Януарското човече смее се и гука вече!

  • 13 020
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 37
Djulichka Mnogo vi e hubava pitkata! Pravena li e ili kupena? Kak e pravena kolichkata, mnogo me zaintriguva?

# 46
  • Мнения: 6 274
Djulichka Mnogo vi e hubava pitkata! Pravena li e ili kupena? Kak e pravena kolichkata, mnogo me zaintriguva?
Чакай , че докато те разшифровам с тая латиница ... Питката е поръчана в "Никай" , ако ги знаеш . Ние и преди от тях сме поръчвали и сме много доволни . А количката е изрязана от много тънко разточено тесто ! 1stroller Даже и биберон има на нея , ако се загледаш . smile3521

# 47
  • Мнения: 4 753
може ли да попитам какъв е ритуала с въпросните погачи??? казаха ми, че трябва да стане преди 40-ия ден на бебчо и ще трябва да го правя следващата седмица

# 48
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Като гледам ние сме едни от малкото дето не спим и ядем през час  Crazy. Вече съм превъртяла и тотално затъпяла, а коликите ме доубиха в последните два дни. Ужас!
 

И ние сме в отбора на неспящите и вечно ядящите. За това денонощие най-дългият ни сън беше тази нощ между 4:00 и 7:00. Моят мъж нарича малката ни госпожичка Малкият Слон от Странджа Simple Smile. Но стига да не я боли нищо, колкото иска толкова да яде. Аз лека полека се зомбирам и мозъка ми се поизглажда. Вчера попълвах едни документи и питам моя мъж кога сме се оженили, щото не помня, а и пръстите ми още не са спаднали след раждането, та не мога да видя какво пише на халката, а той ме гледа и не вярва на очите си. Понеже попълвах и името на мъжа ми там някъде по тези документи и той ми казва, че ако и това не помня положението наистина е много зле. Да, ама не, помнех името на мъжа си, което значи, че всичко е все още под контрол.

nevenska, бързо да се оправя каката!

# 49
  • Мнения: 207
Хе хе - Кафява мечка - напомни ми как се майтапех с един колега чужденец - викам му "На моята халка пише името на мъжа ми - да не го забравя случайно"  Joy  Joy - той понеже е опериран от чувство за хумор, така се опули, че ... hahaha

# 50
  • Мнения: 127
Миа, мустела стелатриа е за друго, (май за крусти беше) за тези пъпчици трябва стелатопиа. съставът им е различен. кремчето е в голяма туба, която стои с главата надолу, има синьо по нея. аз си взех и вода на мустела стелатопиа за почистване на лицето - по-мека е и предпазва от изсушаване на кожата. мия му лицето с памиче и тази вода вднъж на ден и после мажа с кремчето. има ефект.

Емо се обрина и погърдите и гръбчето, док каза, че е нормално, но ми препоръча да спра храните съдържащи краве мляко, а също и да не ям луканки и салами. аз това за луканките не го знаех и що луканки съм изяла напоследък... ама спирам.

днес бяхме на преглед. Емо е качил 800 грама от изписването преди 25 дни и 300 грама за последните 2 седмици. малко се стреснах, че е малко, но док каза, че щом е изцяло на кърма е добре. каза да пробвам да се изцедя да видя колко изцеждам и дали му е достатъчно, но засега май не смятам да го правя. нали не можеш да изцедиш колкото суче бебето. а той като яде и е доволен после, не плаче за още. изпих един чай на хип за кърмачки за първи път, не е лош Wink

лека нощ и хубави сънища на всички мами и бебоци!

# 51
  • София
  • Мнения: 408
Привет и от мен в новата тема.Отново е много хубава   bouquet
Аз препоръчвам А-Дерма козметика. Лекари я препоръчват и предпочитат пред Мустела.
И аз вече мога да я препоръчам- на Андреа й минаха онези пъпчици дето ви писах преди за тях. Аз ползвах млякото А-дерма, важно е да се отбележи да е от синята серия- тя е за бебета

# 52
  • Мнения: 1 325
Невенска, не се притеснявай за надаването пък и кантара в болницата и кантара при педито може да има малки разлики, сега като я измерите още веднъж на същия кантар ще видите колко наддава Simple Smile Лека нощ от нас Hug

# 53
  • Мнения: 68
stelt77- за погачата- първо трябва да се отиде на църква, попа чете молитва за родилката и бебето. Колкото до погачата в различните краища на Б-я се празнува по различен начин

# 54
  • Мнения: 37
Оправих си кирилицата, така и не разбрах как, ама важното че стана.
Кафява мечка ти ме разби с халката. аз затова съм си я махнала още от преди да родя, от опит знам какво е... Laughing
Djulichka не ги знам тези "Никай", но ги одобрявам. Питката е много красива и ми беше интересно как е направено. Разгледах я в детайли.
mari_rus Аз не се претеснявам много за надаването защото бебка си яде добре и спи спокойно и пълни здраво памперсите. Аз съм на принципа че щом излиза по много, значи влиза достатъчно. Маги първия месец ми беше качила само 200 г, а после като почна по 1,5 на месец, немога да я спра. Сега да я видиш, 14 кг - голямо момиче.

# 55
  • Мнения: 85
Моята Мари си яде bombs, спи   sleepuu, няма колики. Една спокойна, само кокори очички. Обича да се къпе. Какво да кажа? Освен  dontпу-пу да не я урочасам. Нямаме някакъв определен режим, но се чувстваме страхотно, гледаме си се, работим си, разхождаме се. Кога с други хора, кога сами.

Вечер баткото малко ни повдига адреналина, тя милата сигурно се чуди кой ли е този щурчо smile3540, дето вилнее из къщата. Преди не ставаше от компютъра, сега през зимния сезон пощуря smile3560 То само аз успявам да го контролирам, че баща си го приема явно като връстник. Само му вика Джаки това, Джаки онова, Джаки ела да си играем, Мамо, Джаки ме тормози.. Пък Джаки и той - няма да си играя с тебе,  той само бие за мене (А мъжът ми всъщност се казва Жак, и с българският не е много ... учи думи от детето може да се каже, а детето иска на пирати да си играе). Все едно имам три деца  newsm63- така се получава от време на време.

smile3523Отчета от консултацията - 2 см и 900 гр. за 1 месец, което си е супер. Изцяло си я кърмя. Да ви кажа честно нито знам, нито се интересувам какви са нормите. Детето като ми е спокойно, какво повече.

# 56
  • София
  • Мнения: 408
Добро утро
Ох и ние не знаем на кой свят сме, все сучем и все сме нервни, кога ще мине тая криза, аз имам чувство, че съвсем малко яде само иска да го държа и гушкам...
Чудя се само вдругиден майка ми как ще оцелее с него, защото аз трябва да изляза.
Днес 3 пъти заспива ан гърдата след 20мин. сукане и след 5 мин пак наддава вой, утре съм решила да с еборя с него и поне през 2 часа да яде, ама ще видим кой ще победи.
Да ви питам и ние имаме един обрив по бузките с бели връхчета, някой беше писал за него, като се търка в чаршафите и става много червен , после като с еносим отминава, мажа го с Бочко или с Нивея Бейби, ама нещо все си седи.
Не знам каква криза е, но и Андреа я споходи. Постоянно иска да е на гърда и не, че е гладна, а прокто за да се приспи. Аз бях тази дето се оплакваше от този обрив- оказа се , че е прегрята явно и ти си  допуснала тази грешка  Wink Почиствах й лицето с млякото на А-ДЕРМА някъде 4 дни и обрива изчезна, но и намалих температурата в стаята  Mr. Green На тази козметика се взима от синята серия за бебе. Млякото струва 19,80

# 57
  • София
  • Мнения: 408
може ли да попитам какъв е ритуала с въпросните погачи??? казаха ми, че трябва да стане преди 40-ия ден на бебчо и ще трябва да го правя следващата седмица
Ето едни ктатийки по темата  Wink
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=71
http://mamma.yourfreewebs.com/index.php?option=com_content&t … 075&Itemid=27
Ние вчера бяхме на църква, точно на 40-тия ден. Погачата ще я правим в петък и уж гледах да поканя малко хора, ама станаха доста  Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 408
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА РОДЕНИТЕ НА 06.01

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Добро утро !

Аз съм будна от 4ч. сутринта,а молкия хитрец заспа чак към 7:30 ч.  #Crazy #Crazy
Сега спи ,а мен главата ме боли.

Момичета,кажете ми капките еспумизан колко пъти на ден могат да се дават??  newsm78

Честит първи месец на бебоците родени на 06.01.08 г!Да стават все по-послушни!   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт