Световъртеж,някой имал ли е?

  • 54 176
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 393
Някой пробвал ли е масажи на врата лечебни?
newsm78 ми не! Къде го има това?

# 31
  • Мнения: 135
В кабинетите за физиотерапя. Това е в случай на лошо оросяване на мозъка..., което е много често причина за светъвъртеж. При мен е на нервна почва и ми поставиха диагноза нервно вегетативна дистония с Оберон. Вие получавате ли сърцебиене, изпотяване на стъпалата и дланите?

# 32
  • Мнения: 393
При мен е на нервна почва и ми поставиха диагноза нервно вегетативна дистония с Оберон. Вие получавате ли сърцебиене, изпотяване на стъпалата и дланите?
Радвай се, че имаш диагноза поне!!! Аз нямам такава и имам много разрични мнения от лекарите .... вегетативна дистония, колебание на нивата на хормоните, променливо кръвно, изгладена лордоза, страхова невроза, възпаление на вестибулара   bowuu
При мен няма сърцебиене и потене на дланите, моето е едно постоянно замайване, след като имах тридневна криза.
Но когато имам време и физиечска възможност, бих пробвала с физиотерапия!!! Много мерси! Ще трябва да проуча въпроса...

# 33
  • Мнения: 135
И аз две години ходих по доктори, първо отоневролог - проблем с вестибуларния апарат ходих една година и пих какви ли не лекарства, след това невролог- тревожно разстройство - даде ми антидепресанти слаби- бях като парцал и най-накарая на хомеопат с оберон нервно вегетативна дистония. И сега ще видим дали хомеопатичните ще помогнат...

# 34
  • Мнения: 393
какви сат ти хомеопатичните? Аз пиех Ignatia amara.

# 35
  • Мнения: 135
Sepia i Silicea

# 36
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Аз получих световъртеж две седмици след раждането. Той беше придружен с ужасно главоболие и повръщане. Не искам да се сещам за този период. Сложиха ме на системи за да спра повръщането, защото не можех да задържам дори водата. Бетасерк и още нещо ми изписаха тогава. Но окончателно се оправих с хомеопатичното Вертигохил. Наистина бях много зле-изобщо не можех да ходя без придружител.
Оттогава ми се е случвало веднъж и в дествителност беше свързано с времето...

# 37
  • Мнения: 135
Тия дни как сте? Аз изкарах грипа два пъти и след антибиотика пак съм замаяна...

# 38
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз нещо от миналата седмица пак съм със световъртежи, ама доста по-слаби и като взимах Вертигохил 2 дни се пооправих и сега гледам да не се преуморявам.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 773
здравейте
Аз съм със световъртеж от 4 години може би. Лекарите казват, че не е нищо притеснително и куп други глупости. Понякога ме е страх да изляза сама, повечето пъти де. Съседката ми също е така. Прегледали са я на Доплер и са и казали, че мозъка и не се оросява. Сега е на някакви хапчета за 1 месец.
А тези Вертигохил - хомеопатичните, могат ли да се вземат без рецепта. Дали могат да навредят?

# 40
  • Мнения: 135
Хомеопатичните са най-добри. Аз пих какви ли не химии.. Но трябва да посетиш хомеопат.

# 41
  • София
  • Мнения: 385
По време на бременностите ми и след раждането и при мен се появи този ужасен световъртеж, дори и когато съм легнала и не мърдам изобщо.Имах чувството, че главата ми ще гръмне!Появяваше се по едно и също време - през пролетта.Моята лична е хомеопат и веднага изписа Vertigo Heel, но не помогна.След това ми изписаха Medrine, от които спях денонощно, но поне ми мина.
На следващата пролет и Medrine не ми помогна.Така 3 години - за по 1 седмица адско главоболие.

Накрая ми направиха доплер на артериите на главата и се оказа, че съм ги задръстила и от това се получава лошото кръвооросяване.Реших преди да се тъпча с хапчета, да опитам с едно пречистващо гладуване - на плодове, чай и мед 20 дена и после -захранване 10 дена.И вече повече от 2 години след това аз забравих за този проблем!!!!!
Препоръчвам ви и на вас този метод,ако имате воля!

# 42
# 43
imam diskova herniq no sportuvam trqbvali da spra da treniram?Az s1m na 17 godini

# 44
Потърси консултация с невролог или отоневролог например в ИСУЛ,4-ти км или Окръжна боница. Peace

Общи условия

Активация на акаунт