Обувчици без ортопедична стелчица?

  • 2 229
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 516
... обаче очевидно са единодушни в едно - твърд форд!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз купувам без ортопедична стелка. За прохождането миналото лято се бях видяла в чудо, никъде нямаше без стелка. Попаднах на едно магазинче в началото на Витошка, след кръстовището на входа на Южния парк. Няма как да сбъркаш, на витрината има детски обувчици. Там намерих маратонки за Ани, на Сандик бяха, леки, с мека подметка. Мисля че бяха с намаление, към 10лв. С тях проходи, много й бяха удобни. В Метро също има на Сандик, и оттам съм взимала, те произвеждат детски обувки без стелка. А пък за ботуши няма да говоря, накрая взех със стелка, т.е с някакво топче отвътре, което много лесно махнах.

# 17
  • Мнения: 176
DoGma_PrObe, кажи къде си ги харесала и какви парички са, моля те.
Да знам и аз, че тук, в квартала има само един спортен магазин и мисля днес да ходя дотам.

# 18
  • Мнения: 78
Благодаря за темата, Hug аз съм изправена пред подобна дилема в момента и ще следя с интерес.  Peace

# 19
  • Мнения: 176
Ами - да се похваля и аз.
Преди малко купих маратончици на малката.
Купих рийбок, за 45 лв. намалени от 65. С някаква система версафлекс - за прохождане.
Ами....разкошни са, много лекички, бебето направо лети с тях.
Много съм доволна, без ортопедична стелка, с мекичка подметка, а на петичката укрепени.
Абе-сякаш е босичко детенцето.Хиляди благодарности за споделеното.
Успех на всички Hug

# 20
  • Мнения: 1 322
А не трябва ли обувките да са високи около кокалчетата за прохождащи деца, за да държат глезена? Мисля, че маратонки не са подходящи.

# 21
  • Мнения: 8 999
Какво толкова те притеснява стелката?
Не е задължително, но е добре да има стелка, а също и твърд форт, който да държи добре петичката.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 090
Можеш да вземеш пантофките на КК. те с меки подметчици, подсилени петички, без свод на стелката. че са и под 20 лв.
Това ако държиш без свид.
Иначе до сега вс обувки на сина ми са били с такъв свод (изключение - гумените му ботуши).
Нищо му няма. Все пак детето ти ще е повече в къщи т.е. ще може спокойно да си прохожда босо, а обувките навън ще ги носи една по няколко часа....и то сигурно половината време в количката, така че според мен със или без свод - няма да е фатално.

Общи условия

Активация на акаунт