др Красимир Стоилов-гр.,Добрич

  • 14 150
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,
ще ви бъда благодарна, ако кажете своето мнение като специалист за д-р Красимир Стоилов-АГ -гр. Добрич

# 1
  • Варна
  • Мнения: 222
Той и още един лекар правиха секциото на леля ми. Със самата операция и възстановяването след нея нямаше проблем, но няма да казвам какъв беше престоя след това - абсолютна незаинересованост от страна на персонала в отделението. Страшно много ме доядя, особено като видях в какво състояние беше дупето на бебето, което не бяха мили цяла седмица. Та написах дългичко писмо, в което описвах какво мисля за всички там и единствения човек, който ми отговори, беше д-р Стоилов. Звънна ми лично и въпреки, че беше ядосан и обиден, той запази добрия тон. На мен точно той единствен ми направи добро впечатление, а разочарованието ми е като цяло от отделението, не от него.
Дано някой, който има личен опит, да се включи!

# 2
здравейте,
ами какво да кажа за др Стоилов.... ходих на консултации при него и то платени, дойде време за раждане = обаждам му се = никакъв не доиде в родилно

# 3
AMI AZ L4NI VPE4ATLENIQ OT STOILOV NQMAM NO OTDELENIETO KATO CQLO E POD VSQKAKVA KRITIKA.AZ MOGA DA KAGA NQKOI NE6TA ZA INDJIEV NAPRIMER,SUPER E OT CQLOTO AG SAMO TOI I IORDANOV STAVAT ZA NE6TO.A OT NOVORODENI   (OTDELENIETO)NI6TO NE STAVA KATO PO4NE6 OT STAR6ATA I SVAR6I6 DO 4ISTA4KITE.ZA VTOROTO SI DEE PREDPO4ITAM DA SI ZEMA DOKTORA V KA6TI OT KOLKOTO POSLE DA LEGA TAM

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,
с първото ми дете консултациите и раждането ми ги води д-р Стоилов и просто никакви забележки. Внимание от всякъде като тръгнах да раждам беше постоянно до леглото ми. То беше предизвикано че бебо не искаше да излиза ама все пак много съм доволна. От отделението горе не съм очарована ама според мен то не е от такова значение ти като си видиш бебето не те интересува в каква мизерия си.
Сега пак съм бременна и пак съм при Стоилов и за сега никакви забележки пак и дай Боже при него искам да раждам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 222
Донякъде съм съгласна с Пафлета, че като си видиш бебето, условията в отделението остават на по-заден план, но не напълно, защото всичко касае и бебето. Например:
1) Бебето на леля ми не беше къпано цяла седмица и резултатът беше ужасно възпалено дупе, с пъпка до пъпка, направо ми се дорева като го видях. Бяха го заливали с нещо синьо за дезинфекция, вместо да го измият...
2) На четвъртия ден от раждането му го оставиха гладно, защото леля нямаше още кърма, а незнайно защо същия този ден на нито едно бебе не са дали добавка, нито са предупредили майките да си купят такава.
3) Пъпчето на бебето не е било завито и педиатърката е довършвала работата на екипа в отделението.
Това е само частта за бебето от нашата история.
Извинявам се на авторката за отклонението от темата.

# 6
Здравейте, аз съм родила преди шест години, но ако не беше д-р Стоилов щях да загубя детето си още в 4 месец. Той пое ангажимент и всеки ден идва в къщи да ми слага системи . Мога да кажа само едно голямо БЛАГОДАРЯ!Сега ходя при него на гинекологични прегледи и също съм много доворна.Дори в неделя ме е преглеждал и то на цената на нормалните си прегледи.Не знам каква е причината да го посещаваш, но като акушер е перфектен!

Общи условия

Активация на акаунт