Отново със Дюкан напред стигнахме до юбилей - 75

  • 24 796
  • 878
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 728
Дори, дай малко повече информация за съботната вечер за шуменки.

Клубът е "Тамплиер" и само това знам. Някъде на излизане към Дивдядово, нещо такова разбрах. Попаднах чрез гугъла на форум Шумен, като писах ключови думи 'клуб' 'Тамплиер' 'Шумен' и някакви усукани обяснения, че е на мястото на еди-какво си, ама не запомних.
Час не знаем още. Нас ще ни посрещнат на влизане в Шумен и ще ни водят.

# 46
  • Мнения: 422
Здравейте  bouquet
Чета за вашата диета,но много неща не са ми ясни.
Моля ви някой да напише по един примерен ден от всички етапи - какво хапвате!
Благодаря!

# 47
  • Мнения: 853
Честита ни юбилейна темичка Hug
Надявам се поне на 2-ра страничка да се запиша Grinning
Вещи  bouquet
Вани честито за още -1кг,желязна си направо  bouquet
Фоли стахотно стихотворение Peace
Пиги честито намаление  bouquet
Рокси честити 3 месеца  bouquet
Съндано не е нещо сериозно,бързо да се оправяш Hug
Е май и на втора станичка няма да е ,поне на 3-та Laughing

# 48
  • софия
  • Мнения: 3 379
Goodyслънце, :hug:sorry.Аз помислих5/5 за 5,5кг.после включих,че това ти е 2 етап.Споко аз имам много за сваляне 30кг. и за това свалям по-бързо.ще станеш мома фиданка преди да се усетиш. smile3521 newsm10

# 49
  • Мнения: 107
Благодаря  Goody.

# 50
  • Мнения: 1 314
Ха сега добръ вечер и от мен! Още ми мирише на бюрото на развалена риба, но се прежалвам, трябва да видя как сте Heart Eyes
Вещи, хубава юбилейна темичка!  HugКатяджин, хубави снимки и най-важното, много стимулиращи! Peace
Рокси, Честити ти 3 дюкански месеца!  bouquet
Горда, добре дошла! Hug Резултатът ти е чудесен, дано скоро си още по-горда!
Кри, това за дюканските манджи отдавна ми е идея, обаче имах идеята за доставка до работното място, там дюканките са още по-затруднени. Ако някой има желание, да сформираме готварския екип Wink, незнам само трябва ли да искаме разрешения от Дюкан и някакви авторски права? newsm78

# 51
  • Мнения: 1 890
Здравейте  bouquet
Чета за вашата диета,но много неща не са ми ясни.
Моля ви някой да напише по един примерен ден от всички етапи - какво хапвате!
Благодаря!

Добре дошла Криси.
Нямаме примери. Това е идеята на режима, ядеш когато и колкото поискаш от позволените храни.  bouquet

# 52
  • Мнения: 422
Това само месо ли означава???

# 53
  • Мнения: 1 564
Здравейте,момичета!
Може ли да се включа и аз в отбора на Дюканките.Отдавна ви чета,но от утре съм решила сериозно да се придържам към този режим на хранене и да сваля излишните килограми. HugЗапочвам от 85кг.,а целта ми е 60кг. PeaceОтначало няма да съм много активна жъж писането(ще изчета предишните ви теми),но се надявам да се отчета с добри резултати. Party

# 54
  • Мнения: 1 890
Сега един тъп въпрос,че една приятелка се опитва да ми спори за алкохола.Какво ще кажете за 1-2 чаши бяло вино на седмица?Ама хубаво я насолете,че на мен не ми вярва нещо newsm78

Както казва Бачи, оставо си дебела ....и те така Joy Joy Joy

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Това само месо ли означава???
Добре дошла   bouquet Прочети хубаво първа страница и ще ти станат ясни нещата   Peace
Нинка, добре дошла и на теб   bouquet Добре си се ориентирала да почетеш, на много въпроси ще си отговориш  Peace Това не означава да не питаш, ако нещо не ти е ясно и да споделяш  Hug

# 56
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета,дюканското хранене се разраства по-бързо и от грипа. smile3508Днес в РУМ-а на Младост 2 се разпечатваше първа страница на дюканките с мълниеносна скорост. Joy Joy :35
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 293
И аз да се разпиша в новата юбилейна тема Simple Smile

Честита на всички с пожелания за успехи. Просто невероятно се подготвят темите от Вещи и с кеф да бъдеш участник и отслабващ я тях. Стимулът наистина е голям Laughing

И веднага  да попитам вероятно глупави въпросчета , но ме извинете, за сега не мога всичко да изчета, а може и да съм попрескочила тук - там от правила Rolling Eyes

Колко кола лайт може да се пие на ден, за пепси лайт също ли важи?/ сигурно го пише някъде, но...толкова много информация за два дни поех, че съм уморена да се връщам назад.

Вечерното хранене има ли до някакъв час, в сругите диети се съветва да се яде до към 18 например, а късно вечер не. Това важи ли тук?

Сори, ако съм досадна, пращам ви   baloni

# 58
  • Мнения: 853
Нинка,Криси добре дошли  и успех bouquet

# 59
  • Мнения: 1 890
Деси вал, мерси  Hug
Нинка, добре дошла, успех с режима  bouquet
Докато се светна къде са снимките на Катяджин Joy, мерси Катя  bouquetМного ми отива с шапка. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт