МНение за д-р Валентин Марков-Военна болница-Варна

  • 23 334
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
можете ли да ми кажете какво ви е мнението за д-р Валентин Марков, който работи във Военна болница,доволни ли сте, добър специалист ли е?
Предварително благодаря за отговорите Simple Smile

# 1
Здравейте момичета,аз не съм ходила при него,но тъй като чух някой дръг добър отзив и си записах час , часът ми беше за 2 седмици след обаждането.Отивам на съответната дата и час ,а  се оказва че д-р Марков е на някакъв курс. А колко пациенти имаше записани за тогава.Ако някоя от вас има мнение нека го напише.благодаря

# 2
Здравейте и от мен, д-р Марков беше лекар на една моя приятелка, която ми го препоръча. От две години се лекувам и посещавам за профилактични прегледи, дори съм го препоръчала на няколко мои приятелки. Засега отзивите са само положителни. Мисля че на всеки се случва да бъде възпрепятстван, а да отмени часовете на всички пациенти е просто невъзможно....
Поздрави

# 3
  • Мнения: 1
искам телефон за връзка с д-р. Валентин Марков, а може и имейла

# 4
Здравейте мами,
честно казано имам огромно желание да се запиша при този доктор,защото майка ми претърпя операция на матката и остана ужасно доволна от него.А аз два дни бях в болницата с нея и ми направи голяма впечатление това,че всички пациентки го харесваха ,нито една не каза нищо лошо за него,а и вниманието ,което обръщаше на майка ми...................мога само да му благодаря.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 912
бих искала да попитам пациентките на д-р Марков как си записват час? Вече втора седмица откакто се опитвам да се свържа с тази централа  ooooh! 386 395 или никой не вдига, или като вдигне ми казва "момент" и от там нататък пак никой не вдига. Има ли друг телефон, на който мога да си запиша час? И другото което искам да попитам е кои са приемните дни и часове на доктора?

# 6
Здравейте и от мен, преди 20 дни на майка ми доктор Марков и доктор Делчев, в екип и направиха операция за отсраняване на миома във ВМА-Варна. Операцията продължи 3 часа, а след 5 дни беше изписана. Условията в болницата, както и отношението на персонала бяха повече от добри Simple Smile, а за докторите мога да кажа, че са много добри в областта си и едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! от цялото ми семейство  bouquet

# 7
Здравейте , аз също бях оперирана за отстраняване на миома от д-р Марков и д-р Делчев  , която продължи 3 часа. Те са невероятни професионалисти , много любезни , внимателни и загрижени за пациентите си . Във възторг  съм от тях .Благодаря им , че ги има !  Д-р Марков ми е личен гинеколог от 4 години и не бих го смен ила.  

Общи условия

Активация на акаунт