ПЛЕВЕН _ 41

  • 13 480
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Atrakcia , вчера била ли си в Ки Mr. Greenфланд, не съм те виждала на живо, но май  ми се стори, че си ти?Даже , ако бях шуър, че си  ти, щях да те заговоря!
Да, аз съм била. Ходихме след 19ч да понапазаруваме. Е, що не се обади? Срам, а?  Wink

# 16
  • Мнения: 872
Сега разгледах по-подробно диетата. Лелеее,оказа се,че само със сутрешното си кафе съм си изчерпала лимита с точки за деня.Сега хапнах две мандарини и хоп, 18 точки. Да не говорим за пастичките,които изядох за десерт ( два броя)  Embarassed

# 17
  • Мнения: 64
Хоп и аз в новата темичка. Мъжагите се мултиплицираха вече/станаха трима/.
Днес бях на гости на една мама с бебе на 47 дни и си припомних как сладко се гушка такова малко същество.
Не успях да разбера, отмениха ли вече грипната епидемия? Нашият лекар обеща да ни се обади за консултация, но .........................

# 18
  • Мнения: 1 196
Ей, много сте бързи, кога изписахте толкова.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357


Не успях да разбера, отмениха ли вече грипната епидемия? Нашият лекар обеща да ни се обади за консултация, но .........................


Ами май не,аз се обадах днес на нашата лекарка и  тя каза да отидем след 10.02

# 20
  • Мнения: 64
Благодаря, Слънце! И аз мисля утре да се обадя на педито.

# 21
  • Мнения: 5 026
Галя, днес гледах по тв Европа,че е отменена грипната епидемия.

# 22
  • Мнения: 64
Дано, Атракция. Нямам търпение да заведа малкия на консултация и да разбера колко е наддал. Във форума с юнски бебоци направо ме шашнаха с размери. По техните приказки ние сме поднормени /а нашият доктор винаги ни казва, че вървим пухкави/. Иди разбери.

# 23
  • Мнения: 872
g.petkova , не се връзвай. И аз като сравнявам моето дете с априлския форум е една от най-дребните ,ама не си го слагам вече  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 64
di_p опитвам се, но те едно 6 месечно, което тежи 7100 и е 67 см.  го обявиха за поднормено newsm78! Аз не виждам нищо притеснително тук.

# 25
  • Мнения: 22 427
Аз отдавна спрях да сравнявам, то и няма смисъл.
Но си има деца, които направо са си дебели. Според мен не е нормално на 3месеца да е 7.5кг.
Ние ще си ходим на консултация на 21ви, хич не ми е зор да я меря и тегля. )) Гледам че расте, което си е достатъчно. )

# 26
  • Мнения: 64
Мирама, аз не сравнявам умишлено, просто ми прави впечатление.

# 27
  • Мнения: 872
di_p опитвам се, но те едно 6 месечно, което тежи 7100 и е 67 см.  го обявиха за поднормено newsm78! Аз не виждам нищо притеснително тук.
Е, ама нали тези форуми са да се подкрепят майките , а не да се всява ненужно притеснение за глупости.Ти пък им кажи,че твоето тежи 10 кг  Twisted Evil Между другото на 6 месеца Мира тежеше 5,500 , 61 см - елегантна  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 64
di_p newsm10. Явно има дискриминация на майки от провинцията. Там са повече софиянки и се имат за велики.
 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 872
В тези форуми всеки може да си пише каквото поиска,така,че не приемай всичко за чиста монета.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт