Отговори
  • Мнения: 943
Моят мъж има много голям проблем с това.Къде ли не сме обикаляли ,но .....нямат.Става еъпрос за ежедневни,не официални обувки.Ако някой мъжага като моя е намерил решение и правилното място моля споделете

# 1
  • Мнения: 68
Аз не съм мъж  Embarassed, но съм виждала в Стил'99 големи номера мъжки обувки (46-49). Не са много модели, но .. не е и един;) Успех!

# 2
  • Мнения: 943
Е от там си взе по-официални моя ,но като търсехме по-ежедневни и нямаше никакви само до 46 номер.Благодаря ти много за инфото   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 196
Маратонки си взима на Reebok и Adidas.Обувки- HushPuppies.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 815
Ако питаш за маратонки и подобни модели - от Адидас и Найк - 46 номер, като твоя. Иначе сега като се замисля, май от другите магазини няма такъв с големи номера.

# 5
Опитайте в Mat Star аз съм с 47-ми и пазарувам само от там в последно време и съм що-годе доволен.Не е супер качество, но не е зле.Може да се каже че имат асортимент от големите номера.Успех Wink

# 6
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Mъжки обувки 49 номер някой виждал ли е по магазините? Освен Грамадан.

# 7
  • Мнения: 99
Моя мъж носи 46-47 и има обувки (ежедневни или официални) от Geox, Sioux, Stonefly, Ecco, Killer Loop, Converse, Lotto, Reebok и др.
Искам да кажа, има такива номера от повечето марки, но просто е въпрос на късмет да намериш. Затова ние като случайно намерим и ни харесат, купуваме веднага, без значение, че не са в сезон примерно...Даже така уцелваме и намаленията.

# 8
  • Мнения: 772
Mъжки обувки 49 номер някой виждал ли е по магазините? Освен Грамадан.


И мен това ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт