Отзиви за КЛАРИНОЛ КЛА 1000

  • 2 902
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте момичета  Hug
Аз съм определени начинаеща в отслабването след раждане, но искам или не НАЛАГА СЕ!!! Имам да смъквам 15 кг. Започнах вече с малко гладуване, не мога съвсем, но...
Днес си купих КЛАРИНОЛ КЛА 1000 и ми се иска да разбера имали някакъв ефект.След толкова ограничаване и почти по цял ден кафе и цигари и като се кача на кантара се отчайвам направо... #Crazy

# 1
  • Мнения: 37
Мило ,Момиче,недей да гладуваш и да пиеш кафе ,защото само главоболия ще си докараш. КЛА 100 ще ти помогне ,но не може без режим .С глад се отслабва ,но послееее.... ах после става една манджа с грозде ,както му се казва.Аз минах през какви ли не "месомелачки" ,ни разбрах едно - не трябва да се препуска и трябва да има някой ,който да те води по пътя.Вече съм щастлива ,че намерих едно място с много мили и весели хора ,които страшно много ми помагат без да ме поучават и четат конско.Потърси и ти твоето....Успех!:)

# 2
  • Мнения: 1 479
Звезди, въобще няма полза от него! Пробвах го миналата година през март и напълнях от него! През април обаче се взех в ръце и с ниско-въглехидратна диета и фитнед сега съм минус 16 кг от 76 съм 60! Не си давай парите1 Избери режим на хранене и спорт и ще стане!

# 3
  • Мнения: 1 197
Майка ми изпи 2 опаковки без резолтат Mr. Green

# 4
  • Мнения: 155
пълен  боклук ,на си давай парите ,пила съм ги всичките  ефект само от редуктил  ,поне при мене е така Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Само една опаковка съм пила, миналата пролет - никакъв резултат  Naughty

# 6
  • Мнения: 1 197
пълен  боклук ,на си давай парите ,пила съм ги всичките  ефект само от редуктил  ,поне при мене е така Simple Smile
А този редуктил колко парички е

Общи условия

Активация на акаунт