  • Мнения: 6 243
Цитат на: WomanitKa
Но таткото няма да е с мен гаранция Simple Smile Той е много по слаб в нервите от мен едва ли ще му понесе ...
Те няма и да го пуснат таткото там, дето ти си се запътила.

Мале, тия къдели са направо страшни. Аз си мислех, че тая мода е останала в шейсетте. Толкоз космати дуди накуп  -  стряскащо е  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 343
Аз доколкото знам тук задължително ти правят интимна при4еска Simple Smile акушерките Simple Smile 4е имат изисквания и към нож4етата и те4ния сапун. Незнам там как са ги оставили така .Днес докато ги гледах ги видя и приятеля на една от колежките изпадна в див ужас и потрес и благодари на бога че се е родил мъж:)

# 35
  • Мнения: X
По този повод...
Една приятелка , която бременееше и роди във Франция, на курса за подготовка за раждането задава въпрос за прическата - тя ли трябва да се почисти, или в болницата ще го направят.
Инструкторката гледала, гледала учудено #Shocked  #Shocked  #Shocked  и на свой ред попитала - Това да не би да е някакъв специален ритуал за раждането, който се практикува в БГ ? Едва ли не - вие сте туземци....
Умрях да се хиля като ми го разказа....  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт