Дали сме успяли да направим бебче???

  • 1 289
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте мами:)
много искам да споделя нещо, но няма с кого и за това пиша тук. Предполагам, че много пъти са задавали въпроса, който аз ще ви задам, но........
Така... ще започна с малко предистория. На 8 януари ми дойде и аз започнах да пия Регулон (за първи път), но никой не ми беше казал, че може да се появи кървене и след М. Естествено това кървене се появи, аз се уплаших и спрях хапчетата, поради което ми дойде още веднъж, отидох на лекар и тя ми обясни, че е от лекарствата. В това време обаче с приятеля ми решихме, че много искаме бебе и започнахме да го правим от момента в който спря кървенето. Не сме пропуснали нито ден, но сега не знам от началото на коя М да смятам деня на О. Ако смятам от началото на първата вчера трябваше да ми дойде, направих си тест днес, но е отрицателен, ако смятам от началото на втората още е рано за тест. От няколко дни гърдите ме болят,а днес започна да ме придърпва ниско долу в ляво. Та въпроса ми в крайна сметка е как мислите дали сме успяли да си направим бебче?

# 1
  • Мнения: 27 524
Това никой не може да ти каже, но ти пожелавам да е станало.
Овулацията се брои от първия ден на цикъла нататък.
Болките в гърдите и придърпването са както признаци за бременност, така и признаци за предстоящо идване на мензис.
Успех, ще стане, не се вторачвай и притеснявай от първия опит  Simple Smile

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Блонди е права Peace
Стискаме палци и успех Peace

# 3
  • Мнения: 18
Simple Smile
ясно, че е от първия ден на цикъла, но при мен дойде веднъж на 8 и след това пак на 14, това ме обърква, кой сега е първия ден 8 или 14?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 541
Блонди е права Peace
Стискаме палци и успех Peace

 Peace

# 5
  • Мнения: 4 965
Simple Smile
ясно, че е от първия ден на цикъла, но при мен дойде веднъж на 8 и след това пак на 14, това ме обърква, кой сега е първия ден 8 или 14?


Е, на това надали някой може да ти отговори, без да ти е правена фоликулометрия. Peace
Пожелавам ти да сте успели с бебеправенето.   bouquet

# 6
  • Мнения: 371
Предполагам че за първи ден трябва да смяташ 14, дано да сте успели с бебеправенето Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
Стискам палци да сте успели Peace

# 8
  • Мнения: 6 438
Стискам палци да сте успели Peace
И аз!И да се похвалиш като научиш хубавата новина.

# 9
  • Мнения: 188
Можем само да ти стискаме палци и да чакаме да се похвалиш

# 10
  • Мнения: 9 973
бебе се прави през ден за да не се `развали`,така са ми казвали.Успех!!!!!!!!!!!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Хм, дано сте успели, но и да не сте - тогава пък ще стане на следващ опит... Желая успех!

# 12
  • Мнения: 559
бебе се прави през ден за да не се `развали`,така са ми казвали.Успех!!!!!!!!!!!!!

 newsm78 кое да се развали?

# 13
  • Мнения: 1 427
бебе се прави през ден за да не се `развали`,така са ми казвали.Успех!!!!!!!!!!!!!
Ние след 5 месеца безуспешни опити минахме на тази система и резултата  EFP се появи още след първия месец. Може би има нещо вярно. newsm78

# 14
  • Мнения: 385
бебе се прави през ден за да не се `развали`,така са ми казвали.Успех!!!!!!!!!!!!!
Joy

Общи условия

Активация на акаунт